De komst van een ijsbaan wordt
gesteund door:
Doekle Terpstra
Voorzitter KNSB
Zie de brief van
de
KNSB
Jac Orie
Coach Control Ploeg
Gerard Kemkers
Coach TVM Ploeg
Sven Kramer
Schaatser TVM Ploeg
Mark Tuitert
Schaatser Control Ploeg
Kirsten Verdel
Lid Schaatsvereniging Rotterdam
Ab Krook
Schaatscoach
Ruud Lubbers
Voormalig minister-president
Jorien van den Herik
Ex-voorzitter Feyenoord, ondernemer
Kees Verkerk
Erelid SVR, oud-wereld- en Olympisch kampioen
Simon Kuipers
Schaatser TVM Ploeg
Bob de Jong
Schaatser VPZ Ploeg
Ireen Wust
Schaatsster TVM Ploeg
Ingrid Paul
Schaatscoach Team Canada
Klaas de Vries
Lid Eerste Kamer
Wilfried de Jong
Presentator
Laurine van Riessen
Schaatsster Control ploeg
Remco Olde Heuvel
Schaatser TVM Ploeg
Ted-Jan Bloemen
Topschaatser
Stefan Groothuis
Schaatser Control Ploeg
Wouter Olde Heuvel
Schaatser TVM Ploeg
Renate Groenewold
Ex-topschaatsster, Assen
Diane Valkenburg
Schaatsster Control ploeg
Barbara de Loor
Ex-topschaatsster
Christine Witty
Ex-topschaatsster
Jan Blokhuijsen
Schaatser TVM Ploeg
Simon Kuipers
Schaatser TVM Ploeg
Huub Stammes
oud directeur KNSB, Soest
Rhian Ket
Schaatser Hofmeier Ploeg
Jorien Voorhuis
Schaatsster TVM Ploeg
Cees Juffermans
Marathonschaatser, Alphen a/d Rijn
Konrad Niedzwiedzki
Topschaatser, Polen
Arjan Schouten
AD Sportwereld, Krimpen aan den IJssel
Dirk Scheringa
Schaatsfan en ondernemer, Spanbroek
Pim Schipper
Schaatser Control Ploeg
Peter Lamers
Oud-wethouder Rotterdam
Emily Ansenk
Directeur Kunsthal Rotterdam
Leendert Bikker
Voorzitter EDBR
Jaap Jelle Feenstra
Hoofd Public Affairs Haven Rotterdam
Sjoerd Rijpma
Secretaris Schaatsvereniging Rotterdam, Rotterdam
Sander de Iongh
Lid Schaatsvereniging Rotterdam
Frans van Herpen
Lid Schaatsvereniging Rotterdam
D. Loevesijn
Systeembeheerder, Almere
Pascal Tolenaar
West Consecurity, Den Haag
Dave van Dam
Trainer Gewest ZH B jun, Haastrecht
Bennie Kriekaard
IT Manager, Krabbendijke
Wim IJpelaar
Schaatser, Kaatsheuvel
W. Wissink
Beursmedewerker, Purmerend
Wessel Kraaij
Schaatser, Rotterdam
Mark Rotteveel
Delft
Vincent Vergeer
Student en Bestuurslid SP, Rotterdam
Selmer van Alten
Schaatsliefhebber, Rotterdam
Veroniek Bender
E-marketeer, Rotterdam
Adri van den Berge
Docent ICT, Rotterdam!
T.N.Winkel de Jong
adm medew, Dordrecht
Jenneke Baars
Oud-Beijerland
Wil Molenaar
Lerares, Barendrecht
douwe kinkel
schaatser, leiden
Diana van Vuuren
receptioniste, Hendrik Ido Ambacht
Natalja van Vuuren
werkzoekend, Hendrik Ido Ambacht
els
rhoon
Kees van As
Directeur Control, Gorinchem
roodbol
accountant, rotterdam
Frits van der Linden
Bestuurslid Watersportvereniging Aegir,
Rotterdam
Gerda van Voorthuizen
administratief medewerkster, Capelle aan den
IJssel
Joyce Kooij
student, Rotterdam
arjan van der velden
fin adviseur en elfstedenrijder, Ouderkerk
Jan Terpstra
Engineer, Rotterdam
F.J.W.M. Haase
ondernemer, Rotterdam
Ronald Corver
Adviseur, Capelle aan den IJssel
Kees de Graaff
directeur, Rotterdam
J.van Essen
directeur, Roterdam
ARTENCO
SCHAATSER, LEIDEN
Maartje Scheer
Haastrecht
Sterre Witteveen
Student, Amsterdam
Ria Huisman
Secretaresse, Rotterdam
Ewoud Mastenbroek
Directiestaf, Rotterdam
Evelien Knibbeler
Ambtenaar, Rotterdam
olivier
student, rotterdam
Merel Witteveen
student, Amsterdam
Anita Boer
jsl trainer, nw lekkerland
Frielink
Werkvoorbereider, Den Haag
Witteveen
Consultant, Rotterdam
Anne de Bruijn
architect, den haag
Tony Schuurmans
Planner, Spijkenisse
P. Boccanera
kraamverzorgende, Rhoon
Peter Sollie
Procesvakman WSHD, Rotterdam
Frank Almekinders
planner, vlaardingen
Gerda van der Veen
Secretaresse, Schipluiden
H. den Dulk
Nieuwerkerk a/d IJssel
Arjen Venderbos
Supply planner, Groot-Ammers
Ebru Uguz
Logistiek medewerker, Vlaardingen
Cedrie
textielontwerper, Delft
rob de bont
leidinggevende waterbedrijf, rotterdam
Martijn Wensveen
Zevenhuizen
Rianne van Dijk
Communicatieadviseur, Rotterdam
H van der Breggen
Hoofd Verkoop, berkel en rodenrijs
ingrid van Arendonk
rotterdam
Miranda Spijkerman
Poortugaal
M. van Gogh
Systeemontwerper, Schiedam
Freek Dessing
Gouda
rene v/d knaap
kweker, s'gravenzande
Timo Jansen
Kunstenaar, Rotterdam
Jan-Willem Grundlehner
Rotterdam
kevin
student, Hoogvliet RT
Elvira Dupont
Student, Barendrecht
j van dongen
hoezo, CAPELLE AD YSSEL
Carolien Eppenga
scholier, Krimpen aan den IJssel
Ingrid Verbakel
Tekstschrijver, Krimpen aan den IJssel
Jeroen Eppenga
Scholier, Krimpen aan den IJssel
Alice Buijs
Waterschapper, Rotterdam
Willem Jan Knibbe
recreatieschaatser, Haastrecht
m de ronde
vlaardingen
Klaas van Dijk
Lid IJsclub Zoeterwoude, Zoeterwoude
a de vries
binnenvaartondermer, nw.lekkerland
andrea van den Berg
apothekserassistente, bergschenhoek
paul van den Berg
projectleider, bergschenhoek
Zoetewei
lerares, barendrecht
Diana Merten
jurist, Rotterdam
Leo Landsbergen
Pensionado, Rotterdam
Mi Sun Hiltermann
violiste, Rotterdam
bas spekreijse
beleidsmedewerker milieu, Gouda
Frank Malzer
Sportleraar, Rotterdam
wim kort
huisarts, rotterdam
Esmeralda
Hendrik Ido Ambacht
Jasper van Dijk
SEH verpleegkundige, Rotterdam
Mark Salomons
dir JZ Imtech, Rotterdam
BM de Jong
Vakleerkracht bewegingsonderwijs, Rotterdam
geja staal
oma, schiedam
Marieke
Architect, Delft
margarita
Sr assosiate, Rotterdam
Wouter Ockeloen
Waterbouwkundig Ingenieur, Delft
Marien Harkes
schaatser SVR, Rotterdam
a.joosse
schaatser, hellevoetsluis
Maarten Scheurkogel
Adviseur, Rotterdam
N. Brouwer
schaatser, Rotterdam
Lilian v.d. Steen
marathonloper, Vlaardingen
Danielle
student, zuidland
C.M. de Hoog-v.d. Bas,.
oud secr. IJsver. Pijnacker., Delfgauw.
menno vogel
bd-crm, Rotterdam
Joop de Hoog
voorz. IJsver.Pijnacker, Delfgauw
Marloes Buitendijk-Campo
Rotterdam
Alice van Bodegom
Stagaire Klinische Genetica, Hoogvliet
Henrich
Arts, Gouda
Willemijn van Riel
psychiater, Rotterdam
Age Fluitman
architect, Rotterdam
marjan
haastrecht
Tent
Slager, Rotterdam
martijn berg
project manager, houten
Loes Letzel
lerares/oma, Hilversum
Peter Edens
gymleerkracht De Clipper, JKrimpen aan den IJssel
Harry Oosterveen
Carine
pedagoog, Rotterdam
van zwienen
huisvrouw, lekkerkerk
Pieter van Kessel
manager, Rotterdam
Maarten Vos
R. Boudeling
development manager, Rotterdam
Benno Beimers
Consultant, Rotterdam
ivo
ondernemer, Rotterda
Bianca
apotheek, Sijen
Robin
schaatsen, Stijen
koning
docent, rotterdam
l. verhoeven
barendrecht
rogier rutgers
projectmanager, rotterdam
Ferri Ronteltap
cineast, rotterdam
Hanita Buitendijk
Beleidsmedewerker, Lekkerkerk
H.Hekman
Gepensioneerd, Barendrecht
Taco Hanselman
Manager, Bergschenhoek
diedeirk Vonk
Rotterdam
E. Adegeest
Bergschenhoek
André Dijkstra
Ingenieur, Sassenheim
Marja Versteeg
inwoner, rotterdam
P. Cuppen
Ingenieur, Voorburg
E. Vos
Schaatser, Den Haag
k. van lent
orthopedagoog, utrecht
van leeuwen
doktersass., waddinxveen
W. Buitendijk
Gem Bode, Lekkerkerk
van elderen
hts wtb, waddinxveen
wilma
MBB'er, Sliedecht
Eelco Bosua
brandweerman, Zuid Beijerland
A. Bouman
Piershil
R. Bouman
Piershil
Danielle Hoegee
Repack officer, Barendrecht
Arjan van Huizen
directeur Aurio Software BV, Stellendam
Jan de Leeuw
Conceptontwikkelaar, Rotterdam
johan wolthuis
directeur, rotterdam
Monique
AMMERSTOL
A Weggeman
K
kraamverzorgende, rhoon
Henk Smit
Systems Engineer, Stolwijk
martin de waal
lekkerkerk
Leo
Directeur, Krimpen aan den IJssel
T.Kleijweg
ondernemer, Hoek van Holland
Rogier van der Vaart
Planner, Sassenheim
Eric van Voorthuizen
Accountmanager, Capelle aan den IJssel
Julia Meer
Manager Business Relations, Capelle a/d Ijssel
Tamara
boekhouder, Hoogvliet
Casper Bijleveld
consultant, Rotterdam
Tjeerd de Koster
regiobewoner, Gouda
Elroy Heesbeen
Initiatiefnemer Roze Zaterdag Maassluis 2014,
Maassluis
Wybe Korpel
ambtenaar, Poortugaal
r.sneepels
havenarbeider, rotterdam
Lisa van Dord
leerlinge, rotterdam
J.J.Winkel
Belastingadviseur, dordrecht
w.j.Radder
met pensioen, rotterdam
Rene de Ruiter
SIte Manager Schepen Nieuwbouw, Rotterdam
Harry Dommershuijzen
Docent, Rotterdam
Selma van Os
verpleegkundige, gouda
F.Veltman
Operation Manager, Barendrecht
ekelmans
berkelenrodenrys
Herman Schuurman
Product Support Engineer, Poortugaal
Egbert Lambers
vz sectie marathon, Naarden
Mulder
Rotterdam
Arwin van den Berg
Ass.Controller, Spijkenisse
Frank Heijerman
schaatser ijsvereniging Zoetermeer,
Zoetermeer
ronald hes
barendrecht
Corrine van der Meer
schaatsfan, Boskoop
bjorn
nieuwerkerk a/d ijssel
JB Roem
Systeembeheerder, Rotterdam
Harrald Hoogeveen
jurist, Capelle aan den IJssel
Wilma Kalsbeek
Procestechnoloog Ashland, Poortugaal
Graste
Ondernemer, Rotterdam
Claire Dommers
Marketing & office assistant Control,
Utrecht
Hanneke van Hintum
Rotterdam
Leo van Gelder
Hogeschooldocent, Barendrecht
M.G. Pennock
fysiotherapeut, Schiedam
F.Bleiksloot.
Kapitein, Rotterdam
Kemna
pensioen, Nieuwe Niedorp
de Man
Student, Rotterdam
olav rulander
capelle ad ijssel
Bart Snel
beleidscoördinator, Krimpen aan den IJssel
michel
ontwerper, rotterdam
A. Hut
docent, Rotterdam
jolanda van eck
huisvrouw, rotterdam
jolanda van bodegom
huisvrouw, rotterdam
Jorieke van der Geest
Schaatsster Gewest Zuid-Holland, Oud
Ade
K. Jongejan
GTC gewest Zuid Holland, Leidschendam
S van den Berg
Bakker, Rotterdam
Ada de Roon-de Waard
Ijsbaan voor haar kleinkinderen,
Rockanje
J.P. Verstegen
Schiedam
annelies
schiedam
Hans
Directeur, 's-Gravenzande
Minoushka
Student, Rotterdam
Huib Noorlander
enthousiast schaatser 65+, Mijnsheerenland
R.R.Stoutjesdijk
Log.medew., Capelle a.d. IJssel
C.M.Friderichs
VUT, Capelle a.d. IJssel
R van Gosliga
schaatster, Voorburg
Peterjan Minjon
Docent Chemie, Gouda
van de Water
huismeester, Riotterdam
Kuyck
administratief, Rotterdam
Sierat
Spijkenisse
Marieke van Gosliga
Schaatsfan, Amsterdam
Daphne
Scholier, 's-Gravenzande
K.Zijderveld
overheid, Rotterdam
Piet Homan
sec gemeente Gouda, capelle aan de Ijssel
hanneke Homan
projectleider wijkontwikkeling, capelle aan de
Ijssel
A. Vermeij
Moordrecht
L. hordijk
Mijnsheerenland
ellen van elk
schaatfan, HI Ambacht
Marlijn Visser
Rotterdam
Gerda van der Plas
schaatser, Katwijk
Wolter de Vries
Vught
Gelbrich Jensma
marktonderzoeker, Rotterdam
Monique
Reisadviseuse, 's-Gravenzande
Lisanne van der Linden
Barendrecht
corrie jolink
lerares, Rotterdam
G.Overdevest
adm.medew., Berkel en Rodenrijs
Bert van oosterhout
journalist, Krimpen aan den IJssel
Marijke van Delden
leraar, Berkel en Rodenrijs
Daan Grashoff
Barendrecht
Jan M.H. Kouwen
gepensioneerd, Krimpen aan den IJssel
Sander van der sloot
Schaatser, Rotterdam
Grashoff
Student Geneeskunde, Barendrecht
Irene Steding
analist, Assen
inge donkervoort
lid schaatsver. rotterdam, barendrecht
Vincent Melk
tekenaar, Rotterdam
Nynke
Schaatser, Gouda
Els Muijser
docent, Krimpen aan den Ijssel
F.Th. van der Ree
Krimpen a.d. IJssel
hanno de Iongh
telefoon/enquete medewerker, vlaardingen
Tamar Slierendrecht
leerkracht, Rotterdam
Th Duijndam
65+, Wateringen
Dries ter Wal
stephan
schaatser, boskoop
Manon
Serveerster, Naaldwijk
Martijn Kathmann
Stagebegeleider, Rotterdam
J.W. van Iperen
Leiden
M.Bruin
Huismeester, Capelle aan den IJssel
Frans Hermsen
docent, Hoek van Holland
Lobert
Yogalerares, Naaldwijk
Hermsen
Naaldwijk
Thijs van Meurs
schaatser & inline-skater, Zoeterwoude
Marko Oudenaarden
Rotterdam
Ineke van der Does
Krimpen aan den IJssel
g.j tempel
metselaar, cap a/d ijssel
Peter Ouweneel
zwemleraar, Rhoon
Marianne Hartog
gepens.lerares, Rhoon
corinne agterof
schaatsliefhebber, driebruggen
A Romijn
Controller, Rotterdam
Ineke Gräffner
huisvrouw, Krimpen a/d IJssel
Ton Gräffner
gymleraar, Krimpen a/d IJssel
Cor van Batenburg
Lekkerkerk
Willy van Batenburg
Huisvrouw, Lekkerkerk
h.van der ent
schiedam
Frans.G. de Jonge
Gepensioneerd, Kortgene
Anton Mink
Marathonschaatser, Linschoten
nella van der steen
's-gravenpolder
Remco van den Berg
leerling vwo, Poortugaal
norma
nieuwerkerk a/d ijssel
Walter Lodder
Veiligheidskundige Neste Oil Rotterdam,
Zuidland
Jan Verkaik
Rotterdam
joke hoenderkamp
ex schaatsinstructeur kids, rotterdam
Aart Prinsen
Bureau Prinsen Communicatie, Nieuwerkerk a/d
IJssel
Pia de Wolf
Buren (gld)
ineke hoppstein
gepensioneerd, schiedaml
Wouter van Breda Vriesman
Eigenaar Sebra Sports, Voorburg
N. de Jong
lid schaatsvereniging Lansingerland,
Bergschenhoek
Tine groothuis
leraresMOP, Krimpen a/d IJssel
M. Rooymans
Scholier, Poortugaal
Ramón Winkel
student, Dordrecht
J. Rooymans
Schaatsliefhebber, Poortugaal
C.H. Lee-Tang
Secretaresse, Rotterdam
A. Rooymans
Schaatsliefhebber, Poortugaal
Bart Coumans
Bodegraven
Mike Jansen
Business Developer, Rotterdam
Erik Duiven
Voorlichter Topsport, Rotterdam
Coen Otterspeer
lid STV Lekstreek, Ouderkerk aan den IJssel
Foskea Kleissen
schaatser YVZ, Zoetermeer
Anneke Palsma
Beleidsmedewerker preventie, Poortugaal
André vd Burg
Delft
Liesbeth
Krimpen
Thijs
Leufkens
Supporter, Buchten
Simone
Nieuwkoop
Gravesteijn
Schaatsliefhebber, Spijkenisse
Ruud Flohil
Pensionado, Ridderkerk
Rob van Kan
Vertaler, Rende (Italie)
Rian van de Beek
Schaatsenthousiasteling, Papendrecht
Anja Feijen
oud-Weena bezoekster, Gouda
Rob Groeneweg
Owner Xuro, Rotterdam
Rens van Driel
Toerschaatser, Heerjansdam
Ronnie Duinkerken
QA Manager, Rotterdam
H. Prenger
Winschoten
Michelle Bodijn
Schaatsster Gewest ZH, Voorschoten
Martijn Blaas
Schaatser, Tiel
Marja Bijl
Rotterdam
Marijke Gelink
Auditor, Houten
Han de Jonge
Directeur Odbs Pierre Bayle, Rotterdam
M. Woutersen
Zoetermeer
Stefan
Student, Den Haag
Chris Selier
Schaatsliefhebber, Lansingerland
Linda vd Berg
Schaatser, Schipluiden
Larissa den Boer
Jurist, Krimpen aan den IJssel
Kees Versluis
Schaatser, Soest
Jos ter Huerne
Ondernemer, Metelen
Jan Revet
Gouda
Corrie Mester
In/verkoopster, Noordeloos
Jan Mesker
Machinaal verspaner, Noordeloos
Jerry van Herk
Vz sectie KB/SS en bestuur STV Lekstreek,
Lekkerkerk
Ivar Ottenbros
Schaatser, Heerhugowaard
R. van Veen
schaatser, BERGSCHENHOEK
Leontine van Meggelen
dietist en schaats trainster, rotterdam
Yuri Verweij
Monnickendam
Jeroen Bakkeren
gerberakweker, zevenhuizen
Marijke Stijnen
directeur, UTRECHT
Bianca van den Brink
Secretaresse, Gouda
M. Zwaan
Marketeer, Rotterdam
Rick van Dongen
IT, Rotterdam
gerard van de merwe
elektro, rotterdam
yvonne
leerkracht, vlaardingen
P
pensioen,
ledringhem,frankrijk
C.Hermus
Beeldend Therapeut, Rotterdam
Ton.Stolk.
Marathon Schaatser, Ridderkerk.
koen verdonk
onderzoeker, Rotterdam
jan klamer
recreatief schaatser, rotterdam
Esther Budel
Kraamverzorgster, Rotterdam
Supporter
Rotterdam
Mouna Naas
Studente geneeskunde, Rotterdam
M.F.M.Langezaal
Rotterdam
Carola Goosens
Adviseur TTO, Rotterdam
S W Bontekoe
Capelle a/d IJssel
de Coninck Thijs
Supply Chain Mgr, Sas van Gent
Jacqueline Bontekoe
Capelle a/d IJssel
LilianGroeneweg
Rotterdam
Edith de Reus
Secretaresse, Rotterdam
Natascha Minkhorst
Scholier, Hoogvliet
Ria Baars
secretaresse, Oostvoorne
Michelle
scholier, Middelharnis
stefan
schoolier, oud-beijerland
Jimmy
Leerling, Ridderkerk
Klaas Taselaar
Directeur, Den Haag
Pim Schouten
Directeur, Rotterdam
J.van der Valk
ex-huisarts, Rotterdam
Johan Sluijs
-, Waddinxveen
Anna-Maria Carbonaro
Directeur, Rotterdam
ed van beeck
wetenschapper, genderen
Larissa Verbaas
Event Manager, Rotterdam
c v/d graaf
rotterdam
R. kelder
Project manager, Rotterdam
Yvonne Egberts
secretaresse, Rotterdam
Bob van de Vijver
Director, Rotterdam
Ed van Neck
Pipeline Engineer, Oud-Beijerland
Ronnie van Vugt
Ondernemer, Nijmegen
E Polderman
Post medewerker, Rotterdam
eric seele
rotterdam
Peter de Graaf
schaatser, Spijkenisse
Arts
GZ-psycholoog, Bergschenhoek
ton louman
veghel
kees bulthuis
eindhoven
nel bulthuis
eindhoven
luke penning
rotterdam
parker bulthuis
rotterdam
bofil bulthuis
rotterdam
wouter louman
rotterdam
margreet bulthuis
rotterdam
Bob van den Hoogen
Recreant, Oegstgeest
C. van Kaam
huisvrouw, Rotterdam
Ineke van Rotterdam
Rotterdam
Karen
kandidaat-notaris, Rotterdam
erik molijn
direkteur, capelle aan den ijssel
D.vanDorp
leerkracht, Gouda
Rob de Kleijnen
Manager, Berkel en Rodenrijs
Yvon de Kleijnen
Applicatiebeheerder, Berkel en Rodenrijs
Sarina Vink
recreatieschaatster, IJsselstein
A.P.Kanselaar
prepensioen, Rotterdam
Lianne Broeders
schaatsfan, Prinsenbeek
Martijn Eijbersen
Media Adviseur, Rotterdam
Julia Goryun
Rotterdam
Damen, L
zelfstandige, Rotterdam
Floris Berg
Butler, Schoonhoven
Suzanne de Wit
Office Manager, Schoonhoven
Haran Moraal
docent, Rotterdam
Tinekie Guise
Rotterdam
de wit
assistent begeleider woonvoorziening, rotterdam
Franck Bontenbal
Shift foreman, Rotterdam
margaret
rotterdam
J.van Doorn
Rotterdam
koldewij
kunsteducator, haaren
A.Cobben
geen, Rotterdam
Koen van Loon
Student, Rotterdam
zijderlaan
polsbroek
Els Oosterlaan
Docent L.O., Capelle a/d IJsel
Matthijs
Leerling, Rotterdam
Hester van Wessel
Leerling, Bergschenhoek
Willem quax
Lirling, Rotterdam
Nina bagchus
Leerling, Rotterdam
Huib
Leerling, Rotterdam
Erik de Boer
Head of Sales Effectiveness, Ridderkerk
Robbert
Leerling, Rotterdam
David
Leerling, Rotterdam
Wouter
Leerling, Bergschenhoek
E Steyerberg
Hoogleraar, Rotterdam
E.van wessel
Docente, Gouda
Sintnicolaas
Gepensioneerd, Zwijndrecht
Visser
Groepsleerkracht, Huizen
desiree
pedagogisch mederwerker, rotterdam
Inge zweerts de jong
Risico manager, Wassenaar
W.'s. Kruijt
Programma manager, Mierlo
Karsten
reinach
Debby flohr
Coordinatior, Rotterdam
Vliegenthart
Ondernemer, Rotterdam
Tjebbes
Supply chain director, Rotterdam
jan de hond
lid van de Lekstreek, BERGAMBACHT
Alfred levi
Directeur, Wassenaar
Wwessel
Oma, Huizen
Pieter Zuyderduyn
fotograaf, Noordwijk aan Zee
Celeste Manley
secretaresse, Hoogvliet
R. Bultman
Manager, Ammerstol
gosselink
student, rotterdam
Paul Hekking
longarts, R'dam
d.l. gambon
kindertandarts, rotterdam
Arnout Vissers
Technicus, Rotterdam
Marijne bos
zevenhuizen
Merwijn Ligtenberg
Ingenieur, Den Haag
jj van der meij
opa, denhaag
P.Oliehoek
n.v.t., Stompwijk
cm lansbergen
MNW, Schiedam
kiekie pabbruwe
oud rotterdammer, den haag
Wim westdijk
Voorzitter IJs- en Skeelerclub Kees Verkerk Baan
Puttershoek, maasdam
C.F.Hiltermann-marrenga
GZpsycholoog, GD Jeugdbescherming.,
Rotterdam
m hooglugt
huisvrouw, Spanbroek
E.A. Roeleveld
Hazerswoude- Rijndijk
mieke
risk modeller, utrecht
Bart witteman
Stedenbouwkundige, Rotterdam
s. tibbertsma
groepsleidster bso, bergschenhoek
M.lankwarden
ambtenaar, Maassluis
Pompen
Rotterdam
Haas
Rotterdam
p.dorst
veiligheidskundige, Puttershoek
J.A.Sluimer
Rotterdam
a.pols
consulent, rotterdam
marlene claassen
schaatser, STEIN
Broere
voormaligdocent l.o., Vlaardingen
Amel Kleijn
vertegenwoordiger, Gorinchem
Sebastiaan Troost
Rotterdam
Remco Krijgsman
Ondernemer, Bleiswijk
JM de Visser
Zelfstandige, Rotterdam
Kees van Eyck
beeldend kunstenaar, Utrecht/Brussel
Mats Mulder
Scholier, Zoeterwoude
jan de Hond
lid van de Lekstreek, Bergambacht
j van loon
gezinscoach, Rotterdam
M.van Kaam
monteur, Rotterdam
Anne Houtman
Lerares, Hellevoetsluis
lodder
huisvrouw, hoogvliet
J.N.van Harten -Storm van Leeuwen
n.v.t., Capelle a/d IJssel
Moliere
Amsterdam
lex van leersum
schaatsfan, noordwijk
J.Veenstra
ondernemer, Rotterdam
Michelle van Gool
arbeidsconsulent, Rotterdam
Rick de Groot
Coordinator ICT, Bleiswijk
Leo
huisman, Rhoon
N.M. Damen
Pernis
J van der Meij
geen, Den Haag
K. de Reus
Numansdorp
C van der Meij
Huisvrouw, Den Haag
Bart van Schaick
Rozenburg ZH
M.C. Vos-Bloemheuvel
Gouda
jan
nauta, rotterdam
J.C. Kleinbloesem
Huisvrouw, Rotterdam
A.F. Neele
Boekhouder, Rotterdam
erik sieger
FYSIOTHERAPEUT, GOUDA
yvette
plan director, utrecht
L.Zijsling
gepensioneerd, Reeuwijk
Jesper van de Werken
Scholier, Hellevoetsluis
c. degruiter
onderwijs, rotterdam
Patrick van de Werken
Leerling op het Marnix, Barendrecht
c.bouwman
guttecoven
Bianca van den Brink
Secretaresse, Gouda
van wijngaarden
kinderverpleegkundige, capelle aan den Ijssel
Thom
DGA, Tietjeerkstradeel
J. Rosing
Jury LB, Assen
Marianca den Ouden
Ondernemer, Lekkerkerk
Christel van Waalwijk
Teamleider, Capelle aan den IJssel
Tom Hoogenboom
Lid Schaatsvereniging Rotterdam, Rotterdam
ron lukas
monteur, delft
Bert Hoogenboom
Schaatser en trainer Schaatsvereniging Rotterdam,
Rotterdam
Arno van den Heuvel
Constructietekenaar, Nieuwerkerk a/d Yssel
Gert Aanen
accountant, Moordrecht
J.C. van Wijngaarden
Nieuwerkerk aan den IJssel
Wout Baecke
Bouwkundig constructeur, Berkel en Rodenrijs
as van den heuvel
projectleider, gouderak
Michiel Atman
Architect, Amsterdam
A.H. Lew
kunstschaats-trainster, Zoetermeer
Mineur
schaatsgek, Breda
Fred Sophie
grafisch vormgever, Rotterdam
gerard bomhof
hobbyschaatser, rotterdam
laurens korevaar
predikant, rotterdam
Bert Kivit
Rotterdam
Dennis Jongejan
student, Rotterdam
m.j.de vos-belder
-, hellevoetsluis
Karen Teuling
Marathonschaatsster TeamPANalytical, Eindhoven
rademaker
loodgieter, rotterdam
Marjolein
AOV-acceptant, Rotterdam
Patrick Stuy
Hoofd administratie, Bergambacht
RH de Jong
Commercieel Manager, Gouda
Lex Pieterse
Zelfstandig, Rotterdam
Salverda
Dietist, Rotterdam
krijn boogaard
docent, rotterdam
Gabriels
Contract Administrateur, Barendrecht
R Scheppink
Spijkenisse
Klaas Schuil
R & D Manager, Hoofddorp
Hans Rodermond
Rotterdam
Laura Kasinskaite
Account Developer EY, Rotterdam
Arie de Vlaming
Nieuwerkerk a/d IJssel
D.J. Bolks
analist, Dordrecht
ouwehand
leraar, rotterdam
j van der lelij
den haag
joyce elshof
interieurarchitect, Capelle aan den IJssel
m.de.landmeter
-, rotterdam
saskia
leerkracht, rotterdam
hans
rotterdam
Wim Russchen
Controller/Managementadvies, Rotterdam
Hanny Kalfs
welzijnswerker, Rotterdam
annet
Eddy van Vliet
Constructeur, Rotterdam
Lisette Wuijster
Assistente fysiopraktijk, Maasland
saskia
pedagogische medewerker crisisopvang, rotterdam
cor vrijlandt
oostvoorne
van den Berg
docent lichamelijke opvoeding, Berkel en Rodenrijs
Dieckmann-van Ewijk
Pensionado, Delfgauw
Ron
timmerman, rotterdam
Hubert Andela
burger, Utrecht
Theo de Vlieger
netwerkbeheerder, Rotterdam
ruben
muzikant, rotterdam
Sophie
Peter Rinsma
Hoodddorp
Houtman
Rotterdam
Ron Dikhooff
Informatie Analist, Capelle aan den IJssel
Olivier Dirkzwager
Rotterdam
paul
schaatser, Rotterdam
Lisette Kouwenhoven
Schaatsliefhebber, Rotterdam
Elly Zwinkels
Schaatsliefhebber, Maasdijk
Adriaan Hartgers
schaatsliefhebber, Krimpen a/d Lek
Hayat
Student, Rotterdam
Sybren Bakker
ingenieur, rotterdam
Wilmar den Ouden
schoolgaand, Maassluis
p.borsje
gepens., Bergambacht
Karen
Hardinxveld-Giessendam
Bas Monster
Manager W&S, Rotterdam
Edwin
Manager, Rotterdam
tirsa
student, rotterdam
Bas Corbijn
Consulent, Hellevoetsluis
Dick Spaans
IT'er, dordrecht
Martin Brouwer
inkoper, Vlaardingen
marga vintges
schaatster, Delft
Lindhout van lingen
ondernemer, amersfoort
Mireille Wolfers
onderzoeker, gouda
Noelle Huijgen
Architect, Rotterdam
J.N. Breemer
x, Rotterdam
Dick Butte
onderzoeker, Rotterdam
G.M. van der Weele
huisarts-onderzoeker, Gouda
Bram Meima
Onderzoeker, Gouda
E. de Ruiter
secretaresse, Rotterdam
W vd Velden
Docent LO, Ouderkerk aan den IJssel
Jos Koop
student, Den Hoorn
B. Goudswaard
leerkracht b.o., Ridderkerk
F. Jutte
schaatser, Rotterdam
a meulstee
zorg, rotterdam
marcel van bemmel
ijsgids, kamerk
Martijn
Scholier, Den Bommel
Richard
koning van IJsland, Amsterdam
Marcia de Graaff
Project Manager, Rotterdam
Geert
Arts, Toronto, CA
petra puk
rotterdam
Hildegard Faber
therapeut, Rotterdam
d.straver
pedagogisch werker, rotterdam
Coen
student, Rotterdam
thomas
student, Rotterdam
Guido van Bogerijen
Student, Rotterdam
P. van Zuilekom
student, Rotterdam
simon
houlder, rotterdam
bart van den bosch
student, rotterdam
l.michielsen
werkleider, rotterdam
Eline van Veen
Hoofd Passage, Rotterdam
Jan Stoutjesdijk
nvt/gepensioneerd, Rotterdam
Jeroen de Bont
Rotterdam
Stephanie
Grafisch ontwerper, Rotterdam
de rijk
pensioen, spijkenisse
Lennaert van Vuurde
Student, Den Haag
H.G.v.d.Heuvel
met pensioen, Rijsenhout
H.G.v.d.Heuvel
met pensioen, Rijsenhout
Patrick Huisman
Soest
teenstra
n.v.t., rotterdam
Linda Michels
thuismama, Spijkenisse
Maarten van der Meij
Hotelwereld, Shanghai
peters
eigenaar, zevenaar
Ronald Dekker
econoom, Rotterdam
Caroline Groote
secretaresse, Rotterdam
Niels van der Heijden
Student, Rotterdam
Ellen
Adm. medewerker, Rotterdam
T. Mensinga
Rotterdam
carloes pollemans
architect, rotterdam
A van Kooij
Gepensioneerd, Rotterdam
Sjoerd van Beers
ontwerper, Rotterdam
Annabel Derwort
Delft
Adriana
Lerares, Den Bommel
Lisette Van den Kieboom
student, Rotterdam
Fabian van den Berg
student, rotterdam
burggraaf
verzorgende, rotterdam
Langerijs
office manager, Rotterdam
jorien
Ellen
scholier, Alblasserdam - Nederland
Barbara
Rotterdam
Els Meijer
activiteiten begeleider, Mijnsheerenland
ilja akkerhuis
rotterdam
M. Pankevich
Test Manager, Rotterdam
Jacqueline Rensen
beleidsmedewerker, Rotterdam
M Groenenboom
operator, Hoogvliet
Lammering
interieurverzorgster, rotterdam
Nathalie Nelemans
Militair, Wieringerwaard
Hans Schrammeijer
Oud svr-lid, Rotterdam
Hans Schrammeijer
Oud-basisschooldirecteur, Rotterdam
J. van Katwijk
Directeur, Rotterdam
e.j.bakker
ondernemer, moordrecht
Ingeborg Janssen
construteur, Stockholm
petra
pedicure, maassluis
marijn
-, maassluis
Tamara de Bruin
beleidsadviseur, Rotterdam
roosenburg
spijkenisse
karl splinter
lasser, vlaardingen
Joke Dingemans
Stafmedewerker, Rotterdam
John Dingemans
Docent, Rotterdam
andreas steenstra
gouda
Dick Spaans
ICT'er, dordrecht
Korenromp
Partnermanager, Rotterdam
Vanessa Clydesdale
huisvrouw/moeder, Rotterdam
R. Damen
schaatser, Gouda
Sintia de Graaf
Rotterdam
Rene Akker
verkoper, Rotterdam
Monique Reeling
Rotterdam
Ruud Visser
service monteur, Vlaardingen
R. Wolfert
Rotterdam
P.C. Rommelse-Sparla
Berkel en Rodenrijs
Patrick Kluiters
district manager, Zoetermeer
matthijs
-, krimpen
Maya
Student, Rotterdam
Paul van Kekem
ICT medewerker, Rotterdam
Caroline
Rotterdam
Catherine Fricot
Engineer en schaatsliefhebber, Rotterdam
Anneke
PhD-student, Rotterdam
christydammers
-, sleeuwijk
Desirée Scheid
bewoner, Rotterdam
Bart
Adviseur, Amsterdam
Gill
student (kunstschaatster), Rotterdam
Dick
klusser, Dordrecht
Stefan
assurantietussenpersoon, rotterdam
schuur
designer, capelle aan den ijssel
Jaisan
oproepmedewerker, Rotterdam
miranda
moeder, rotterdam
Anne van Spall
Onderzoeksmedewerker, Rotterdam
Frits van Arkel
consultant air quality, Amersfoort
Ashley
Student, ridderkerk
Rien Ottingh
burger, Lekkerkerk
Offringa
Coach, Gouda
Edwin van der Waal
architect, Amstelveen
kitty van bloois
secretaresse, Schiedam
Mirte van der Wel
Medewerkerr Publieksdiensten B, Rotterdam
Jairry Paragh
asbestsaneerder, Rotterdam
Henk van Leeuwen
projectleider, Ridderkerk
onno
schaatsliefhebber, Ede
C. Boers
Adm. medewerkster, Rotterdam
de bruin
rotterdam
Sander Dekker
architect, rotterdam
Bart Snel
beleidsadviseur, Krimpen a/d IJssel
verbaan
moeder, schiedam
R. Linnenbank
Controleur Openbaar Vervoer, Rotterdam
Sander
Student, Rotterdam
seckin turhan
schooltoezichthouder, rotterdam
Chayenne Tuik
caissiere, Rotterdam
c.plaisier
data contoller, rotterdam
therese
rotterdam
Haans koenen
Barendrecht
Annemiek de Jong
student, schoonhoven
Angelique Viester
illustrator, Rotterdam
Ineke van Alphen
begeleider, Rotterdam
Ad Budel
pensionado, Rotterdam
Jasper Budel
creatief directeur, Rotterdam
wim Zoon
alkmaar
Ilse Lucas
Krimpen aan den IJssel
Jolanda van der Luur
locatie manager BSO, Berkel en Rodenrijs
j kerssies
rotterdam
gerda
Rotterdam
grb wortelboer
manager, rotterdam
P. van Dijke
Ridderkerk
Cees volkering
docent, rijswijk
Cevik
Militair, Rotterdam
Aad Gelderblom
Oma van de schaatsfamillie, Berkel en Rodenrijs
Bram Gelderblom
Opa van de schaatsfamilie, Berkel en Rodenrijs
Martin Roest
Brielle
Sukhraj
Planner, Rotterdam
Dick van Eijk
werkzoekend, Rotterdam
maurice
timmerman, rotterdam
Martine
zorg, Rotterdam
noradeleeuw
stallingbeheerster, rotterdam
Jolanda Meuldijk
taxichauffeur, Zwijndrecht
vdberge
begeleidster, spijkenisse
C .Jongeboer
Capelle a\d ijssel
Hans van Tol
beoordelingsmedewerker, Gouda
Klaasen
student, Spijkenisse
john van der Meulen
huisman, Rotterdam
loesje
wzv, rotterdam
Lisette Kappers
Rotterdam
Remco van Eijk
logistiekmedewerker, Berkel en Rodenrijs
jolanda Meijer
adm medewerkster, capelle aan den ijssel
Mitchell Eimers
Student, Rhoon
hans van nieuwkasteele
taxi-chauffeur, Rotterdam
Linda de Hoop
Student, Lopik
Ton Verheijden
docent, Colijnsplaat
Paul Mudde
Werkvoorbereider, Lekkerkerk
LEX
F. Overeijnder
leraar, Moordrecht
Ton Geerling
Hendrik Ido Ambacht
Joost
horeca sponsor, Rotterdam
Remco van
Anne Hilversum
Administratief medewerkster, Schiedam
Wilma van der Meijde
Administratief medew, Rotterdam
SASCHA
TRANSPORTMANAGER, SPIJKENISSE
Stoop
Planner, Spijkenisse
Wouter Bol
Schaatsfan, Hendrik Ido Ambacht
Karla Chabot
Spijkenisse
M.Meijer
Rotterdam
Maby Verschoor
planner, Spijkenisse
philip
student, oude-tonge
Ton Adriaansen
Controller TNT Post, Rotterdam
Sandra van Eijk
huisvrouw, Rotterdam
Daniëlle
Student, Goricnhem
laura
student, spijkenisse
Ineke
Planner, Rotterdam
Nathalie Fortes
student, Rotterdam
E.A. Groeneveld
Barendrecht
Jantien
Product developer, Rotterdam
melissa
scholier, hoogvliet
Donald vooren
Scholier, Rotterdam
Sander Brandse
Fiscalist, Capelle aan den IJssel
Wichard Hulsbergen
bewoner, Rotterdam
F. Hoyer
freelancer, Dordrecht
e.w.bax
verpleegkundige, hoogvliet
e.jansen
adviseur, hoogvliet
Maarten Tenten
Bouwkundig ontwerper, Rotterdam
Ton Koot
Leraar Lichamelijke Opvoeding, Rotterdam
Jan
Consultant, Rotterdam
Britt de Korte
Poortugaal
erik de jong
student, utrecht
hetty verburg
facilitair coordinator, rotterdam
S v Mannekes
vutter, Ridderkerk
l.fransen
operator chemie, hoogvliet
E. Rijsdijk
Facil. medew., Dordrecht
Roelf Kloen
Rotterdam
Annet Bruil
student, schiedam
charles
actief schaatser, bergschenhoek
a.markus
docent, gouda
m Rijnders
sales, rotterdam
E. Rijsdijk
Facil. medew., Dordrecht
Annemieke van Kooij
Administrateur, Rotterdam
Annelies Rijsdijk
student, Dordrecht
Both
Scholier, Rotterdam
Elke Vermeulen
Scholier, Rotterdam
cindy
secretaresse, den haag
Elke Vermeulen
Scholier, Rotterdam
Wim Wiltenburg
Business Unit Manager, Tilburg
Jitze Bassa
Trainee, Dordrecht
Lisette de Jong
Schoonhoven
Marijn Struijlaart
wedstrijdrijder, Breda
Ben van der Hoeven
Student, Eindhoven
Ben van der Hoeven
Studen
Jeffrey van Norden
Schaatser, Loosdrecht
Joram de Does
Medewerker Brancheorganisatie, Rotterdam
Fabian Cesar
Supporter, Doorn
Charles Pap
Supporter, Heeze
Carlo
Sporter, Doorn
Joop Moerman
Manager applicatiebeheer, Rotterdam
Marko Jordacevic
student, Rotterdam
Houtzager
scholier, rotterdam
Astrid Priester
Capelle aan den IJssel
Maaike Blok
Leiden
DJ Richen
DJ Disco on Ice Zoetermeer en ex. ijsdiscoDJ Weena Rotterdam,
Rotterdam
Richen Diaz
Hoofd Administratie, Rotterdam
Opschoor
sledge-hockeyer, schiedam
Jan Pieter
ICT, Dordrecht
Britt
Student, Rotterdam
floris briede
scholier, rotterdam
Robert de Held
SQL DBA, rotterdam
claudia de rover
winkelmedewerkster, barendrecht
will Bal-Ontijd
coach, rotterdam
i de waard
nvt, rotterdam
Huub
wao, westland
Yolanda
Moeder, Rotterdam
Miranda
Fotograaf, Rotterdam
machiel van Tok
creative Director, Rotterdam
R-J Kaagman
symphatisant, rotterdam
stefan
schaatser, rotterdam
Rob Michilsen
Communicatiemanager, Rotterdam
hannah
?, rotterdam
Sabine Briede'
Rotterdam!
I. Buijt
gezondheidswetenschapper, Rotterdam
Andreas Buykx
Rotterdam
Sandra Beekveld
ontwerper, Rotterdam
Rinus
Lifecoach, Rotterdam
Judith de Kreek
pedagogisch medewerker, Rotterdam
cees volkering
docent, rijswijk
henriette sillem
beeldend kunstenaar, rotterdam
Wilco van Batenburg
Consultant, Rotterdam
Marnix Kranenberg
Amsterdam
Job
Rotterdam
Carolijn Goes
Pr-manager, Rotterdam
Matthijs Goes
Journalist, Rotterdam
Tamar
schaatsgraag, rotterdam
Dore van Duivenbode
n.v.t., Rotterdam
Jeffrey Gouka
student, rotterdam
evelyn
Gerit Wemmers
DGA, Sliedrecht
djevonnely
scholier, rotterdam
elles
verkoopster, zuidland
MMvanGilst
Rotterdam
m. van Gilst
huisvrouw, rotterdam
reinout vermeij
docent HRO, pijnacker
Daliana Suryawinata
Architect, figure skating hobbyist,
Rotterdam
jan van roijen
rotterdam
bart smink
klusser, haarlem
Suraj
marketeer, Rotterdam
j.m. arendz
stadsgids, rotterdam
Linda van den Berg
pedicure, Nieuw-Vennep
aad van slingerland
laborant, delft
Martin Taimr
Ijshockey speler, Rotterdam
Martin Taimr
Ijshockey speler, Rotterdam
Juliette Nielsen
Lichtontwerper, Rotterdam
Anki de Kiefte
Penningmeester KRV De Drechtsteden, Maasdam
lindi
ggz begeleider, rotterdam
A De Raaij
Student, Rotterdam
Martine Wegenhousen
Rotterdam
piet de vries
schipper, nw lekkerland
Pelle Poiesz
architect, Schiedam
lien appers
basketballer, barendrecht
Joel van der Leeuw
Student, Rotterdam
Lenie
hobbieschaatser, Gouda
linda
stedenbouwkundige, rotterdam
Jord
student, rotterdam
M. te Wechel
Rotterdam
Jaron
Scholier, Rotterdam
ben wigman
designer, Rotterdam
Almir
Architect, Noordwijk
Eric Pennings
Boxtel
Obdeijn
radioloog, rotterdam
Véronique
Nijmegen
thomas schreuder
student, nieuwerkerk aan de ijssel
Thijs Paes
consultant, Rotterdan
Yordy
student, Capelle aan den ijssel
A.E. van Est
DGA, Rotterdam
Arno van Arendonk
Rotterdam
M Khargi
Schaatsfan, Gouda
aj van pelt
cargadoor, rotterdam
raymond
dussen
Bieck Nagelhout
Rotterdammer, Rotterdam
peter
monteur, Zevenhuizen
Jesper van den Berg
Midden-Oosten deskundige / Semitisch taalkundige,
Vlaardingen
Renate
Student, Rotterdam
Arjan
Student, Delft
M. Buitenhuis
Onderzoeker, Rotterdam
J.M. van Hagen
E/I Engineer, Rotterdam
Loes Versteeg
Psycholoog, Rotterdam
Monia
maatschapppelijk werker, Barendrecht
Rob Jansen
directeur basisschool, Rotterdam
Floriska
secretaresse, Rotterdam
maaroufi
maatschappelijkwerk, rotterdam
J de Bruine
IC-verpleegkundige, Barendrecht
Erica Ly
student, capelle aan den ijssel
W Boon
bewoner, Rotterdam
rita beens koppert
amstenrade
Marcel
Lang zullen ze leven, Rotterdam
J.H.Boon
Shell pensioen, Rotterdam
Hubregtse
Planner, Rotterdam
Wouter Vroege
student Geschiedenis, Edam
Irene
Marinus Graafland
Douanebeambte, Bergambacht
petra
gastouder, Bergambacht
Jurgen Reichard
Bouwkundige, Rotterdam
wenzlow
rotterdam
J. Bakker
Projectleider, Vlaardingen
Klaas
R & D Manager, Hoofddorp
Jasper Bos
Animator/illustrator, Rotterdam
Estelle Batist
Delft
Carolien van der Goes
-, Nootdorp
Furtado
Jur. secr, Capelle a/d IJssel
Annette Diender
Adviseur/consulent, Rotterdam
Ies ten Sijthoff
huisarts, dordrecht
Ab de Jong
Hendrik ido ambacht
Frank
Rotterdam
Nicole
Stelea, Rotterdam
Joop van Coevorden
Psychiater in opleiding, Rotterdam
olaf reimers
makelaar-directeur, rotterdam
rs koster
zzp-er, barendrecht
Nahida Bom
Directeur, Rotterdam
Leo Bom
Rotterdam
Selda Eskikoy
Engineer, Rotterdam
Kees Verbaas
Rotterdam
Hans Heuvelman
Vastgoedadviseur, Rotterdam
carline
leerling, capelle aan den ijssel;
B.Lankiewicz
Leraar, Rotterdam
G.van der Beek
journalist, Rotterdam
rademaker
huisarts n.p, rotterdam
Lisa Veltman
publieksuren gebruiker, Dronrijp/ Delft
Leo Visser
Administrateur, Nieuwerkerk ad. IJssel
D.Vos
sal.adm., Gouda
Paul de Winter
leraar LO, Capelle aan den IJssel
smink
klusjesman, haarlem
M.Jansen
leerkracht, Rotterdam
D.M. Veltman
kunstschaatser, Zoetermeer
vivianne koene
schaatsster, 'sgravenzande
Peter Kooiman
Senior Process Control Engineer, Schiedam
Pieter Kraan
Den Haag
Cor
Account Manager, Rotterdam
Armand Gonzalez
Ondernemer in de haven, Rotterdam
Erica Bakker
Indicatieadviseur, Rotterdam
Hans Verhoog
Sceidsrechterscoördinator Leiden Lions, Rotterdam
van der Graaf
suporter, Lekkerkerk
R. van Vliet
Rotterdam
Joris Bruins
student, Rotterdam
lisette
schaatser, den haag
Willem Langenberg
President MSI, Edmonton, Canada
Bibi
Consultant, Rotterdam
john Visser
Berkel en Rodenrijs
Justin Dekker
Rotterdam
Matthijs
ir, Delft
Jeroen Krielen
fotograaf/journalist, Rotterdam
cora
lid schaatsvereniging Pijnacker, pijnacker
eline
ik wil schaatsen, de oude kuip als ijsbaan?!, berkel en
rodenrijs
Marina Kogeldans
Receptioniste, Hoogvliet
Ton Hettema
student, Rotterdam
Robin
Schaatser, Strijen
wouter kuijpers
ontwerper, rotterdam
René Kuiper
analist, barendrecht
Laurens van der Velde
leerling, Barendrecht
Gerben Vos
ingenieur architect, Rotterdam
peggy monnichmann
nieuwerkerk ad ijssel
L. de Vogel
docent, amsterdam
Kees van Oorschot
schaatser, Rotterdam
Lidewij Schellevis
landschapsarchitect, Schiedam
Henk .Th.J van Benten
Schaatstrainer ASC Jaap Eden/5Dorpen,
Almere
Mike
Bergschenhoek
de witt wijnen
graisch vormgever, rotterdam
Remmo Pameijer
geriater, Rotterdam
I.Kampen
schaatser, Purmerend
E. van Sichem
Rotterdam
Barbara Ammerlaan
schaatsliefhebster, Bleiswijk
H. Aerns
Directeur basisschool, Rijswijk Z.H.
egbert Verweij
directeur, Gouda
Pieter Hottentot
wedstrijdsecretaris ijsclub centrum Oostzaan,
Oostzaan
Evita van Lith-Thé
vrijwilligerscoördinator, Rotterdam
Lena de Vries
interieurarchitect, den Haag
Joke Hagman
begeleidster, Barendrecht
Gerdy
Consultant, Rotterdam
j.j.verdoes
katwijkzh
Harm Noordhof
Fanatiek recreatief schaatser, Oud-Beijerland
Gerald van der Stelt
Stolwijk
Erik Steegman
Berkenwoude
piet van mil
ondernemer, schiedam
Rob Baan
technisch directeur Sparta, Papendrecht
berger
schaatser, r'dam
els cornax
docent, rotterdam
Rudo Stoop
Onderwijzer, Rotterdam
Mariette dirkzwager
Reg. Manager Ek- c, Rotterdam
Elly Cabaret
Helpdeskmedwerker, Capelle aan den IJssel
Pia Hudig-deiters
Rotterdam
Steven
Student, Rotterdam
Lampier
Hellevoetsluis
Ton Bervoets
Ondernemer, Amsterdam
Kim de regt
Pr marketing manager, Rotterdam
Krabbendam
Lerares bao, Maassluis
pwjrijke-dirven
cassiere-huisvrouw, spijkenisse
r.rijke
chauffeur, spijkenisse
andré lindeman
rotterdam
Hilly
BVE docent, Rotterdam
Simone
Stolwijk
Simone
Stolwijk
victor van genderen
verkoper, rotterdam
conny vd berg
hellevoetsluis
tim moerkerken
spijkenisse
karin grashoff
spijkenisse
Martin
jurist, Rotterdam
B. Bakker
groepsbegeleider, Rotterdam
Maarten
Scholier, Gouderak
Mary de Koning
A.O.W.-er, Rotterdam
Len
Student, Gouderak
n.w. slager
leerkracht, rotterdam
m.van Rees
Ridderkerk
Maartje Luijten
Onderzoeker Erasmus Universiteit Rotterdam,
Rotterdam
Leonie Groote
Rotterdam
Frank van Dijk
Directeur, Rotterdam
Willem Houtman
Docent L.O., Hellevoetsluis
Alessandra
Rotterdam
Wijnand somerwil
kunstschilder, Rotterdam
anna burgers
kapster, schoonhoven
J. Houtman-de Bruijn
apothekersassstene, Hellevoetsluis
Fietje Kreumer
onderwijzeres, Rotterdam
Bart Wesseling
afdelingsleider havo, Ouderkerk
G M vd Perk
Gouda
Sebastian Stolk
Jeugdschaatser, Bergambacht
Myrna Spee
Ouder, Bergambacht
Bernard van den Bosch
Fieldmanager, Gelderswoude
Birke Wobbes
IJsclub Bleiswijk, Bleiswijk
R.Calkhoven
gepensioneerd, Rotterdam
annemarie vis
docent, rotterdam
Peter Schuurink
Directeur, Noordwijk Zh
Eric Wobbes
ouder, Bleiswijk
Prijnie de Geus
Verpleegkundige, Bleiswijk
John van der Meulen
DGA, Bleiswijk
Len van Rijn
kvlo, Den Haag
Jacqueline Hogervorst
Nieuwerkerk a/d IJssel
Margo
Ridderkerk
Dick Hess
Bestuurslid IJsclub De Amstelbocht, Ouderkerk aan de
Amstel
Robert Hordijk
Postbode, Bergambacht
Frank van winden
Trainer, Bleiswijk
Felicia van Dam
Haastrecht
Tiny de Vreede
STV lekstreek, Lopik
Wout Matze
schaatser, Gouda
Petra den Boer
Krimpen aan den Ijssel
Suzanne
Student, Rotterdam
M. de Widt
koerier, Rotterdam
foekema
65+, Den Hoorn (ZH)
Sjanie
Onderwijsassistente, Krimpen aan den IJssel
Jim
Schoonhoven
Ben van de Giessen
onderwijsmanager, Rotterdam
Violet
Rotterdam
D.S.W. Hoekstra
Directeur, Hilversum
A.Nederlof
org.wielerrondes, Oostvoorne
Wiep van Bunge
Hoogleraar, Rotterdam
Evelien
SCWer, Linschoten
Edwin Slegtenhorst
Trainer Schaatsvereniging Lansingerland, Berkel en
Rodenrijs
Jos van den enden
Inwoner, Rotterdam
van den Berg
ondernemer, Bleiswijk
Carla
administratieve medewerker, Zoetermeer
R Hooogeveen
tandarts, Rotterdam
A.C. Honkoop
schaatser, Stolwijk
Sabien Pameijer
psycholoog, rotterdam
H.Leentjes
Vutter, Hoogvliet
willem ankersmit
Den Haag
corné rijm
tuinder, zevenhuizen
marjanneke rijm
tuinder, zevenhuizen
Isolde de Koster
schaatsliefhebster, Schoonhoven
Jan Hooft
Directeur, Rotterdam
Gerrit de Koster
leerkracht, Schoonhoven
wilma
capelle aan den ijssel
A. van dr Kooij
Waddinxveen
G.P.Breugem
Bleiswijk
Blopnk
geen, Oud beijeralnd
leo buijing
milieu-inspeteur, maassluis
K.G. Brouwer
pensionado, Brouwershaven
Neeltje Messemaker
schaatstrainer, Katwijk
Marleen Knijff
Rotterdam
Irien Groenendijk
Trainer jeugdschaatsen, Haastrecht
francoise
bergambacht
Steenbergen
Student, Lekkerkerk
M. Roelandse
secretaresse, Spijkenisse
R. Bitter
milieuinspecteur, Krimpen a/d IJssel
monique van gool
wonbegeleidster, barendrecht
Wim van der Weerd
ambtenaar, Pijnacker
J.Krijgsman
Docent, Rotterdam
N, den Outer
schaatser, Haastrecht
N, den Outer
schaatser, Haastrecht
Inge Wolffenbuttel
Nigtevecht
J.H. Wansink
hoogleraar, Rotterdam
Nils Wolffenbuttel
schaatser, Nigtevecht
Jan Wolffenbuttel
marathonschaatser, Nigtevecht
Stefan Wolffenbuttel
schaatser, Nigtevecht
Willy Hilverda
schrijver, Rotterdam
Hinloopen
schaatser, Bergambacht
Bert Staal
trainer/coach, Leiderdorp
K v Boven
Huisarts, Rotterdam
Joost Pols
schaatser, Gouderak
minke demper
scholier, Ouderkerk aan den IJssel
koelemij
bleiswijk
P.Lampers
Docent, Rotterdam
Anneke Dekker
Maasdam
hilda uitvlugt
docent, rotterdam
Britt Vreeswijk
Haastrecht
W.B. van Til
nvt, PUTTEN
walraven
zelfstandig, stolwijk
Lonneke
Schaats lessen of schaatsen in je vrije tijd!, Rotterdam
Charlotte van Rossum
Bergschenhoek
S. van Rossum
Bergschenhoek
Mark Booij
Schaatsliefhebber, Lekkerkerk
TM Stouten
Ingenieur, Delft
Glenn Minneboo
jeugd wedstrijdrijder, Teteringen
Isabel
Spijkenisse
Piet Stroek
docent, Rotterdam
R.J. Vreugdenhil
ondernemer, Bleiswijk
Reinier Mayer
baas, mijnsheerenland
Robert Rooij
leraar, Hoogvliet
kitty hol
huisvrouw, rotterdam
A.Krijgsman
ZZP, Bleiswijk
M.R.Verbruggen
Rotterdam
c vervelde
dordrecht
remco dekker
student, lekkerkerk
B.S.Leget
Lis schaatsvereninging, Teteringen
Cees Schouten
Technisch projectmanager, Ammerstol
michel dekker
scholier, lekkerkerk
jan dekker
zelfst., lekkerkerk
sandra dekker
scholier, lekkerkerk
Harry Jansen
Teamleider VO, Leiderdorp
erna dekker
zelfst., lekkerkerk
caroline schouten
pedicure, ammerstol
H de Haan
Directeur, Nieuwerkerk aan den IJssel
Erwin Sloof
Lid Lekstreek, Stolwijk
Ben Kleijweg
directeur, Bleiswijk
aad van dijk
sporter, schiedam
Ellen vd Maagdenberg
Militair, Vlaardingen
Simone Roskam
gouda
Peet Kester
Schaatsliefhebbert, Schipluiden
jolanda
bloemiste, lekkerkerk
Lenie Tevel
vrijwilligster, Rotterdam
Wijna van haaster
Moeder, Schipluiden
keijzer
oud-beijerland
Wijna van haaster
Moeder, Schipluiden
frank w. kraaijenbos
Directeur, bleiswijk
Leen Merison
Projectmanager, Berkel en Rodenrijs
m.vos
ergotherapeut, bergschenhoek
yvette
rotterdam
britt van der star
schaatster, Rijpwetering
Yolanda
Visagiste, Spijkenisse
Stine
moeder, rotterdam
D.L. van den Berg
SCWer, Nieuwerkerk a/d IJssel
M Uil
lerares, Schiedam
Hans Olsthoorn
Adviseur, Maasdijk
M Verburg
ZZP er, Schiedam
Ellen de Kok
Schipluiden
koos broek
rotterdam
Jolinde Nijland
artiest, Rotterdam
E. Enneking
Directeur, Rotterdam
emiel
nmd
cees
nmd
Onno van Elderen
Constructeur, Waddinxveen
corrie lansbergen
schipluiden
arianne van der Horst
wijkverpleegkundige, Rotterdam
Ab Liebrechts
Leraar, Vlaardingen
Mees Hoogenboom
student, Rotterdam
rombouts
ex-olympisch snelschaatster, schoten-belgië
Julia de Groot
docent, Kortenhoef
Sandra Buijing
Schaatster, Berkel en Rodenrijs
MdM
Psycholoog, Rotterdam
Yvonne Buijing
Schaatster van schaatsvereniging Lansingerland, Berkel
en Rodenrijs
Randolf Weterings
Student, Rotterdam
Verloop
Alblasserdam
Marian
Rotterdam
Monchy
Financieel redacteur, Rotterdam
Robert Bloemhoff
Musicus, Rotterdam
J van Lienden
Ambtenaar, Bergambacht
sybille mulder
scholier, amsterdam
M.J.v.Gent
gastouder, Gouderak
ewoud havenaar
berkel en rodenrijs
J. van Nies
Rotterdam
M. Doets
Rotterdam
Piet Opstal
Schaatser, Monster
R. Tieman
docent, Nieuwerkerk aan den IJssel
E. van Vegten-Tieman
docent, Nieuwerkerk aan den IJssel
Rik Hordijk
Jeugdschaatser Lekstreek, Bergambacht
Stiehl
directeur, Rotterdam
A.Saúde
maatschappelijk werker, Rotterdam
M. Hordijk
Bergambacht
J. van der Dussen
Krimpen a/d IJssel
ton mensch
Service Manager, BErgambacht
jan bloemendaal
schoenwinkelier, pijnacker
I. Hoogers
kledingconsulente, Rotterdam
C.Drenth-van Wolferen
schaatster, Zwijndrecht
H.P.Drenth
schaatser(65+), Zwijndrecht
Roeleveld
jurycoördinator, amstelveen
Pieter van Bergen
Laboratorium Manager, Delfgauw
Renske Cornelissen
Intercedente, Rotterdam
Tijmen Beetz
Teamleider Finance, Rotterdam
R.J. van Til
lid SVR, Rotterdam
Marcel Spijker
Krimpen a/d IJssel
I.van.Vliet
Lopik
kees de ruijter
leerlingmonteur, krimpenaandeijssel
dirk stolk
krimpen aan den ijssel
alda stolk
krimpen aan den ijssel
Simone
Adm.Secr. medw, Rotterdam
rik karreman
zelfstandige, Rotterdam
Roderick van Gils
National Account Manager, Rotterdam
Cornel van Zaal
Student, Delft
Rianne Gulden
adm, Heerjansdam
Theo van't Hoff
Ondernemer, Zuid-Beijerland
bep roest
huisvrouw, lekkerkerk
cees van der ham
schaatser, voorburg
C.Vermeulen
(was) schaatstrainer, Huizen(vh. Kr. a/d IJssel
B. Todorovic
Managing Director Dynamic Activities, Rotterdam
c.j. hesse
biochemicus, Krimpen a/d Lek
Harry van Dam
Directeur, Capelle aan den IJssel
rob take
capelle a d ijssel
sabrina hanswijk
student, diemen
Olivier
relatiemanager, Den haag
Petra van den Berg
opbouwwerker, Rotterdam
Mike de Vries
ambtenaar, Rotterdam
natasja roest
schaatsster gewest zuid-holland, lekkerkerk
Lodi Roksnoer
co-assistent, rotterdam
C van Hilten
Berkel-Rodenrijs
G, Brand
Lekkerkerk
Rob Duijn
Dir., Ridderkerk
Rogier Kuijpers
Fanatiek Schaatser, Berkel en Rodenrijs
Jaap Smit
Student Chemische Technologie, Leiden
frans vav winden
pijnacker
Trapman
Ambtenaar, ROTTERDAM
Jan Zuijdwijk
Oud-Beijerland
R.Feddes
evaluator, den haag
remco roest
scholier, lekkerkerk
koos sloof
partymanager, lekkerkerk
Esther Teunissen
Eigenaar grafisch bureau, Rotterdam
Kant
Den Haag
W.J.Cornelissen
ijsmeester SVR, Rotterdam
W.J.Cornelissen
ijsmeester SVR, Rotterdam
Branco Bolraap
leerling, Rotterdam
K. Frank
verkoopster, Rotterdam
mb de vos
ondernemer, rotterdam
H. Otterspeer
insallatie techniek, Ouderkerk a/d Ijs
w.martens
a.o.w., koekange
patrick roest
scholier, lekkerkerk
M van Zutphen
Rotterdam
Haven
Ondernemer, Rotterdam
Anne-Marije Zwerver
student, Delft
korstiaan
engineer, rotterdam
s groeneweg
rotterdam
Laura Ameling
groepsleerkracht, Barendrecht
Lonneke Zuijdwijk
ontwikkelaar, Rotterdam
Jaspers
Mgr HRM, Barendrecht
wöstmann
docent hbo, De Groeve
PB Koevermans
partner, rdam
wim roest
vehouder, lekkerkerk
bhbouter
ondernemer, nieuw-lekkerland
Marco van Dijck
Voorzitter PvdA Charlois, Rotterdam
M ten Have
Rotterdam
Dost
support medewerker, Ridderkerk
Freek Hooykaas
Reeuwijk
Marijke Vermaas
Rotterdam
P.A.Tweehuysen
den Haag
han tiebout
schaatsliefhebber, goes
Lindsay
logistieke planner, Rotterdam
Solveig de Boer-Eduardsen
Amersfoort
Floor Dexel
Wetenschapper, Rotterdam
Nenne
Manager Business Control, Rotterdam
Rob Brouwers
leraar, Gouda
Jeroen Bestman
Architecten, Rotterdam
Irene van Mourik
Middelharnis
Abooij
baliemedewerkster, Lekkerkerk
Raymond Bothof
Hoogvliet
Monster
doktersass., Hoogvliet-RT
Ruud Delwel
Hoogleraar/Wetenschapper, Westmaas
E. Braakman
Wetenschappelijk onderzoeker, Delft
C. Gunning
Rotterdam
M. Dijkstra
Research analist, Rhoon
Ingrid Plekkringa
Directeur, Ridderkerk
Ivo Kempe
Rotterdam
Hilda van der Veen
Consultant, Rotterdam
H. Poot
handhaver, Rotterdam
Aleida de Swart
Rotterdam
hans de looper
analist, Zevenbergen
Sally Baarda
Student, Rotterdam
Stefan Erkeland
onderzoeker, Rotterdam
Piet van Rest
leraar, Maassluis
Ans Mannens
secretaresse, Spijkenisse
R.Horos
AIO, Roterdam
I. Chu
Rotterdam
joyce malfliet
research analist, rotterdam
Dennis
Cabin Attentdant, Rotterdam
Carolien
Oudewater
P.M.H. van Strien
research analist, Heinenoord
Marcel Huygens
Servicemanager, Zwijndrecht
wickel
aow er, rotterdam
Eelco Rietveld
fanatieke recreant, Rotterdam
Kats
Rotterdam
mmp van meer
huisarts, rotterdam
Sanne
Leiden
Vermaat
copywriter, Lekkerkerk
M. Kreekel
Voorzitter, Rotterdam
m.schoester
analist, dordrecht
K.D. Mark
Rotterdam
René Keijzer
Rotterdam
Alice Kalis
Fotograaf, Rotterdam
ineke scheepbouwer
capelle aan den ijssel
Wouter Leefers
Directeur, Rotterdam
tomm mars
consltant, rotterdam
Klaus Zubli
directeur, Rotterdam
corry cats
huisvrouw, schiedam
j van den broek
dierenarts, bleskensgraaf
Eefke Aboubaker
Rotterdam
struik
operator, Dirksland
J. Steenhouwer
Rotterdam
Cees Keijzer
Vlaardingen
Camille Koren
Scholier, Rotterdam
cats
huisvrouw, schiedam
Wim de Kwant
Fire Engineer, Rotterdam
A. da Cruz
Ouderconsulent, Rotterdam
A.Bresser
ondernemer, Rhoon
S.Lau
Pedagoog, Ridderkerk
Barto Cleton
Direcreur, Gouda
Smid
Arts, Rotterdam
Ilse Boost
Architect, Rotterdam
Michelle de Jager
Lekkerkerk
meeter
journalist, rotterdam
Martine Tragter
student, Delft
Nico Wolf
Vlaardingen
M. Lautenschläger
consultant, Zwijndrecht
Frans
prive, Schiedam
TvanZoelen
consultant, Rotterdam
M van der Torre
Tolk NGT, Rotterdam
Chris gelok
roteb, hoogvliet
Gijsbert den Houdijker
buco, hoogvliet
Danique den Houdijker
hoogvliet
M.vd. Wiel
adm medew, Woerden
Daniël
Zelfstandig ondernemer, Alphen aan den Rijn
Patrick de Roodt
Projectleider, Gouda
Ronald Janse
Rotterdam
Jelle 't Hart
student, schiedam
Jetze Huisman
Interim Manager, Haastrecht
frans hoevers
ondernemer, Berkel en rodenrijs
ravestein
rotterdam
h.oskam
pensoen, zevenhuizen
w. vd heuvel
Capelle ad IJssel
mechteld van den brandeler
bedrijfsjurist Evides, Rotterdam
Nelleke Koetsier
Kredietanalist, Moerkapelle
h.oskam
Chanelva
Research & Analytical specialist, Rotterdam
judith
gymlerares, rotterdam
J. de Leeuw
directeur, Rhoon
T. Monster
Internal Auditor, Rotterdam
Pires
Administratief medewerkster, Barenderecht
P.H. van Hemmen
Krimpen aan de Lek
Joel van den doel
Docent, Maassluis
Joel van den doel
Docent, Maassluis
Carla de Bruijn
Ridderkerk
Pieters
juriste, Berkel en Rodenrijs
S. Henrichs
Rotterdam
Meijer
beleidsmedewerker, rotterdam
Jorrik van Cruchten
architect, Gouda
Johan van Aalten
Projectmanager, Velp
Christianne van Overmeeren
projectmanager, Stolwijk
B.Berkouwer
Werkvoorbereider Roteb Lease, Lekkerkerk
peter dam
projectleider, schoonhoven
e.christen
gezondheidszorg, woerdense verlaat
Annemarie Nederveen
nvt, Rotterdam
Louis
Professor, Rotterdam
wim
bedrijfsleider, krimpen a/d lek
anna de leeuw-hartog
projectmananger, rotterdam
anne de leeuw
projectmanager, rotterdam
Edwin Groenenboom
oud-rotterdammer, Rhoon
Ruud Tijssen
Haastrecht
K.M. Barendregt
Apotheker, Rotterdam
bas de korte
fysiotherapeut, poortugaal
l.nauta
werkeloos, rotterdam
J. Weber
docent, Schiedam
K. Weber
leerkracht, schiedam
antoinette akkerman
x, rotterdam
arie fakkert
vz Erasmus Alumni Vereniging, Poortugaal
zofia van duijn
docente nederlands, rotterdam
E. de Vries
Juridisch medewerker, De Meern
Nellie
schaatser, LEKKERKERK
Martin Bode
Oudewater
Anand Dhalganjansingh
Adm. medewerker, IJsselstein
Rita Jaipal
Juridisch medewerker, IJsselstein
Smiet
Projectdirecteur, Vlaardingen
M Heniger
Direkteur, Rotterdam
Elise Westermann
Scholier, Rotterdam
H. Willems
n.v.t., dordrecht
a. baljon
communicatieadviseur, ouderkerk
G. de Heere
Havenman, Rotterdam
g de jong
hovenier, zoetermeer
Cees Mastenbroek
Dordrecht
jo van dam
huisvrouw, krimpen aan de ijssel
Willem van der Neut
Consultant, Alphen aan den Rijn
Nina Markus
scholier, Rotterdam
Bert Rijneveld
medew.financ.adm, Schoonhoven
Marloes Sonneveld
Zorginkoper DSW Zorgverzekeraar, Vlaardingen
R Deelen
timmerman, schoonhoven
Albert de Koning
Marketeer, Rotterdam
m.meijer
leerkracht, rotterdam
Dick Vrolijk
Engineer, Krimpen a/d IJssel
Vrijenhoek
ambtenaar, ridderkerk
Jan Termeulen
n.v.t., Bleiswijk
K.Matroos
n.v.t, Dordrecht
muusz E
rotterdam
E.Spijer
Advocaat, Rotterdam
jeroen nauta
11-stedenrijder, rotterdam
Bea de Winter
Schoonhoven
J.v.Straten
monteur, Rotterdam
Marieke de Groot
Schaatser, Rotterdam
J.Hofman
beleidsmedewerker, rotterdam
m.hartog
onderhoudsmedewerker, rotterdam
Leif Vlaming
Schaatser, Schiedam
Meta
Berkel
Esther Wander
mama, Strijen
Wouter Borst
Hoofdtrainer Ijsclub Zoeterwoude, Zwartewaal
Pim Turk
Grondwerker, Zoeterwoude
van den Engel
fysiotherapeut, rottedam
dvdmarel
geen, Vlaardingen
Ravenna den houdijker
hoogvliet
Piet van Hekezen
Gepensioneerd, Zwijndrecht
a.p.van vliet
jurylid/starter YVZ, Zoetermeer
Bas Mensch
scholier, Bergambacht
D.de Jong
Zoetermeer
marjolijn
Delft
Nienke
Rotterdam
Miranda van Putten
Hoofd PZ, Rotterdam
Eric Mieras
Ondernemer, Rotterdam
helma hemrica
nvt, capelle aan den ijssel
Emma
Student, Rotterdam
Franco
Dordrecht
Nora Hordijk
Mijnsheerenland
Rieneke Tintel
recreatie schaatser, bergschenhoek
R. Nieuwenhuizen
Rotterdam
Beli nda Duursma
De Lier
v.d drift
mevr, vlaardingen
M. van Rooijen
ROTTERDAM
Sanne van Dongen
vmbo leerling., Capelle aan den IJssel
Lex Tijssen
Directeur, Zoeterwoude
Harm Smit
docent, Rotterdam
r.groenendaal
schaatsliefhebber, Dordrecht
Fieke Dassen
Lekkerkerk
Greethje van Royen
Lerares, Bergambacht
Greethje
Nelie van Arkel
Apeldoorn
Anja Boon
huisvrouw, Gouderak
H.v.d.Born
Uitgeest
Frank
Manager, Rotterdam
peet v d meijden
schaatsmasseur, bleiswijk
C Berkouwer
werkman, Stolwijk
Rene Oude Vrielink
Schaatser, Rotterdam
kiki hoek
school, rottrdam
Kenneth van Leeuwen
Accountant, Barendrecht
C.Koot
lasser, Nieuwerkerk a/d IJssel
H.Koot
Moeder, Nieuwerkerk a/d IJssel
I.Heijnen
Rotterdam
groothuizen
huisvrouw, rotterdam
Frances
student, Rotterdam
Aad Kommené
ambtenaar, Barendrecht
Irma van de Wijngaart
Website bouwen, Rotterdam
Jeroen van Spronsen
Koerier, Vlaardingen
Wil
huisvrouw, Schiedam
Boo Wijtman
ijshockeyer, Rotterdam
bianca
moeder, nu nog winterswijk
Jojanneke van de Sande
vrijwilligerscoördinator, Rotterdam
deckers
fysiotherapeut, rotterdam
j bruckner
uitvoerder, zwoude
riet sloof
stolwijk
henk sloof
stolwijk
B. Haase
directeur, Rotterdam
J. de Jong
Zoetermeer
mandy de jong
stolwijk
rita de jong
stolwijk
perry hoek
surfinstructeur, rotterdam
Cöllen
Hendrik Ido Ambacht
Liselore van Nunen
HBO docent voeding, Vlaardingen
M van der munnik
Begeleidster, Rotterdam
ineke duiker
huis vrouw, koudekerk a/d rijn
Adrie v Buren
Uitvoerder, Schoonhoven
F.Bouwman
schaatster, Gelderswoude
vianen
geen, haastrecht
Robert de Bruijn
schaatsliefhebber en R&D Director,
Hellevoetsluis
Lucienne Stokroos
Administratief medewerkster, Berkel en
Rodenrijs
A.Groenevelt
Stolwijk
Marieke
Nvt, Rotterdam
wendy sonnevelt
ridderkerk
rene van der munnik
auditor, rotterdam
Jacqueline Verbaas-Reker
Rotterdam
J.Veldhuis
Bergschenhoek
D van Klink
Alblasserdam
sonnevelt
W van den Berg
pas met pensioen, delft
joke den Hartog
penningmeester, Rotterdam
Jolanda v Dongen
Ploegkleidster wielerteam, Middelharnis
patricia
zelfstandige, rotterdam
warmelink
planner, rotterdam
Simon de Blok
Insurance, Rotterdam
jan van der ploeg
lijnden
janet bak
stylist, heerjansdam
Bram v Mannekes
Ciramic verzoger, Nieuwerkerk a/d ijssel
Ingrid Hage
Mijnsheerenland
Manfred Martens
Directeur, Schiedam
Jan Bos
Gepensioneerd, Stolwijk
J.H. Gijsen
Psycholoog, Rotterdam
A.Mosterd
rotterdam
Suzan de Jong
Nieuwerkerk aan den IJssel
G.Verkley
Haastrecht
Elebert Noordam
Fanatiek schaatser, Berkel en Rodenrijs
Melle Gijsen
Scholier, Rotterdam
Caroline Tintel
ontwerper, ROTTERDAM
S. Bank
Receptioniste, Spijkenisse
Margje Schuur
IT Architect, Rotterdam
Floryn Lucas
Rotterdam
Leon Ammerlaan
Pijnacker
Kees verkerk
adm, Hamresanden
Katrien Gijsen
Rotterdam
m.berman
rotterdam
Pieternel Smit
docent, Rotterdam
J.W. Vlot
n.v.t., Klaaswaal
van der hooft
arts, amsterdam
Franny Banis
Rotterdam
Annette Bakker
lid Schaatsclub Gouda, Gouda
Cornelis Verkerk Jr
Mananger, Kristiansand
Paul van Uffelen
ZZP, Pijnacker
Ton van Wieringen
journalist, Boskoop
Jongen G.M.A.
leraar, Hellevoetsluis
A. Nikken
lidmaatschapsadviseur, Rotterdam
Willemsen
Adm.medew., Dordrecht
marc
toiletjufvrouw, rotterdam
G. Jongen
Hellevoetsluis
Ernst Janssen
Sportmasseur, BEVERWIJK
Jenna Robertus
Planner, Schiedam
J.M. Burger
nvt, Stolwijk
Adriaan w
k verbakel
boskoop
Yvette Molier
docenT, rotterdam
Robert de Jong
Adjunct directeur, Rotterdam
dvvelzen
wf bosschaart
vlaardingen
Jacco Spiering
Ondernemer, Puttershoek
Charlotte Diepenhorst
Accountmanager, Rotterdam
Ellen
Verpleegkundige, Stolwijk
marjolein jongh
mens, rotterdam
MJ Bach
Onderzoeker TUD, Den Haag
pietersen
rayonmanager, dordrrecht
cees montfrooij
interne dienst, spijkenisse
Marjan Grootendorst
jurist, Rotterdam
Elvira
jurist, Ridderkerk
Erik-Jan Quik
Consultant, Barendrecht
A. Grpotendorst
Leerkracht, Rotterdam
Henk Vink
rijksambtenaar, Waddinxveen
rens
coach, rotterdam
N. Lignos
chauffeur, rotterdam
D. van Hemert
a.breugem
adm.medew., ridderkerk
jarmo malinen
fan, helsinki-espoo
ron vd brugge
dga, zoetermeer
tarja van oorschot
Fan, schiedam
iris de kievith
architect, rotterdam
Hannah
Rotterdam
daan
welke, berkel en rodenrijs
M.A. van Hoven
medewerker EUR, Reeuwijk
Leon
Consultant, Den Haag
jo van dam
Coen Friederich
Schaatsliefhebber, Rotterdam
J van der Vlis
Rijswijk ZH
paul de nooijer
ambtenaar, zoeterwoude
wf bosschaart
directeur, vlaardingen
Eline Nederveen
student/fotograaf, Rotterdam
Ronald Pols
Directeur, Rotterdam
J. van Kralingen
Capelle aan den ijssel
Paulien Ruts-Houtman
geen, Capelle a/d IJssel
Joep Manschot
schaatser, Rotterdam
Jaap
Manager, Rotterdam
A. Bruijning
n.v.t., Rhoon
hwdekker
vrachtwagenchauffeur, ammerstol
leemreis
psycholoog, rotterdam
Herpers
Pensionado, Schiedam
Flo van der Vlist
scholier en schaatser, Haastrecht
Luc van der Vlist
scholier en schaatser, Haastrecht
marjan kooiman
heerjansdam
Annet van der Vlist
onderwijsgevende, Haastrecht
M.M. Vervoort
architect, rotterdam
Marja van de Sande
Indicatiesteller, Rotterdam
Sjaak van der Steen
Voorzitter SVHW, Puttershoek
S.vanderValk
Docent lichamelijke opvoeding, Rotterdam
Hetty van Dam
Bleiswijk
ben dolle
oud-docent, groningen
Harrie van der Horst
Sporter, Stolwijk
A. van Dorsselaerl
Spijkenisse
christian van beest
sales manager, amsterdam
larissa
krimpen aan den ijssel
Regina
adm medew, Rotterdam
van Moorsel
Leerkracht PO, Oud-Beijerland
Caroline van Jaarsveld
Lekkerkerk
Loes Mastenbroek
Schaatsfan, Dordrecht
b van drongelen
schaatser, spijkenisse
Jennie Simons
Lekkerkerk
Ewoud Lubbers
Student, Bergschenhoek
Jasper Tuitel
Personal Trainer, Nieuwerkerk aan den IJssel
nholwijn
jurist, rotterdam
P.van der Velden
directeur, Nieuwerkerk aan den IJssel
ted willemsen
zelfstandig ondernemer, dordrecht
c. mooij
haren
A.K. ten Brinke
Kinderfysiotherapeut, Nieuwerkerk aan den IJssel
C.Speksnijder
zeevarende, Gouda
cees wijsman
tandarts, rotterdam
marianne leemreis
mediator, rotterdam
E.SMOL
TECHN.ADM.MEDEWERKER, HEERJANSDAM
Wim Leussink
ambtenaar, Rotterdam
Nancy van Kleef
directeur, Capelle aan den IJssel
Donnald Drielsma
oud-diplomaat/schaatser, Stockholm
m. Simons
Pijnacker
Birgit Henrich
schaats fan, gouda
Folsthoorn
Schiedam
michiel pannekoek
advocaat, amsterdam
Jordy Broeren
Fitness Manager Achmea health Center Nieuwerkerk,
Vlaardingen
R.Stadhouder
Project Controller, Hoogvliet
deelen
schaatser, schoonhoven
jckuijpers
arts, pijnacker
Dick den Ouden
adviseur, Oud-Beijerland
Leon van den Bogerd
Rotterdam
hans ten velde
ijsmeesster breda, gilze
helma kemner
adjunct directeur, rotterdam
E.Wijnhold
adm.medew., Rotterdam
Nico Wolf
Technician, Vlaardingen
M. van Helvoirt
Secretaris, Rotterdam
astrid v aalst
maasland
steenbergen
gepens.n, Stolwijk
Ria Kuijpers
bibliothecaris, Pijnacker
Petra Jansen
Nieuwerkerk a/d IJssel
J.Hortensius
bejaard met jong hart, Gorinchem
jeroen verveer
liefhebber, r'dam
Tijmen Henrich
Student, Gouda
b. reincke
directeur, dordrecht
Robert
ondernemer, Rockanje
Dini Donken
Nieuwerkerk a/d IJssel
Janneke
Onderzoeker, Delft
b hendriks
aow, krimpen ad lek
Hans de Bruijn
Breda
Noa Romeijn
scholier, Ottoland
Martin Romeijn
Direkteur, Ottoland
Astri Skarveland
Rotterdam
Duco van der Nol
schaatsenthousiast, Rotterdam
G.T. van Waning
directeur, Rotterdam
Emiel Dölle
Directeur LLYNX BV, Rotterdam
jenny van walderveen
Ridderkerk
Marjanne Schaap
vrijwilliger, Heeze
Marjolein Leibbrandt
Team Manager HR, Rotterdam
Sjaak Blaak
Eeuwige student, Rotterdam
henk schouten
directeur, lekkerkerk
E. van Voorthuizen
Rotterdam
stricker
notaris, rotterdam
Bob
zwembadmanager, Amsterdam
T Roozendaal
verpleegkundige, Strijen
Aad Groenendijk
senior projectleider, Ridderkerk
j.los
servicebaliemedewerkster, rotterdam
Fred van Dijk
Liefhebber, Schiedam
Heidi van Grondelle
Thuiszorg, Rotterdam-Beverwaard
j vis
verkoop, capelle a/d ijssel
britta
architect, rotterdam
van Yperen
TA manager, Spijkenisse
j vis
marianne vd berg
hellevoetsluis
L. Mouchart
Rotterdam
hans ten velde
ijsmeesster breda, gilze
Lidia Palm
jurist, Rotterdam
Victor Palm
tax lawyer, Rotterdam
Marlous van Deelen
coach, Capelle a/d IJssel
Jeroen van Zwienen
Directeur Bedrijfsinformatisering, Lekkerkerk
Goddin
Advocaat, Barendrecht
Cyan Vu
Operationeel manager, Barendrecht
hans blok
Spijkenisse
iris wingbermuhle
directeur, Lekkerkerk
Nienke Slobbe
Amsterdam
Arij de Boode
directeur/uitgever, Rotterdam
Ivonne
Gezinsmanager, Capelle aan den IJssel
C.J.Helder
Telecom, Rotterdam
koen van ieperen
krimpen aan den ijssel
m van der hoeven
rotterdam
lita
den haag
P. Van Zaal
Director Procurement Emea, Rotterdam
Sonja van Mourik
Reisagente, Rotterdam
C.Verkleij
n,kerk a/d ijssel
Arja Verbree
leerkracht, Schoonhoven
Ria Kneppers
Nootdorp
Wim
Nootdorp
Ria Kneppers
Nootdorp
W.F.J. Hamann
Gepensioneerd, Rotterdam
Loran Kroon
Schoonhoven
Julie Kroon
Schoonhoven
Lisette Louwerens
Schoonhoven
Menno Kroon
Schoonhoven
DIrk Jan van Arkel
-, Rotterdam
Marga
beleidsadviseur, Rotterdam
oudshoorn
ambtenaar, gouda
Thijs Cuijpers
Gouda
Hans de Bles
Den Haag
Rick Koren
Rotterdam
jan ottevanger
bestuurder, zevenhuizen
Wim Otte
manager, Rotterdam
R.G.Hoekstra
Systeem engineer, Pijnacker
Arjan Bakker
Gouda
fam; van Vliet
x. tuinder, Nieuwerkerka/dIJssel
Ina
postbode, Krimpen a/d Lek
den Haan
manager, nieuw-lekkerland
j. jongert
architect, rotterdam
M.Bouter
Verkoopmedewerkster, Streefkerk
j.zindel
schoonheidsspecialiste, barendrecht
Emil
IT Consultant, van Galen
jonathan van zwienen
schoollier, krimpen a.d. ijssel
Gerrit van de Velde
Hardinxveld-Giessendam
P.Bouter
gymleraar, Veenendaal
Dinie van Zwienen
Ziekenverzorgster, krimpen a.d. ijsel
H. Bunk
Gepensioneerd, Krimpena/d Yssel
jan korevaar
ondernemer, schoonhoven
Claudia Willemsens
Bedrijfsmanager, Schiedam
Wim van Es
Schiedam
Wim Verbakel
63jaar schaatser, Dordrecht
pieter clausing
schaatser, gouda
arie berghout
internist, rotterdam
Willeke Horstman
Schiedam
Linda Therese Strandskogen Greibesland
Lærer, Øvrebø
john kleinheerenbrink
schaatser lekstreek, capelle aan den
ijssel
Svein Terje Greibesland
Kokk, Øvrebø
M.de Roon
fysiotherapeut, Bergschenhoek
h c vink
transporteur, langerak
rob schmidt
nat sales manager, nieuwerkerk a/dijssel
schaap
procxestechnoloog, barendrecht
Monique Postma
Uitgever, Rotterdam
Piet Tak
AOW, Gouda
van duijvenbode
onderwijsassistent, rotterdam
Leny Tak
WAO, Gouda
Mike
SPV, Nieuwerkerk aan den Ijssel
H. Verkerk
inwoner, Rotterdam
Paul Boer
Salarisadministratie, Bergambacht
Wilma de Bruijn
ijsmoeder, Breda
freek warmelink
makelaar, rotterdam
Bep Klippel
Huisvrouw, Nieuwerkerk a/d IJssel
Jurrian van As
scholier, Gorinchem
Rosemijn van As
scholier, Gorinchem
Els van As
Manager Jeugdzorg, Gorinchem
jc hoeksel
haastrecht
Toon Kuijs
bovenschools directeur SO/VSO, Rotterdam
Ivo
student, H-I-Ambacht
Josien Verhoeven
Oefentherapeut, Dordrecht
M Borsten
Huisvrouw, Rotterdam
c.zwijnenburg
liefhebber, schoonhoven
D.J. Verhaak
schaatser, Breda
willem van hassel
Klaaswaal
L.Keijzer
ped.gog.medewerker, ROTTERDAM
Wibo F. Weidema
Chirurg. 11 steden rijder, Rotterdam
Van der Wees
berdrijfsleider, Nieuwerkerk a/d ijssel
Gunning
ondernemer, Rotterdam
martin verkleij
metaalbewerker, rotterdam
Danny Spijkerman
Poortugaal
H de Wilde
Gouda
L. Waard
Vlaardingen
Janny Timmerman-Borst
liefhebber, Ammerstol
m.j ouwerkerk
student, rotterdam
v.d. Bosch
Zoetermeer
C.Vos
Gouda
Tessa
Studente, Rotterdam
veldhuis
spijkenisse
megin
dordrecht
corrie jomngen
huisvrouw, rotterdam
S.J.M. Wijthoff
plastisch chirurg, Rotterdam
l.van doorne
een lekkere jogemeid, rotterdam
Frans van Zoelen
Rotterdam
a dorhout mees
zelfstandig, rotterdam
Sacha Nauta
Promovendus, Rotterdam
wil voorn
winkelmedewerkster, de kwakel
Jochem van de Grift
schaatser, Koudekerk aan den Rijn
Gert-Jan den Boer
Inwoner en liefhebber, Rotterdam
suzanne
lerares, rotterdam
wim van as
architect, rotterdam
Jessica Gunning
Tandartsassistente, Rotterda,m
Anouk
student, rotteram
egbert vennik
directeur, rotterdam
Lucille
Leerling, Rotterdam
Swen Bakkes
AM, Rotterdam
Feyo Meeter
Directeur MediFam BV, Rotterdam
Gerda
schaatser, Rotterdam
Dhr P. F. Rem
Regisseur Schiphol, Rotterdam
Jur van der Veen
ambtenaar, Schiedam
J.A.C.Jansen
Schooldecaan, Bunschoten
M.van der Horst
Huisvrouw, Rotterdam
Jasper Koenders
Analist, Capelle aan den IJssel
Susan
project specialist, Rotterdam
R. van der Slik
studente, nw-lekkerland
Janine van Loon
Arts-Onderzoeker, Rotterdam
Ad westerhof
bestuurder, Amsterdam
H.Wanten
bioloog, Rotterdam
s veldhuis
schoolassistent, rotterdam
Henk Broersen
architect, Rotterdam
P.Sonneveld
Hoogleraar Erasmus MC, Schiedam
D Steenhouwer
Student, Rotterdam
hans geeve
zelfstandige, rotterdam
Anna Wikje Roorda Boersma
ontwerper/illustrator, Rotterdam
Hester Kuling
Tandarts, Rotterdam
Ruud Koppenol
fotograaf, rotterdam
AJ Dijkhuizen
Verwarmingsmonteur, Rotterdam
Jan Jaap Tel
Business Analist, Rotterdam
berentzen
coach, rotterdam
J.A.C. Haandrikman
Directeur/Eigenaar, Rotterdam/Barendrecht
Mathilde
Student, Rotterdam
Jan-Hein Vink
Rotterdam
k van Cappelle
directeur, Capelle aan den IJssel
Anja van Roon
sportbeoefenaar, Capelle a/d IJssel
Arnoud
Alphen aan den Rijn
Lydia Schouten
beeldend kunstenaar, Rotterdam
henk veen
baancontactpersoon Jaap Edenbaan, Duivendrecht
Lianne
Schaatser, Bruchem
miranda den houdijker
verpleegkundige, hoogvliet
Chantal Nap
pleinregisseur, rotterdam
claudia
schaatsenslijper, alem
Tan
Barendrecht
P. Vermeulen
adv. Leren en ontwikkelen
paula kruit
rotterdam
Speelman
Reeuwijk
john weebers
advieur gebiedsontwikkeling, reeuwijk
Mieke de Blois
Psychologie, Hoogvliet
T van Aartsen
Den Haag
rinke
pijnacker
ashgard
student, leiden
lagrand
fysiotherapeut, bergschenhoek
Arnoud van de Laak
Interne Accountant, Rotterdam - Schiebroek
r jellema
oud-beijerland
Ron Weber
Projectmanager, Schiedam
van westing
management assistant, rotterdam
Loek Smit
Elfstedenrijder, Willemstad Curacao
J. van Huis
inwoner van Rdam, Rotterdam
Jan van den Boomgaard
Senoir Porject Manager, Moordrecht
Lijnie Boele
Nieuw-Lekkerland
ter Wal
70+, maasland
S.Bossman
?, Ridderkerk
piet Groshart
pensionada, Rhoon
Gerda Bedeaux
Piershil
R. Meere
architect, Schiedam
de Vassy
Claims and exceptions manager, Rotterdam
Erik de Kluijver
schaatser, Gouda
Danielle
Customer Support, Zwijndrecht
JW Hellings
Brandweer, Krimpen aan den IJssel
R.v.Oosterhout
engineer, Rotterdam
BOEVÉ
SCHAATSER, GOUDERAK
Janneke Bodegom
Leerkracht, Schoonhoven
de Koster
Leerkracht, Schoonhoven
pauline van de beek
manager, rotterdam
B, Hofschreuder
Student, Delft
dayenne
marketeer, rotterdam
Van `t Hoen
Ridderkerk
Ypma
jurist, Rotterdam
Nicols Cruz
TD, Rotterdam
lagerwaard
auteur, arnhem
niko van niekerk
bestuursadviseur, amsterdam
e de ruiter-groeneveld
oma van 3rotterdamse jongens, apeldoorn
a. baaijens
heerjansdam
Marloes Wardenier
Projectleider, Amsterdam
Oscar Kolthoff
Consultant, Rotterdam
djajasoebrata
voorm.museumconser, rotterdam
Robin de Kroon
Broek in Waterland
jacky
gouda
Arjan
adviseur, vlaardingen
noor
griffier, nieuw-lekkerland
P. de Haan
Gepensioneerd, Papendrecht
Mark van Atten
filosoof, Parijs
karin van hoorn
begeleider verstandelijk gehandicapten, soest
t labaar -postma
gepens., Reeuwijk
ris
adm. medewerker, rotterdam
ingrid de zeeuw
huisvrouw, de lier
Miranda van Leeuwen
eigenaar winkel, Rotterdam
Wim van Es
Architect, Berkel en Rodenrijs
S. van Damme
Architect, Rotterdam
Bouter D
Nieuw-Lekkerland
Schotanus
teamleider, Rotterdam
Nancy van den Oord
student, Rotterdam
L.Maas
coach, Heikant
kolen
pedagogische medewerkster, rotterdam
S.A Verhagen
recreant, De Lier
Floor Grevink
Projectleider, Rotterdam
J.M. Vogler
Schiedam
jordy blokland
capelle a/d ijssel
c.j.Hooykaas
voorzitter Rustig Reeuwijk, Reeuwijk
J van Os
trainer DVIJC, De Lier
Alice Tutuhatunewa
PA, Rotterdam
Ester
secretaresse, Voorburg
Yvonne Vermeer
Trainer & Coach, Vlaardingen
Jasper
projectmanager, rotterdam
Buytendijk
Rotterdam
R. Bertels
Communicatieadviseur, Rotterdam
monique scheer
Persoonlijk Begeleider verstandelijk beperkten,
Bergambacht
Jacko van Ast
wet. docent, rotterdam
Patrick van 't Hoff
DGA van Uden Holding, rotterdam
Mariska Eijsberg
orthopedagoog, rotterdam
w van batenburg
rotterdam
Elly van Ooijen
GGD, Rotterdam
Anneke Kortleve
Student, Rotterdam
B.Bedeaux
Fondsenwerving, Piershil
Willem Jansen
Arts, Rotterdam
E. Blokland
Controller, Capelle a/d IJssel
Dorid Jansen
Rotterdam
Bertie Vogelzang
dienstverlening, 's Graveland
erik huisman
redacteur, den haag
Ruud Robbemond
n.v.t., Molenaarsgraaf
Dammers
Informatrice, rotterdam
e van der paauw
rotterdam
truus van der meer
huisvrouw, berkel en rodenrijs
l zwinkels
hirschfeld
sales, rotterdam
Fabienne Davancens
Rotterdam
Floor de Voogt
architect, Gouda
vd geest
controller, den haag
C.Ulrich
Chirurg, Den haag
Jan de Boer
Lid en voormalig bestuurslid schaatsvereninging,
Waddinxveen
STEENBERGEN
ZELFSTANDIGE, GOUDERAK
bouke
bioloog, den
haag
Johan Smit
Advocaat, Rotterdam
bert van der poel
winkelier, berkel en rodenrijs
STEENBERGEN
ADM.MEDEWERK, GOUDERAK
R.Roeting
IT-manager, Hoogvliet
J.P.M. Simons
Advocaat, Rotterdam
Niek Joustra
Ir, Bergschenhoek
Berend Boogaerdt 't Hooft
directeur, rotterdam
Tessa van Leeuwen
projectmanager, Ouddorp
Jaap van der Laan
architect, Bergambacht
At Vermeer
directeur, numansdorp
MC van der Moezel
Ontwerper distributienetten, Schiedam
s.groene
directeur, capelle ad yssel
d.strijdhordt
bleiswijk
hoppenbrouwers
architect, delft
jan ris
rotterdam
Brenda Raijer
Medewerkster Brede School, Rotterdam
Petra Suttorp
Communicatie manager, Rhoon
Wido Kruijswijk
bedrijfsleider, 's-gravenzande
Emelie
jurist, Amsterdam
Eva
Jeugdhulpverlener, Rotterdam
andre den exter
ridderkerk
J.M. Boelrijk
Adviseur, Strijen
wanda
huisvrouw, rotterdam
Jeroen Krol
Rotterdam
Michel van Gruijthuijsen
systeembeheerder, Rotterdam
n. levering
huisvrouw, ridderkerk
Maarten van der Velde
architecxt, Rotterdam
Remco van der Linden
Directeur, Rotterdam
Frank Bosman
student, Rotterdam
Hilde Beijleveldt
communicatiemedewerker, Rotterdam
Marita Bijlsma
Architect, Rotterdam
anouk zoutendijk
student, Leiden
S.Stippel
Administratief medewerkster, Rotterdam
Ed ten klooster
Teamleider, Krimpen aan den IJssel
s.kruidenier
Hendrik ido ambacht
saskia de Tombe
architect, delft
Manuel Tent
floormanager, Alblasserdam
ed hagers
sportleraar/sportconculent, heinenoord
John Stoltz van Wetten
Boekhouder, Vlaardingen
corina
schaats liefhebster, rotterdam
Cynthia van den Enden
Administratief medewerkster, Ridderkerk
Matthijs Draijer
IT, Rotterdam
Keijser
Opleider, Rotterdam
Diederik Fokkema
Architect, Delft
Marenka
Secretaresse, Bergschenhoek
Melvin Hanswijk
Schaatser, Hoogvliet
Anne-Marie Leurs- de Vries
huisvrouw, Soest
Beau
Secretaresse, Rotterdam
Paul Scholte
Schaatser, Den Haag
Nynke Tilstra
sportconsulent, Dordrecht
R Plugge
Zoetermeer
P. Vrolijk
Office Manager, Nieuwkoop
joan moeling
assistent P&O, capelle aan den ijssel
M.Klein
ad.med, Den Haag
joan moeling
assistent P&O, capelle aan den ijssel
Rob Bedeaux
bedrijfsleider, Piershil
Malaya van Ruitenbeek
student, Delft
Rob Bots
Gynaecoloog, Loosdrecht
P.G.Andeweg
vutter, goudswaard
Ronald van Uden
Berkel en Rodenrijs
H.J.Lukas
Glastechnicus, Delft
marcel van der Ent
Securitymanager, Bergambacht
barbara
projectmanager, leiden
Judith Boerman
Projectmanager, Rotterdam
J.P. Stock
schaatser, Rotterdam
jan wapenaar
stafmedewerker communicatie, Vlaardingen
Catharina Bieringa
secretaris, Heemstede
Diederik Dijkstrra
SMW, Barendrecht
Vikash
Ambtenaar, Rotterdam
Bakker
ouder, Capelle a.d, IJssel
Hugo van Velzen
adviseur RO, Rotterdam
R vd Loon
Capelle a/d IJssel
Hanoeman
N/A, Den Haag
gbras
dansleraar, middelburg
Diana de Vos
secretaresse, capelle aan den ijssel
Paul Ruijgrok
schaatser, leiden
August Leckie
Rotterdam
de leeuw
gepensioneerd, reeuwijk
a. helbers
adm.medewerkster, capelle a/d ijssel
holthuis
directeur, rotterdam
Gijs Egbers
Docent, Krimpen a/d/ Ijssel
B Kooij
Ondernemer, Zuid-Beijeland
Jan Buisman
Ouderkerk
Tijmen de Bree
master, Monnickendam
freija
inkoper, alkmaar
Spoor
creative director, Rotterdam
J.M. van Heijst
Salesmanager, Hellevoetsluis
Maas
Capelle a/d ijssel
verstraaten
secretaresse, BARENDRECHT
Kooij
DGA Autobedrijf Kooy, Oud-Beijerland
A Ubels
Teamleider, Pijnacker
Jolanda Voskamp
dga, De Lier
Jacobijn Voute
advocaat, Rotterdam
R. Uitermark
Docent, Nootdorp
Frank van Wijk
Inkoper, Rotterdam
Simon de Geus
schaatsliefhebber, Ridderkerk
Wim Smit
software engineer, Melissant
Marko
Ouderkerk
Menno Ammerlaan
Pijnacker
Kees Janssen
Directeur, Honselersdijk
peter den hertog
eigenaar, hazerswoude dorp
Maurice Thijssen
scholier, pijnacker
Eda Emirdag
Student, Delft
H, Boere
haastrecht
Jan van der Ploeg
fotograaf, Rotterdam
elly van de Wijdeven
textile designer, Auckland
Rolf Noordam
Hazerswoude
. van der Toorn
leerkracht, Spijkenisse
Arnold van Wijk
Hovenier, De Lier
Max van Wijk
Schaatser, De Lier
johan oosthoek
Area manager, Rdam
Reinard Maarleveld
Directeur Geschiedenis.nl, Schiedam
Ivo Maas
oud-roterdammer, Oisterwijk
Daniëlle Harkes
Utrecht
Peter van der Knaap
Utrecht
Davis
Rotterdam
jolanda
wateringen
Pam van der Wel
communicatieadviseur, Rotterdam
Eef Rimmelzwaan
proces opewrator, schipluiden
P. Ros
n.v.t., Ouderkerk a/d IJssel
g,blankert
mijnsheerenland
Jeroen Dekker
manager, Capelle aan den IJssel
mieke
begeleider, berkel en rodenrijs
gerrit swartsenburg
schaatser, durgerdam
Bert Breed
trainer IJVL, Leiden
P.A. van Loon
schaatser, Rotterdam
Miranda Spruit
Haastrecht
Lyda Spruit
Haastrecht
Bart Scholte
Spijkenisse
J. van Ballegooijen
Ondernemer, Wijk en Aalburg
Alexandra
Rotterdam
Maltie Misier
Scientist, Rotterdam
Carola Spijkerman
huisvrouw, rotterdam
Fred
Projectleider, Gouderak
annemieke de Jong
schoolarts, rotterdam
Rob Sluis
TC lid STV Lekstreek, Schoonhoven
Judith Draisma
Accountmanager, Gouda
de vries
brandweerman, rotterdam
M.Look
jw van kralingen
zevenhuizen
D. de Wilde
trainer, Lekkerkerk
S. de Snoo
freelancer, Bleiswijk
annemieke van staveren
capelle aan den ijssel
Ies Havenaar
schaatser, Berkel en Rodenrijs
J. Steenhuis
Docent, Oud-Beijerland
Silvia Voorspuij
Leerkracht basisonderwijs, Rotterdam
Ton v Vliet
Koek en Zopie verkoper, Schiedam
Sebastiaan
Student, Schagen
nienke verhart
schaatster, haastrecht
stef Verhagen
process engineer, Bergambacht
nienke verhart
schaatster, haastrecht
esther verhart
moeder, haastrecht
Rian Figee
bedrijfsjurist, Rotterdam
Erwin de Kreuk
Rotterdam
Joanne Kreischer van Mil
Schiedam
r schilthuis
directeur, rotterdam
P. Houtman
Directeur, Rotterdam
Sander Geenen
Projectmanager, Rotterdam
agnes wittink
projectmanager, delft
Ad Bischoff
manager, Voorschoten
M.H. Borgstein
adviesbureau, haastrecht
Hanneke Mulder
Econoom, Rotterdam
Ger Benne
Interim Manager, Numansdorp
L.E. Bakker-Jonges
Medisch Immunoloog, Pijnacker
Zumbul Oktay
Administratief medewerkster, Rotterdam
anita v.d. Wal
adm. medewerkster, Lekkerkerk
Albert Gerritsen
baancommissie Amsterdam, Ilpendam
Conny van Dop
schaatsliefhebber, s-gravenzande
Elma Huisman
supporter, Gouderak
Arie Buurman
Havenartiest, Barendrecht
Rinus Huibrechtse
Rotterdam
larissa
krimpen aan den ijssel
van den Broek
reclame fotograaf, Mijnsheerenland
G. Caan
MNW-er, Capelle aan den IJssel
nico v.harskamp
bestuurslid ijsclub otweg uit Boskoop, Boskoop
Iris Buijs
student, capelle aan den Ijsel
RF
Moordrecht
Wim van Winden
tuinbouw, Schipluiden
annemarie de Jong
lid, Puttershoek
bert de jong
lid, Puttershoek
angelic de Jong
Lid, Puttershoek
w b m vlasblom
baliemedewerker, ridderkerk
Willem Keizer
Project Manager, Rotterdam
JP
schaatser, Delft
ruud pouw
schaatser, elspeet
A VLASBLOM
MONTEUR, RIDDERKERK
Wilco Rijneveld
Schaatser, Schoonhoven
JC Noorland
QC manager, Nieuw-Lekkerland
J. van Tiel
Schiedam
J. Drenkelford
Ondernemer, Bergschenhoek
Len van den Heuvel
Stolwijk
Werner van Schaik
Elfstedenveteraan, Rotterdam
Renate Lipman
p&o adviseur, mijnsheerenland
m. smits
n.v.t, arnhem
Bep van t Zelfde
Numansdorp
J. Drenkelford
Ondernemer, Bergschenhoek
N. Bakker
Boekhouder, Bergschenhoek
Mevr. M. Bais
Verhuurmakelaardij, Rotterdam
Manon van der Hoeven
PA, Moordrecht
Randy Bais
Eigenaar www.SmartGamer.nl, Rotterdam
Hans en Monique Bais
ondernemer, Rotterdam
Theo Rijm
Gerbera kweker, Zevenhuizen
gertrude grijpink
huisarts, noordwijk
huub slobbe
dga, lisse
ellen dijkstra
produciteleider, rotterdam
Lona Rijsdijk
gezinsmanager, Nieuwerkerk aan den IJssel
m. lubbers
schaatslid, Bergschenhoek
magda
docent, Nieuwerkerk aan den IJssel
Endria
Leiderdorp
Jannes Snel
Consultant, Rotterdam
M. de Bruin
Bergambacht
leny
rijswijk
vlietstra
aower, engwierum
christel van der linden
financial assistant, berkel en rodenrijs
Dolf Murk
vakbondbestuurder, Schiedam
Piet van Leeuwen
schaatser stv Lekstreek, Lekkerkerk
jeroen stolk
ontwerper, Zevenhuizen ZH
Matthias Karreman
Ondernemer, Rotterdam
versteegh
directeur, schiedam
Luuk Ursem
Student TU Delft, Rotterdam
Jorrit Slaman
Bergambacht
Michel Pluijmert
XerxesDZB, Rotterdam
oosthoek
rotterdam
Deusing
-, Hoogvliet
W.E. de Jong
Rotterdam
Caroline van der Heide
Backoffice, Nieuwerkerk aan den IJssel
L. Stok
Beleidsadviseur, Mijnsheerenland
E. Rodenburg
administratief medewerkster, Rotterdam
M. Rodenburg
medewerker gebouwenbeheer, Rotterdam
J. van den Bergen
geen, Almere
arto v aalst
schaatser, maasland
Moons
Schaatster, Bergambacht
hero mulder
directeur pelvitec, Delft
Daniel
adm medewerker, Rotterdam
de boer
postbezorger, de kier
roland van Leuveren
eigenaar caravanstalling, pijnacker
Wim Pluymert
Capelle aan den IJssel
Janbert Aarnink
student, Delft
Gemma
rotterdam
de Jong
Gouda
Robert Sparrow
Universitair docent, Amsterdam
H.Overeynder
lerares, Rotterdam
dick van Deelen
Krimpen a/d IJssel
jildou
bennekom
nel groene
huisvrouw, capelle aan den ijsel
M van Uffelen
Pijnacker
Helder
wetenschappelijkonderzoeker, Rotterdam
Caithlyn Tschi
Scholier/Schaatser, Berkel & Rodenrijs
hetty van doorn
marketing en sales, Bergschenhoek
l de kogel
ouderkerk aan den ijssel
Yoerik Graafland
Fysiotherapeut, Bergambacht
Eline Lagendijk
Trainee Gemeente Rotterdam, Bergambacht
A.P.Wensveen
Berkel enRodenrijs
joke van Deelen
Krimpen a/d IJssel
Jelmer
Schaatser, Delft
joep
scholier, Rotterdam
Peter Westgeest
Organisation Advisor, Wassenaar
Ank Blokzijl
iedereen moet de kans krijgen te bewegen, Bolsward
marjo bregman
recreatie schaatser, waddinxveen
Cor Peters
Bank medewerker, Hoogvliet
marjo bregman
recreatie schaatser, waddinxveen
Marion Taal
Ambulant begeleider, Rotterdam
Ingeborg Jansen
Secretaresse, Groningen
Leen Neeleman
Scheeps kapitein, Hoogvliet
J.Strootman
Spijkenisse
schotanus
rotterdam
Kees Muijt
ondernemer, Rotterdam
j.horeweg
gepensioneerd, rotterdam
martin ridder
timmerman, de lier
jopke van dobbenburgh
schaatser, haastrecht
bente van dobbenburgh
schaatser, haastrecht
Joost van Dobbenburgh
schaatser, Haastrecht
ron
automonteur, berkel
dennis lamers
projectleider, vlaardingen
Ronald van Holsteyn
Accountant, De Lier
Sjoerd van der Niet
scholier, bergambacht
amber van Leuveren
scholier, pijnacker
K.L. Bredero
Eigenares 'Mrs. Write', Rotterdam
P.J.Pronk
projectmanager, Delfgauw
van Leuveren
tuincentrum medewerker, pijnacker
P.Pronk-Dupon
leraarondersteuner, Delfgauw
ellen blankvoort
pijnacker
de vries
zwijndrecht
Hansum
Penm., Kinderdijk
Irene Scheffel
ambtenaar, Krimpen aan den IJssel
Yvonne Copier
ambtenaar, Krimpen aan den IJssel
Helen Gerhardt Fenijn
geen, Rotterdam
Labaar
automatisserder, Schiedam
Ruud Milort
Rotterdam
Alexander Kamstra
Student, Rotterdam
Ilse Groenendijk
Student geneeskunde, Rotterdam (L D )
Ronald Möhrke
Numansdorp
Tim van veen
schaatser, lansingerland, Bergschenhoek
Bob Schippers
ondernemer, Rotterdam
Inge
student, Delft
Eelke
lo docent, nieuwe tonge
Michel Drion
Rayonmanager, Capelle aan den IJssel
Lou-Anne
info rechercheur, Rotterdam
Monique
Verschoor, Nieuwerkerk
Frederieke Jansen
scholier, Nieuwerkerk a/d IJssel
Henry Kraaijenbos
accountmanager, Voorschoten
C. de Jong
fin. adviseur, Alblasserdam
meek
arts, rotterdam
Herman Leusink
Key Acc Manager, IJsselm
Arnoud Haffmans
Student, Delft
stella nowee
den hoorn
Anouk
Bergambacht
Nicole Jonas
Pedagogisch begeleider, Nieuw- Lekkerland
P.C. de Koning
leerkracht, Nieuwerkerk a/d IJssel
Connie van Eijbergen
interieuradviseur, Rotterdam
Hotze van Dijk
constructeur, damwoude
H
XX, Nieuw-Lekkerland
Corrie Koole
schaats oma, Schipluiden
Aad Koole
sectie shortrack, Schipluiden
w punt
ridderkerk
Adriaan Broere
Technisch directeur, Dordrecht
Y. van Driel
Wijk en Aalburg
corina
verzorgende, capelle aan den ijssel
Harry de Bles
nvt, Alkmaar
Bouter
accountmanager, Nieuw Lekkerland
Frank Wals
schaatser, Landsmeer
mariska
schoonhoven
A. Overgaauw
Heerjansdam
Arco Kortleve
Controller, Bergambacht
Kirsten
leerkracht, Rotterdam
Martin van der Helm
Fanatiek amateurschaatser, Pijnacker
rene vd meulen
teelt medewerker, maassluis
Wendy
secretarese, Rotterdam
Anneke van Maren
coordinator hotelzorg, Zevenhuizen zh
Jeanette Breure
Zuid-Beijerland
Bas Kaag
Controller, Rotterdam
K, van Bellen
econoom, Rotterdam
C.Ririassa
operatie-assistente, Rotterdam
Nicole Baks
Gouderak
Kortmann
projectleider, Rotterdam
Plate
projectleider, Rotterdam
M.A.Munning
Coach/Trainer, Mijnsheerenland
Aad Koole
uitvoerder, Schipluiden
Susanna
2e Hogenbanweg 104
t. van der Molen
atletiektrainer, Brielle
A.de Veld
Berkel en Rodenrijs
A.Klarenbeek
Fotograaf, Delft
Remco Boere
schaatser, Vlist
Stefan Boere
Vlist
Marloes
student, Delft
Donkersloot
Gouderak
Tineke Roukema
Direkteur, Gorredijk
Rutger Tollenaar
Student, Delft
E. Kruidenier
zwijndrecht
Wil IJsseldijk
Leraar, Schalkhaar
r.mooibroek
stolwijk
c Joling
Bouwkundige, Krimpen ad IJssel
Joost
Consultant, Rotterdam
Marjolein
Student, Hendrik Ido Ambacht
Wessel van der Zee
student tu delft, delft
Rik Houwers
student schaatser, Delft
Martijn Wisse
Student, Delft
Willemijn Uilhoorn
student, delft
Herman Banken
Student, Delft
B. Verkerk
Rotterdam
Edwin van der Geer
Projectmanager, Capelle aan den ijssel
terlouw v
krimpen aan den ijssel
huibert groenendijk
floatlands.com, Schiedam
ashley
rotterdam
Maira van Helvoirt
Schaatsliefhebber, Rotterdam
Ger Ketting
Spijkenisse
Hermien Verstoep
supoter, moordrecht
kees de groot
fotograaf, maassluis
eleonore
scholier, barendrecht
Tiny Damas
Capelle aan den IJssel
bart zijderlaan
trainer stv lekstreek, polsbroek
Demi Zoetewei
scholier, Barendrecht
Wolters
student, delft
Jasper Janssen
Schiedam
Carolien Verhoeff
verzorgende, Lekkerkerk
Tjerk Bakker
Student, Delft
Sille Kamoen
Delft
ada verstoep
groepsleidster, gouderak
Bert van der Veer
Gem.Ambtenaar, Rotterdam
N. van der Kooij
housemanager, Rotterdam
Nico Koppe
Ondernemer, Bergambacht
patrick de jong
stolwijk
Anja Brand
Rotterdam
Marijke Zandbergen
jury Uithof, nootdorp
Conny
schaatsliefhebber, Pijnacker
Bas Goris
Rotterdam
A. van Uffelen
Docent, pijnacker
M. Peeters
Project Manager, Rotterdam
E. Timmenga
plastisch chirurg, Rotterdam
J. Timmenga-Starmans
orthopaedisch chirurg, Rotterdam
K. Breemer
Rotterdam
Daniel
Berkel en Rodenrijs
A.Vollebregt
Pijnacker
Manon De Mooij
Berkel en Rodenrijs
Olav
Berkel en Rodenrijs
Henk Kleinheerenbrink
lid van stvLekstreek, Lekkerkerk
Jaquet gf
Tandarts, Rotterdam
Coby Duijvesteijn
Geen, Bleiswijk
Annemie Wigman
Adm. medew., Rotterdam
Balks
euritmiste, Rotterdam
Maya Kroodsma
Student, Bennekom
Josien
Accountmanager, Rotterdam
Tjalling Oosterhuis
scholier, Rotterdam
Femke Oosterhuis
scholiere, Rotterdam
Sietske Oosterhuis
scholiere, Rotterdam
max oosterhuis
advocaat, Rotterdam
Anne Oosterhuis
lerares, Rotterdam
Sheila Hoffman
Rhoon
j. Kuypers
Kunstzinnig theraoeut, Pijnacker
Marco Hoogers
Consultant, Rotterdam
a.spruijt
Nieuwerkerk aan de IJssel
E Dumont
Label Manager, Rotterdam
Natalja
Hendrik Ido Ambacht
D de Ruiter
Sales manager, Rotterdam
Jacqueline Sluimer
Leiden
Cathelijne
-, Gouderak
Marjolein Leenen
Interim Manager, Rotterdam
Chris Schuiling
recreant, Oud-Beijerland
Jaap Bitter
Lekkerkerk
gj van der spek
ondernemer, bergschenhoek
bob
rotterdam
henk nichting
recreatie-schaatser, rijswijk
a.van der knaap- koene
honselersdijk.
Piet Hein Bredero
Ondernemer/Consultant, Rotterdam
Carl v n.
Reeuwijk
Bianca
Veen
Freija
inkoper, alkmaar
Martijn van den Engel
Projectmanager, Rotterdam
L kleijnendorst
Ondernemer, Bergambacht
Ammon Bitter
Oegstgeest
Chantèl Mans
moeder, rotterdam
ad onnink
burgemeester, barendrecht
C. van Geest
Hoogvliet Rotterdam
Harry van Huut
planoloog, Rotterdam
J. Hoogers
gepensioneerd, Rotterdam
joyce van galen
manager vrije tijd, schipluiden
jolanda van galen
administratief medewerkster, schipluiden
cor van galen
hoofdkwaliteit, schipluiden
Joop v. Duijl
VUT, Rotterdam
Henk Spruit
ambtenaar, Gouda
Noa Kraaijenbos
Leerling, bleiswijk
Leontine
dietist, rotterdam
L. Kleijweg
pedagoog, Rotterdam
Robert Verheij
Voorschoten
Harma de Pont
groepslerares, Voorburg
Julien Pols
Ondernemer, Rotterdam
matthijs pols
schaatser stv lekstreek
Jelle van Oosterhout
Scholier, Bleiswijk
Frans Anton van Gils
Rotterdam
iris v.d. stelt
student, numansdorp
michiel aarts
student, Rotterdam
Danielle vd Bosch
Dokters assistente, bleiswijk
els ponjee
lerares basisschool, Goes
Wijna van haaster
Moeder, Schipluiden
Korporaal
Engineer, Dordrecht
Ellen Bos - Cardinaal
Bleiswijk
A.Guis
Gepensioneerd, Uden
lia steeman
manager, schoonhoven
Hans Grimbergen
Rotterdam
Kira Abbenhuijs
Schaatster, Delfgauw
Caroline Abbenhuijs
klokker/schaatser, Delfgauw
Mary Zwartbol
voormalig bestuurs lid JeugdschaatsenLekstreek,
bergambacht
N. Janse
Rotterdam
Mary Zwartbol
Jelle Wijnja
Voorzitter DSSV ELS, Delft
Jan de Ruyter
Rotterdam
eelco de groot
student, Delft
karin boode-braat
zevenhuizen
R.G. Naeff
Student, Delft
mitchell plevier
lid schaatsvereniging lekstreek, hekendorp
H.Volker
Rotterdam
Anna Hofgartner
student, Delft
Henrie van Tol
Berkhout
Nico de Jong
jeugdleider, Waverveen
C. Spruit
Rotterdam
B.M. Spruit
Rotterdam
e.kok
sportliefhebber, amsterdam
Rozendaal
Bloemiste, Bergambacht
Koos de Vos
Service technicus, Rotterdam
erisman
schaatser, oostvoorne
Sven Asjes
Bestuurslid schaatsvereniging amsterdam, zaandam
Arwert
voorburg
Nikki van der Wal
Lekkerkerk
Liz van der Werff
stewardess, diemen
Jeroen van der Wal
Lekkerkerk
sietse van der Werff
econoom, diemen
W Heikoop
Receptieonist, mijdrecht
johan
kind, Barendrecht
Steven Lankhorst
scholier, rotterdam
jeroen uwland
schaatsfan, berkel en rodenrijs
J. van Dijk
MANAGEMENTASSISTENTE, Spijkenisse
sanne uwland
schaatser, berkel en rodenrijs
elly van der burg
pijnacker
J. Hoogvliet
TRUCKLOADER, Rockanje
jan uwland
schaatser, Berkel en Rodenrijs
Fieke uwland
schaatser, Berkel en rodenrijs
Anda Noordhuis
jeugdcommissie schaatsvereniging lansingerland, Berkel
en Rodenrijs
John Meurer
AOW-er, Gouda
W.H. de Vree
medisch secretaresse, SPIJKENISSE
D.v,d.Wal
Rotterdam
Frans Wuijts
eig. Archipicture, Mijnsheerenland
Ellen Raijer
Docent L.O., Goedereede
J.Ouwenbroek
Beleidsmedewerker, Zwijndrecht
A.Gelton
Rotterdam
Marije Andela
scholier, Utrecht
Sjirk Andela
scholier, Utrecht
Johanne Andela
scholier, Utrecht
Annette Zock
psychiater, Utrecht
Ostara
Waddinxveen
p van der perk
lid stv leksreek, gouda
de jonge
manager, Rhoon
Chris Jansen
Schaatstrainer/directeur VO-school, Nieuwerkerk ad
IJssel
Rob van Zanten
milieuambtenaar, Vlaardingen
Vroukje
Student, Delft
Leen Timmerman
oud bestuurslid stv Lekstreek, Ammerstol
Annelijn Kroes
Arnhem
M.Y. van Ginkel
docente, Pijnacker
Mitchell
., Haastrecht
E. van Veen
Directeur, Tiel
PL de Jong
arts, Rotterdam
A.J.Joustra
Waterbouwkundige, Papendrecht
Sam Thomas
Lid schaatsvereniging, Delft
Auke Jongbloed
Engineer, Den Haag
Henk Hagedoorn
Voorburg
P. Goudriaan
jeugdhulpverlener, Krimpen aan den IJssel
a van den Heuvel
schilder, stolwijk
E. de Haan
Rotterdam
c rink
bergambacht
keeslansbergen
directeur basic flowers, delfgauw
Twan
De Lier
richard
Pijnacker
I. Dittmann
hoogleraar economie, Rotterdam
C. Boere
Vlist
C/Persoon
schaatser, Honselersdijk
Carla
Pijnacker
Linda van Everdingen
Lekkerkerk
patijn
nvt, ouddorp
Ingrid Bron
Gouda
Jelte
student, Delft
Wilma van den Oever
Secretaris Ijsvereniging Pijnacker,
Pijnacker
m. van vliet
rotterdam
Han Brezet
Hoogleraar, Rotterdam
Eliane Langerwerf-Korff
jurist, Brasschaat
miranda hollander
henrik ido ambacht
m.van.giessen
aow.pensioen, bleiswijk
S. de Groot
gepensioneerd, Kortenhoef
Hugo Ledoux
Universitair docent, Delft
familie weber
familieman, barendrecht
katinka
muziekeducatie, Rotterdam
Ellen Bross
schaatster, Bleiswijk
s strijbos
schaatser, ouderkerk a d ijssel
J Stuit
Rotterdam
Marije Rutten-vd Helm
verpleegkundige, Pijnacker
Elsemiek Goeijenbier
student, Rotterdam
jeroen
rotterdam
Aike Pronk
Delfgauw
Cedric Kamstra
Ijsmeester Ijsvereniging Kralingen, Rotterdam
JWA Heykoop
-, Capelle aan den IJssel
Luc van Dijck
Plant Manager, Rotterdam
Gerard Moerman
GTCM Zuid Holland, Naaldwijk
Lonneke Kroes
studente, Nieuwerkerk a/d IJ
Van Yperen
Rotterdam
Sjoerd Huisman
marathonschaatser SOS Kinderdorpen, Avenhorn
Kroes
consument, Nieuwerkerk a/d IJ
Leo Tas
ICT Project manager, Maassluis
Alex
Goes
rinus kroon
sommelsdijk
Edith de Bruin
makelaar, Lekkerkerk
jacky
student, heemstede
Marc Holtkamp
Deventer
Mark van Beest
Designer, Rotterdam
Mia van Beest
Kind, Rotterdam
Roosje van Beest
Kind, Rotterdam
W de Jong
Ingenieur, Vlaardingen
Noortje Hoppe
Ontwerper, Rotterdam
Richard Hol
Operator, Rotterdam
Daan de Kok
schaatser, Monster
Dirk
nvt, Steenwijk
Jantien van 't Hof
Beleidsmedewerker onderwijs, Rotterdam
Jos van Leeuwen
Schaatsdocent, Deventer
Riek Verdoorn
Hellevoetsluis
Dennis
Graste, Rotterdam
Leny Enthoven
Kwintsheul
Arthur LInssen
marketing adviseur, Rotterdam
i mahadew
manager, oud Beijerland
eric gunst
schaatsliefhebber, Schiedam
Lonneke
Student, Nieuwerkerk
Mieke Bergwerf
Schaatsliefhebster, Rotterdam
g. van vilsteren
sectie marathon knsb, wijchen
Iris van Hoorn
HRD adviseur, Rotterdam
c vd vliet
rotterdam
Paul Huguenin
Directeur Odin Change, Rotterdam
marc
Bleiswijk
irene
Gezondheidswetenshapper, Amsterdam
Ronald Bos
H.I.Ambacht
den boef
huisvrouw, rotterdam
Linger
geen, Bunnik
j.van den bout
stedenbouwkundige, delft
marij timmerman
manager, brugge
David Kalkman
Lid schaatsvereniging Lansingerland, Rotterdam
Willem
nvt, Kortgene
p vd Bekerom
directeur, Arcen
S.Graste
., Rotterdam
Hen Groenewegen
De Lier
agdejong
de kwakel
Stan Nelissen
ZZP-er, Ouderkerk a/d Amstel
Melvyn Roerdink
Bewegingswetenschapper, Amsterdam
Monique de Neve
huisvrouw, bergschenhoek
cemil
manager, rotterdam
adrie franken
rotterdam
Ron van der Valk
Pijnacker
L.Koolhaas
liefhebber
S. Mensch
Kinderfysiotherapeute, Nootdorp
Rob kerklaan
Salarisadviseur, Pijnacker
Xavier Graas
Student, Granada, Spanje
J. Futselaar
WTK Engineer, Hellevoetsluis
Erik van der Zeeuw
geen, Leiden
Marian Bonardt
Rotterdam
Bram Schipper
schaatser, Waddinxveen
HUWIG
NIEUWERKERK ad IJSSEL
rjc vervoort
manager, rotterdam
A. de Korte
ladinginspecteur, Heenvliet
Nathalie koopman
Communicatiesdviseur, Gouda
R. Pieters
Barendrecht
noel van breugel
timmerman, zoetermeer
L.Hogervorst
OAP, Rotterdam
iris slappendel
Wielrenster Cervelo test team, ouderkerk aan den
ijssel
John van Zwieteren
RelatieManager, Rotterdam
R.E.Jonker
Coordinator Facility Mangement, Amsterdam
brenda
huisvrouw, rotterdam
indy moleveld
kind, capelle aan den ijssel
Marta Nunes
schaatser, Haarlem
Marion van Kleef
communicatie medewerker, Bergschenhoek
a.spaninks
capelle aan den ijssel
E. Bezemer
schaatsliefhebber, Bergambacht
Julian van Winden
Bergschenhoek
rianne van Winden
Bergschenhoek
rob bloemenkamp
laborant, bathmen
Rob de Hair
Directeur Glue Sports Events, Capelle a/d IJssel
Sandra à Campo
GZ-psycholoog, Nieuwerkerk aan den IJssel
AT
schaatser, Lekkerkerk
Walter
schaatser, Lekkerkerk
Dennis
schaatser, Lekkerkerk
Fam. van der Beek
sportliefhebbers, Vlaardingen
john Schaeffers
Directeur, Barendrecht
Peter van dam
Verpleegkundige, Rotterdam
Gitta Backer
vaals
Gaby Franger
-, Ochtrup
R.Lof
verspaner, Broek in Waterland
A.lof
lerares, broek in Waterland
Suzan Maas
Docent, Rotterdam
r. kamperman
3e pr. elfsteden 1986, almere
Ton Treure
bergambacht
TOn Treure
daan
ijsmeesteres, den haag
willem nieland
navel architect, rotterdam
Alexander Espéret
Alphenaar, Alphen aan den Rijn
HJ van de Sande
arts, Rotterdam
D. Hoe
Productmanager, Oud-Beijerland
Rene Timmer
Directeur Eurat, Schiedam
Hubert Spruijt
Student, Waddinxveen
Gerard Hertogh
AOW-er, 's-Gravenzande
Peter Stout
Rotterdam
m van veen
maatschappelijk werker, berkel en rodenrijs
h. ten velde
ijsmeester, gilze
Aad van Kleef
controller, Bergschenhoek
luuk engele
Pijnacker
WH.de.Haard
volger, Hellevoetsluis
zoetewei Björn
docent lichamelijke opvoeding, Barendrecht
T.Begeer
schaatser, waddinxveen
smeets
radioloog, rotterdam
marcel de jonge
verkoper binnendienst, Rotterdam
maurits
student, rotterdam
Michiel
Rotterdam
steensma
stafmedewerker, rotterdam
Wynand Dassen
Manager, Oostvoorne
J.Jaspers
AOW'er, Capelle aan den IJssel
B, Pijpker
Rotterdam
Cees Sluimer
huisarts; deelnemer Worldcup Innsbruck 1988, Bunnik
W.van Leeuwen
Lekkerkerk
A.Schuitema
Liefhebber, Nieuwerkerk a/d IJssel
Marres
consultant, rotterdam
E.Schuitema
recreatieschaatser, Nieuwerkerk a/d IJssel
Jacqueline de Man
docent, Rotterdam
Paulien
Ridderkerk
Iris
Lid Schaatsvereniging de Gouwe streek, Waddinxveen
frank erftemeijer
dga, vlaardingen
Monique
schaatser, Hoogeloon
Marco Kemper
CEO, Rotterdam
Luc Matti
Zelfst. ondernemer, Rotterdam
JM Kroodsma
Ede
Anne Matti
Rotterdam
Peter Demoed
Fysiotherapeut, Ouderkerk a.d. IJssel
Manja Ellenbroek
directeur, Rotterdam
shaja
communicatie, rotterdam
Anne Diekema
Assistant Professor, Logan, USA
W. Meeuwsen
Docent, Krimpen a.d. IJssel
Sylvia Voortmeijer
Rotterdam
Mark
schaatser, delfgauw
Carolien van Rees
lid Hogerop Amterdam, Weesp
Ageeth Dirks-de Bruijne
-, Rotterdam
petra ruijgrok
schiedam
jan van der Harst
manager, Diemen
Sjaan de Vries
Kapper, Rotterdam
siegfried bunnik
com. dir, de kwakel
Nico Pons
transp.ondernemer, Bergambacht
Piet Storm
Accountant, Rotterdam
J. Assendelft
Directeur, Rotterdam
Mike Sorrentino
Situation, New Jersey
L.M. Tschi
scholier, berkel en rodenrijs
Kees Nowee
Bankemploye, 's-Gravenzande
justin case
student, Rotterdam
martine
verkoopster, capelle aan de ijssel
Hidde
Student, Rotterdam
lems
verkoopster, capelle aan de ijssel
plomp
salesmanager, capelle aan de ijssel
Annelies van der Bie
(trainings-)actrice, ex-Rotterdam
L Vayssier
Ondernemer, Rotterdam
H terlouw
timmerman, krimpen aan de ijssel
M.Karnekamp
zelfstandig, Hierden
L. Hordijk-de Waard
Mijnsheerenland
k.begeer
moeder, waddinxveen
W Zwiep
manager, rotterdam
Ramón Winkel
student, Dordrecht
sylvia ebeli
ondernemer, rotterdam
Nel Winkel de Jong
Adm medew, Dordrecht
Lim
Accountant, Rotterdam
raymond brugmans
oud topschaatser, bergamabcht
J.J.Winkel
College Belastingadviseur, Dordrecht
Johan van Dam
technische cie ijvp, pijnacker
britt
schaatster, bergamabcht
Gemma Gonzalez
Rotterdam
Lenette van Wingerden
secretaresse, Rotterdam
Andre Stip
directeur to the point, Capelle aan den IJSsel
Cees van Zwieten
Schaatser en weerpublicist, Rotterdam
S.Altaie
leerling 3de jaar in zadkinezorg, zwijndrecht
jeroen
rotterdam
de Graad-v/d Linden
huisvrouw, Spijkenisse
joanne
zzp, zwijndrecht
J.N.Koppe
ijsclubbestuur, Bergambacht
G MEIJER
PIJNACKER
Corry van der Valk
ondernemer, Pijnacker
De pater
Fysiotherapeut, Rotterdam
j. Slootweg
vutter -schaatser, wassenaar
christoffers
hellevoetsluos
kees vijverberg
adviseur, de lier
Marja Brand
rotterdam
Piet van der Ploeg
hoofd Fin. Adm., Pijnacker
johnny de boer
gymleraar, oostzaan
Albert van der Spek
Product manager Nationale-Nederlanden,
Pijnacker
Jan H. Diekema
Jubilado, Leidschendam
Huizinga
Bruinisse
L. Hartmann
ziekenverzorgende, Schiedam
Danny
Aviation, Rotterdam
L.J. van der Lugt
Maassluis
F.Brands
liefhebber, purmerend
Loes
van Paassen, Kwintsheul,
Hanny Ebbers
Rotterdam
Rinus Zoetewei
leraar lich. opv., barendrecht
ruben
leerling, gouda
jochem
leerling, g
edwin van os
monteur, gouda
nel v d ham
schaatser, zevenhuizen
karel
hoek v holland
F.Brands
liefhebber, purmerend
R,van schagen
verzorgende, barendrecht
richard
machinist, hoogvliet
Peter Dullaart
leerkracht-triathleet, krimpen aan den ijssel
l de jong
stolwijk
Jan Lodder
Directeur, Poortugaal
G. Oostlander
gepensioneerd, Groningen
N. Bolt
ecoloog, Amsterdam
cor van der valk
ondernemer, pijnacker
Rinus Zoetewei
leraar lich. opv., barendrecht
Kevin Stoop
schaatser, Pijnacker
B.Bunnik
Gouderak
m gravesteijn
trainer, pijnacker
nederpel
gouderak
van Hall
Rotterdam
D.H. van Leeuwen
ziekenverzorgende, Krimpen aan den IJssel
Marieke
school, Breda
p.a.van wijnen
65+, dordrecht
willie
rotterdam
Annemiek
Rotterdam
inge de nijs
beleidsadviseur, amsterdam
Marcella Rietveld
schaatster, secretaris jeugdschaatsen STV Lekstreek,
Gouda
Michael ten Brink
Director of Operations, Rotterdam
N van Puffelen
Teamleader, Rotterdam
Serife
Student, Rotterdam
Jan Rem Struving
bestuurder KNSB, Heeze
ed driesen
cargo superintendant, rotterdam
mulders fmj
schaatser, rotterdam
Eldert Valk
Student, Nieuw-Lekkerland
tindal
Landsmeer
cor hofstra
hilversum
A. van Erk
Burgemeester van Bergambacht, Bergambacht
Wilfred
sr adviseur I&A, Spijkenisse
I. Billenkamp
Docent, Amsterdam
Stip
--, -
straatman g
ridderkerk
menno koster
schaatser, oosterhout
Luuk Wuisman
Triathleet, Berkel en Rodenrijs
R. van Vuuren
Pensionado, Ridderkerk
Bram Biesterveld
DGA, Volendam
I.Godfroid-Proper
admin. medewerkster, Monnickendam
Gerard Oomen
bewaarder, hoek van holland
R.C.Godfroid
Declarant, Monnickendam
Rick van Leersum
(marathon)schaatser, Noordwijk
annemarie
pensionade, schipluiden
nico van den berg
berkel en rodenrijs
Daan Breedveld
Supporter, Lekkerkerk
T. den Hoed
Produktdeskundige, Ridderkerk
aadduijvesteijn
jury marathon, wateringen
Erica Della Guardia
Monnickendam
Desirée de Munnik
fysiotherapeut, weesp
E.Kooijman
Elektrotechnicus, Rotterdam
Imke Hermans
Marathonschaatster teamedsoburojan.nl, Haarlem
jan sluimer
docent, rotterdam
Rob Vermist
schaats-verslaafde, Amstelveen
S. Kreukniet
Bleskensgraaf
C. Tschi
scholier, berkel en rodenrijs
R. de Widt
Rotterdam
Marcel van Vliet
Schaatsfan, Vlaardingen
Ebru Gelton
Coordinator Administratie, Rotterdam
M. Elsewaerd
directeur, Rotterdam
P.Gelton
Automatisering Consultant, Rotterdam
A. Onderwater
maatschappelijk werker, Rotterdam
p van gaans
onderwijzeres, rhoon
Libretto
Pedagogisch med, Rotterdam
Guus Klein Lankhorst
docent LO, Groningen
Chiel Geluk
schaatsfan, Bleiswijk
J.Krijgsman
Toerschaatser, Papendrecht
jeroen
bewegingswetenschapper, amsterdam
corry Geluk
schaatsfan, bleiswijk
Johan van Dam
bestuurslid ijsvereniging, Pijnacker
Reint Schuring
ondernemer, Amsterdam
Joanne van Dam
vakleerkracht gym, Pijnacker
lieke geluk
lid schaatsvereniging lansingerland, bleiswijk
anja kroodsma
bennekom
b.klaij
arts, hellevoetsluis
Lars Haringsma
Consultant Tax, Diemen
janine von lindern
beleidsadviseur, krimpen aan de lek
Ary von Lindern
krimpen aan de lek
Ron van Leeuwen
autoschademonteur, Berkel en Rodenrijs
Pierre Lamé
Krimpen aan de lek
C. Overheul-de Boer
Purmerend
Hans Rijnaard
Student, Capelle aan den ijsel
Rinus Overheul
Purmerend
Heleen
pes. begeleider, gouda
Stacey Lansbergen
Schaatster, Pijnacker
Martin Goosens
schaatser, Amsterdam
Annemarie vd Hul
Bleiswijk
Gido Mulder
ondernemer, Rotterdam
bart
schaatser, zoetermeer
w v mierlo
fut, schipluiden
Vera
Bergambacht
Thijs
aspirant schaatser, Bergambacht
Hin Bruining
pensionada, Gouda
Dick
Lid stv Lekstreek, Bergambacht
Peter Suyker
vader, Pijnacker
Van der Velden
Lekkerkerk
JW kakes
Almere
margot van der werff
jurilid amsterdam, diemen
Hetty Snoek
penningmeester ijsclub Gein en Omstreken, Abcoude
Groeneveld
Loodgieter, Moordrecht
Marcel van Vliet
Bleiswijk
noorlander L
Timmerman, Bergambacht
D.A.Wolthuis
Huisarts, ouderkerk a/d Amstel
Marian de Boer
Waddinxveen
John Meijwaard
Marathon rijder, Vinkeveen
Marlene van Oosterhout
Bleiswijk
M. Verkiel
opa van een ijshockeyer, selectie Oranje U15,
Dordrecht
jeanette Schiper
adm.medewerkster, waddinxveen
nadia
leerling, rotterdam
Rob Flohil
pensinado, Hoogvliet RT
S.Teeuwen
musicus, Amsterdam
ype kramer
gemeenteambtenaar, maassluis
Tanis
internist, Capelle aan den IJssel
Michel Rietveld
studemt, krimpen aan den ijssel
Ed Galje
Toeschouwer, Naaldwijk
Sietske
CD-er, Rotterdam
eijsberg
gepentioneerd, rotterdam
Dick Carlier
Ontwerper, Rotterdam
mariska
rotterdam
cj brusselman
linnenkamer, rotterdam
Astrid van den Hondel
Administratief medewerkster, Reeuwijk
H Heuving
Wielrenner, Rotterdam
Ben Kikkert
Directeur/schaatser, Naarden
Mark Bregman
Schaatser, Waddinxveen
Sophia
bestuurder studentenschaatsvereniging, Amsterdam
H.E.A.
Naaldwijk
Sylvia Teuling
coordinator WPR, Rotterdam
H Heuving
Rotterdam
Pauline Knopperts
Ambtelijk secr. bij Shell, Ede
Barbara Neeleman
Account Manager, Rotterdam
Maurits Knopperts
Student, Ede
Ruben Knopperts
Student, Ede
martin huysmans
adviseur, Rotterdam
jelle de Vreede
scholier, Lopik
Jelle Posthuma
Topsporter, Weerselo
gerrit vd lee
schaatser, maasdijk
Gerhard Joling
krimpen aan den IJssel
s.koppenol
burger, rotterdam
Lenie
Huisvrouw, Rotterdam
Michiel van Asbeck
Schaatser, Amsterdam
Ria Krop
Lid HGI, Landsmeer
Peter Groot
Gert van de Werken
accountant, Barendrecht
r.s.e.spa
jury knsb, berkel en rodenrijs
H. van Duijn
bestuurslid ijsclub Voorwaarts Katwijk, Katwijk ZH
henny v veen
invalide., S-Gravenzande
Jurriën
wertktuigbouwkundige, Monnickendam
Johan Grootveld
beheerder www.schaats-en-skate.nl, Vierpolders
kees bas
kapper, Monnickendam
Andre van Zaane
Ontwerper, Amsterdam
Hans Pattist
fotograaf, Krimpen a/d IJssel
Ed Vermeulen
Branch Mngr, San Francisco
Ron van den Berg
ICT Consultant, Maassluis
annelies
vriend, gouda
Paul
Student, Utrecht
H.J.Rigter
Directeur, Rotterdam
Paul de Haan
student/schaatser, MEEDHUIZEN
Pieter
Barendrecht
Onno Steenbeek
Directeur APG, Rotterdam
daniëlle
-, pijnacker
martina
-, pijnacker
lisette
-, pijnacker
Margot Fokke
Rotterdam
R. Zevenbergen
Commercieel medewerker, Haarlem
P/A.C Opstal
Rotterdam
bep oerlemans
maatschappelijk werker, rotterdam
G. Tschi
inkoper, berkel en rodenrijs
Jos Goedhart
Senior design supervisor, Landsmeer
tim van den hul
schaatser, bleiswijk
Hans Keizer
Rotterdam
Jacqueline van Ginkel
Dietist, Roosendaal
A Breeuwsma
communicatie, Delft
Wim van Ree
Beleidsadviseur Rotterdam, Rotterdam
Olaf Kleijweg
Student, schaatser, Oud-beijerland
zuiderwijk
naaldwijk
Joop van Dijk
Vlissingen
Peter Boom
Recreant, Nieuw-Lekkerland
michiel delemarre
rotterdam
ray
lekker schaatsen!, Feijenoord
cor van der valk
kweker, pijnacker
J.Millenaar
schaatser, Eindhoven
Marc Mata
recr. schaatser, Alphen a/d Rijn
cecile
schaatser
Paul Kok
ambtenaar, Rotterdam
M Ravenstijn
Schaatser, Giessenburg
Jana Trouch
jurist, Rotterdam
hugo
ROTTERDAM
Hans Vos
schaatsliefhebber, Rotterdam
Reinier Gerritsen
ontwerper sport-tijdregistratieapparatuur,
malden
P.E. Cammeraat
inwoner, rotterdam
Ariea Vermeulen
Projectleider RWS, Rotterdam
jan huskens
schaatsfanaat, eindhoven
Thijs Tutuhatunewa
Schaatser, Rotterdam
Huskens
schaatsliefhebber, Rotterdam
Hans Vos
adviseur CPO, Rotterdam
Diederik Beuzekom
Schaatser, Giessenburg
Imke Vos
scholier, Rotterdam
Jelle Vos
scholier, Rotterdam
Mieke Huskens
sportvrouw, Rotterdam
Anne
Office manager, Rotterdam
r.jansen
onderhoud monteur, Delft
marianne van Kamp
schaatsliefhebber, Naarden
Ger van den Berg
Haarlem
Joren Bakker
Accountmanager, Tilburg
Ronald Eygendaal
Vader, Hoek van Holland
danny van rijswijk
operations manager, tilburg
Casper de Munck
student, H.I.Ambacht
Wim Raateland
fan ijshockey, Naaldwijk
Linda Huinink
student, Rotterdam
L. Oskam
Schaatser, Nieuwerkerk aan den IJssel
Riet van den Assem
Berkel en Rodenrijs
marcel
binnendienst verkoop, rotterdam
saskia
vrijwilligerscoordinator, Rotterdam
Rhowendy
meubelmaker, rotterdam
Evert Groen
Leiden
J. Sanderse
Ingenieur, Nieuwerkerk aan den IJssel
J.A. Sanderse
Leerkracht, Nieuwerkerk aan den IJssel
Riek
verpleegkundige, Vleuten
Arie Prins
schaatser, Papendrecht
C.J. de Rooij
Tekstschrijver, Rotterdam
Ger van der Weijde
Schaatser, Dordrecht
P.Wapenaar
adviseur, Vlaardingen
Jan Middel
schaatsfan, Rotterdam
Wim Vermeulen
schaatstrainer, Leiden
van engelen
doktersassistente, rotterdam
Leonie Vermaas
kunstschaatsen, mijdrecht
A van de Kraak
Kunstschaatsvereniging midden nederland,
Utrecht
W.Poldervaart
Rotterdam
Pia Nieuborg
Haastrecht
paul de Lange
docent, papendrecht
connie willemse
ambtenaar, boskoop
sietske kleibeuker
rotterdam
Hofman
Directeur International master, Groningen
ester
kamerik
dagne
kamerik
van de gehugte andy
snelschaatser, landegem belgië
George Brouwer
zelfstandige, Rotterdam
Erwin Niedeveld
Onderwijsleider, Mijnsheerenland
J.G. Mulder
Advocaat, Rotterdam
rob
heliomare, Egmond aan zee
Patrick van der Gaag
Docent Sportmanagement NHTV,
Rotterdam
Hugo Maarleveld
oud-fysiotherapeut Kernploeg Heren Allround
('80-'84), Rotterdam
Wayne Snoek
Inkoper, Rotterdam
Jan M.H. Kouwen
gepensioneerd, Krimpen aan den IJssel
Hans van der Does
Wereldkampioen allround 40-44 jaar, De
Lier
Pv/d Stelt
Ondernemer, Numansdorp
K. Preesman
directeur, Strijen
Erika Renne
Verzorgende, Heinenoord
van Goch
ZZp er, Heinenoord
abarth
ondernemer, gravendeel
John Vingerling
Rockanje
W.Hofstra
Heinenoord
Renné
ret., Ridderkerk
Joey van der VALK
TEAMLEIDER, Heinenoord
cecilia castaneda
administratfief medewerkerster,
zuid-beijerland
m. provoost
heinenoord
jan van ommen
journalist, mijnsheerenland
Piet Schipper
direkteur, Medemblik
m. terlouw
heinenoord
r.komttebed
trainster, zuid-beijerland
Marjike Lagerwerf
lid schaatsver.Maasland, De Lier
P. Kappetein
Penningmeester, Nieuw-Beijerland
Elke van Goch
lerares Engels, numansdorp
jeannette ephraim
beeldendkunstenaar, krimpen aan den
ijssel
Leon Bakker
Student, Schiedam
Eva
Student, Rotterdam
Bianca
leerkracht, rotterdam
I.specht
Vakdocent LO, Rotterdam
Christel Hofman
secretaresse, Lansingerland
Sandra de Graad
huisvrouw, Spijkenisse
A. van der Linden
Gepensioneerd, Rotterdam
Lilian van Eijndhoven
Liefhebber, Capelle aan den IJssel
Coen Hendriks
docent Lichamelijke Opvoeding, Rotterdam
T. van Dreumel
Docent
anne vegter
schrijfster, rotterdam
arjen stoelinga
rijksambtenaar, barendrecht
A.Schrier
schaatsliefhebber, Sommelsdijk
Matthijs hendriks
Docent, Den bommel
nvVAnEavos
Innovatie-adviseur, Den Bommel
A.Fennema
Docent, Hilversum
berkouwer
schaatser, krimpen aan de lek
Ilona
telefoniste, Eindhoven
W. Leferink
Onderwijsmanager, Dordrecht
Joop. Stip
sporter schaatsen, Cap a d IJssel
Jan Stropdas
schaatser
Henk Jan Aarsen
Directeur, Rotterdam
Suzanne Salverda
Laborant, Rotterdam
Wiebe Schot
Rhoon
ter Keurst
docent/coach, Rotterdam
Yvonne Lont
Consultant ICT, Rotterdam
Nico Vlaar
Rotterdam
sabrina
particulier, Rotterdam
David Kleingeld
Leerling VWO4, Rotterdam
Ottolien Mouthaan
docent, Rotterdam
elly sprenger
hogeschooldocent, Rotterdam
H.J.Vos
pensionado, Nieuw Beijerland
mario
architect, rotterdam
Tom
student, Rotterdam
bob molenaar
directeur, helden
clemens haselaar
directeur, zaandam
Scarlatti Bombatti
Manager, Dordrecht
A van der Kraan
Projectleider RWS, Rotterdam
j.de Nier
huisvrouw, eindhoven
Arwin
Bleiswijk
M.Nederveen
Rotterdam
Ingrid
architect, Amsterdam
janny van horik
huisvrouw, rotterdam
wil Erkelens
tel/rec, Rhoon
eva
rotterdam
J.Berlijn
Drugsexpert ecad, Rotterdam
E.A.Rieff
Arts assistent, Rotterdam
Annick
Grafisch vormgever, Rotterdam
Sandra Dolk
Zelfstandig ondernemer, St. Annaparochie
henny meeder
huisvrouw, rotterdam
Ton.Stolk.
Ridderkerk.
L Nederhand
Barendrecht
A.M.C. van Hees
Calculator E&I, Rotterdam
Jaap van Goor
projectleider, Maasland
Richard Dirven
Biochemisch analist, Hoogvliet
Ronald Bos
en IJshockey, Den Haag
Paul Smelt
cultureel ondernemer, Rotterdam
Stoel
Rotterdam
Toos Damen
reclasseringswerker, Den Bommel
d .karel
designer, dordrecht
r.hoogstrate
fysiotherapeut, rotterdam
van pelt
docent lo, rotterdam
Bep Kok
pensionada, Rotterdam
Ben Aalbers
pensionada, Rotterdam
Marijke
analist, hoogvliet
C. Slingerland
Rotterdam
wim van ham
-, stad a/t haringvliet
Wouter van Dijk
Industrieel Ontwerper, Rotterdam
Mirjam Meeder
Rotterdam
Kelly Sluymers
Med.secr., Capelle a/d IJssel
Kees Elsewaerd
Elektrotechnisch specialist, Rotterdam
Afke Niass
-, Rotterdam
P Melville
vertaler + docent, Rotterdam
Suzanne van Wijk
Rotterdam
Ad Mol
Secretaris Strijense IJsclub / Scheidsrechter KNSB, sectie
marathon., Strijen
Marita
Katwijk
Cynthia Meulenkamp
Schiedam
Rob Martinus
secretaris, Naaldwijk
Rens
afdelingschef, Sliedrecht
Ruben Kuijpers
scholier, Strijen
Wouter
Student, Zoetermeer
Riet Bunk
Donateur SVR, Krimpen a/d IJssel
caroline van wijk
leerkracht, Rotterdam
caroline lijtsman
IB, Rotterdam
J.M. van Willigen
Adm. medewerkster, Capelle a/d IJssel
Bonthuis
En IJshockeybaan, Nijmegen
Jacolien Vogelzang
bestuurslid en trainer Schaatsvereniging Rotterdam,
Rotterdam
G.Francis-Van der Wal
klantenservice medewerkster, Dordrecht
F.P.Fonteijne
Marathonschaatser, Haamstede
Gert Goenenberg
constructeur/tekenaar, Rotterdam
h.zoetewei
leraar lo, barendrecht
M. van Geest
Hoogvliet
Astrid Peters
Student, Rotterdam
P.den Boer
secretaresse BOPZ, Strijen
van tilborgh
comm.medew, rotterdam
edith
z.o, schiedam
J. Geleijnse
secretaresse, Rotterdam
M.den Ouden
verkoopster, Rotterdam
renske dijkstra
ouder, capelle aan den ijssel
m. v.d. stelt
secretaresse, numansdorp
Erik Kornegoor
Supporter, Neede
w.lengton
huisvrouw, rotterdam
ina roomer
Rotterdam
f niehorster
burger, rotterdam
fam steenoven
isoleerder, rotterdam
de Smit
huisvrouw, Rotterdam
Peter Mailuhu
schaats liefhebber, Woerden
Bianca
Rotterdam
kreft
chauffeur, rotterdam
dh ruter
aow'r, rotterdam
Mariette Jorissen
arts, Kinderdijk
Zwaal
Heinenoord
Ineke Emans
pensioen, Maassluis
Erik
Jeugdcoordinator, Pijnacker
Danny Neels
Manager, Dordrecht
Corine den Dekker
afdelingshoofd, Dordrecht
john
supporter, schijndel
geert-jan borgstein
museummedewerker, rotterdam
Edwin van der Geer
Projectmanager, Capelle aan den IJssel
R. van Reeuwijk
programmma coordinator, rotterdam
Th.B.M. van Mil
Service Monteur, Schiedam
T. Leeenheer
schaatsfan, Ridderkerk
jan
rotterdam
Wijnand
Kooiman
Trainer Schaatsvereniging Rotterdam,
bergschenhoek
Gerd van Coevorden
schaatser, Delft
Nicoline van der Vaart
schaatster, Delft
Eline Lagendijk
Trainee gemeente Rotterdam, Bergambacht
Jan Hoogenboom
Schaatser, Rotterdam
Tom van der Marel
IJsclub Bleiswijk, Bleiswijk
M. Boers
sportliefhebber, Zwolle
Anne Heijkoop
schaatster, Rotterdam
M. Vos
amateur schaatser, bergschenhoek
Strijdhorst
Loodgieter, Bleiswijk
Francisca Tober
Schaatsliefhebster, Gouderak
Marette
student, Utrecht
Zo‰ Batmale
Rotterdam
Poth
Elektrotechnicus, Middelie
Tom Berkouwer
ondernemer, Vlaardingen
naomie van klaveren
schaatster, schaatsvereniging lansingerland, berkel
en rodenrijs
Loys
scholier, Rotterdam
Paul Wijnmaalen
servicemonteur, Rotterdam
c.spies
baancommisaris, zoetermeer
Marco Jacobs
Lid IJsclub Lansingerland, Bleiswijk
Nannette Ripmeester
Directeur Eigenaar, Rotterdam
Yennah Schenk
Bergschenhoek
Richard Schenk
Bergschenhoek
Karin Schenk
Bergschenhoek
Piet Kouwenhoven
Kunstschilder, Bleiswijk
Nino tetteroo
Frankrijk
peter v.d. ham
lid, berkel & rodenrys
w van den berg
bleiswijk
Huib Glerum
rijder schaatsver. Lansingerland, Bleiswijk
patijn h
berkel en rodenrijs
margot biesbroeck
schaatsliefhebber, rotterdam
J.Andringa
Bergschenhoek
Liane Augustinus
Schaatster/trainster HVHW, Berkel en Rodenrijs
thomas douma
Berkel en Rodenrijs
ilone douma
Berkel en Rodenrijs
robert douma
Berkel en Rodenrijs
Jacques Pouw
Liefhebber, Bleiswijk
Saskia van Schijndel
schaatster bij schaatsver. Lansingerland,
scholier, Bleiswijk
Rutger Brouwer
Filiaalmanager, Tiel
J.M. van Heijningen
docent, Spijkenisse
Arend van der stok
timmerman, De Lier
Bob Maaskant
GTC Marathon Zuid-Holland, Den Hoorn
Danny Jasper
Webdeveloper, Vroomshoop
Rick Mesken
Lid STV Lekstreek, Lekkerkerk
Marco Hokke
Systeemontwikkelaar, Leiden
Pieter
rotterdam
Edward Smit
Liefhebber, Rotterdam
braber
moeder, vlaardingen
Paul Wernsen
Lid Schaatsvereniging Rotterdam, Rotterdam
Willem Biesbroek
Zelfstandig ondernemer, Ridderkerk
Rianne Biesbroek
mdwrkr sal.adm. & lid schaatsver., Ridderkerk
Marcel van der Steen
journalist, Rotterdam
Jan de Schipper
docent, Krimpen aan den IJssel
Jacqueline van der Wees
Recreant, Rotterdam
John Boere
secr. Kon. Nieuwkoopse Landijsbaan, Nieuwkoop
Aike Elshout
Muzikant, Rotterdam
joep slooten
engineer, badhoevedorp
jan böinck
rotterdam
nard
cnc frezer, OOIJ
kristin henrard
hoogleraar, capelle aan den ijssel
Marc Peeters
Project Manager, Rotterdam
juliette
tennisleraar, Rotterdam
Petra Mooij
office manager/schaatsliefhebber, rotterdam
Eerenberg
overheids medewerker, Huizen
Karin Onderdelinden
schaatsliefhebster/oud lid SVR, Rotterdam
Gerrit Bangma
Interieur Ontwerper, Den Haag
J. van den Toorn
Schoonhoven
marjon
vrijetijdschaatser, den haag
arjen voogt
manager, rotterdam
Youri
leerling, Berkel en Rodenrijs
Piet du Pau
garagehouder, Kudelstaart
Patrick de Feijter
Eigenaar Ice! Skates Sportwinkels, Ede
Leo van Delft
IT'er, Poortugaal
Pam Lambeck
Projectleider, Amstelveen
Mieke
Rotterdam
Sebas Roosenboom
student, Zoetermeer
willie
Algemeen Directeur, Urk
Marjo Smeman
Docent, Rotterdam
Tim Balvers
Fysiotherapeut, Mijdrecht
Alexander van Hasselt
schaatser, Gouda
Henk Jan de Haan
1ste ijsmeester / manager tech zaken IJsbaan Twente,
Enschede
Mc Stam
Systeemanalist, Rotterdam
Mark van 't Westende
student, Rotterdam
J.Buis
KNSB Trainer, Delfgauw
K. van Wagtendonk
jobcoach, Rotterdam
A. Vuil
Voorz. Fed. IJsclubs Aalsmeer, Aalsmeer
Mark Jobse
Rotterdam
Marjolein Peeters
Interim Manager, Rotterdam
A.Oosterom
kinderverpleegkundige, Linschoten
Coen Wesselman
Supporter, Amsterdam
Sybren Vlasblom
grafisch ontwerpster, rotterdam
Noordermeer
Student, Groningen
Rowan
Student, Amsterdam
Jan van Schijndel
Directeur, Bleiswijk
Leendert
school, Goudswaard
Patrick Vermeulen
manager, Ridderkerk
F.W. van Dijk
Leiden
Linda
Capelle aan den IJssel
hennie ten hoven
adviseur, rotterdam
cornelia verkerk
student, noorwegen
Boudewijn de Graaff
Student, Rotterdam
Marlies Dissevelt
onderzoekster, Rotterdam
MC Looze
Designer, Rotterdam
Erik
Mengmeester, Rdam
R.A. van Engelen
gepensioneerd, Rotterdam
Neline
student, geneeskunde, Zoetermeer
A.Roelofsen
Biologisch Specialist, Rotterdam
A . C.M Roelofsen
Zorgbemiddelaar, Rotterdam
Ralph de Kreij
Schaatsclub Hitland, Nieuwerkerk aan den IJssel
Beatrix Bos
leerling VO, Rotterdam
camilla verkerk
fotograaf, noorwegen/nederland
Marie Elize Benjert
liefhebber, Goudswaard
Leendert Benjert
liefhebber, Goudswaard
Harmen Benjert
liefhebber, Goudswaard
Verhoef
ondernemer, Rotterdam
D Kruijsheer
Donateur, Gouda
Visser
Oud-Beijerland
G. van der Zwan
Rotterdam
Aarens
ondernemer, Berkel en Rodenrijs
Frank Guise
Rotterdammer, Rotterdam
Willemijn van Helden
Rotterdam
d.boone
gepensioneerd, krimpen a/d ijssel
Y. Türegün
inwoner, Spijkenisse
H. Marchal
directeur basisschool, rotterdam
hennie
gouda
J. Huijzer
faillissementsmedewerker, Dordrecht
Marion Boone
Admin. medewerker, Rotterdam
Karl Hormann
Ondernemer, Rotterdam
Lenie Kleijwegt
Rhoon
Sander Vervoort
Rhoon
Wendy Terlouw
Rhoon
Marit de Jong
rijksambtenaar, Rotterdam
T. de Jong
lid trainingsgroep De Molenhoek, Nieuw-Lekkerland
M.M. de Jong-Boer
lid trainingsgroep De Molenhoek,
Nieuw-Lekkerland
Tijmen Beetz
Controller Cardialysis, Rotterdam
Jaap Ruijgrok
Onderzoeker, Oegstgeest
vdr Leeden
datamanager, rotterdam
dragan kovac
systeemontwerper, rotterdam
Maurice Ruygers Vaillant
Legal Counsel, Rotterdam
sigrid van schie
jurist, rotterdam
W.broer
toa, w,veen
B. Bezemer
Student, Zwijndrecht
Marjo
Drogist, Rotterdam
K.J. Willems
Voorzitter Zomercarnaval, Rotterdam
Jefta Hofman
LIO, Ridderkerk
Charlotte
consultant, Rotterdam
Danny Zagers
Rotterdam
jelle
student, schoonhoven
rien slingerland
den haag
Patrick Bastiaan
Managing Director, Rotterdam
Raymon de Kruijff
Vlaardingen
M Schmitz
ROTTERDAM
figure skating wolf
kunstschaatster, rotterdam
colina
scholier, rotterdam
dandelion ali
kunstschaatser, rotterdam
figure skating wolf
kunstschaatster, rotterdam
biolerares
biolologiedocent, gouda
Janiek
Eindhoven
Simon
Laborant, Gouda
astrid valentijn
cateringmedewerkster, Rotterdam
niels van der ham
rotterdam
Hans van Rooijen
docent sport en bewegen Albeda College, Capelle aan
den IJssel
Timothy Hofman
Student, Ridderkerk
Esther Feldkamp
Rotterdam
Marcel Teunisse
Skeelerfreak, Capelle aan den IJssel
esther
rotterdam
paula
rotterdam
Peter Ultee
Onderwijs coördinator, Cap. a.d. IJssel
Peter
Rotterdam
Heleen Kamermans
Lid Schaatsvereniging, Rotterdam
L van Leeuwen
Rotterdam
frank dalenoord
denekamp
Dana Korporaal
Medisch Analist, Rotterdam
martin de goeij
planner, spijkenisse
M.Rolfes
scheduler, rotterdam
Esther Lock
student journalistiek, Rotterdam
Annet Kooij
projectassistent, Numansdorp
Els van Vliet
Heinenoord
Brian van Vliet
Heinenoord
Björn van Vliet
Heinenoord
Jan van Vliet
Heinenoord
pieter de korte
adviseur, heenvliet
adrie verkerk
denekamp
Wieger-Jan Posthumus
Functioneel beheerder, Rotterdam
Robert de Boer
Student, Delft
Herman Meenks
Rotterdam
Everhard de Neeling
scholier, Rotterdam
Theo Ruyters
Beleidsmedewerker, Rotterdam
Annelies van Helden
Projectmedewerker, Rotterdam
Astrid
Student bedrijfseconomie, Maassluis
Inge Stroo
student, s'gravendeel
Jan Boelen
vz.STG.De Pinguins, Hurdegaryp
Frank van der Staaij
Verwoed schaatser, Heerenveen
veronica andreassen
noorwegen
R.C. Brons
amateur schaatser, Rotterdam
marjan buijs
grafisch ontwerper, rotterdam
J broekhuizen
journalist, gouda
carlos bans
ambtenaar, gouda
Hugo van Buijsen
Pupillencoödinator DIJC Deventer, Deventer
Bart van Velzen
Student, Leimuiden
H.Buitenhuis
docent, Rotterdam
Thijs van den Berg
Evenementencoördinator de Doelen, Rotterdam
S.G. Mulder
Student, Rotterdam
hamming
waddinxveen
adriana verkerk
student, noorwegen
Jan Termorshuizen
Rotterdammer, Bleiswijk
Frank Albregt
Manager, Rotterdam
P.van Dijk
proj.medew., Rotterdam
P.G. Klein Kalvenhaar
Verkoopleider, Apeldoorn
Gerdi van Driel
administrateur, Nieuwerkerk aan den IJssel
j.de hooge
gepensioneerd, ridderkerk
Michel Busweiler
offset-drukker, Ridderkerk
Sandra Busweiler
contactlensspecialist, Ridderkerk
Theo van Horik
leraar, Oosterwijk
Sofie van Horik
Student, Oosterwijk
Aad Vermeulen
Informatie-analist, Poortugaal
Stefan Verhoeve
Ondernemer, Capelle aan den IJssel
hans
schaatser, gouda
van der aa
xxx, capelle aan den ijssel
richard
hovenier, vlaardingen
Jan Vreeling
---, Hoorn
Peter Kors
Lid IJsvereniging Zoetermeer, Voorburg
meurink
berkel en rodenrijs
Miranda Paans
Docent, Berkel en Rodenrijs
JS Kelder
Expert, Rotterdam
Gerda Lagendijk
Trainster, Oud-Alblas
Iwan Zuiderwijk
zelfstandig ondernemer, Kwintsheul (Westland)
steven lankhorst
scholier, rotterdam
Gert Onnink
sportliefhebber, Rotterdam
Wim Ollefers
65+er, Rotterdam
Cornelis de Wit
Gouda
R. van Hasselt
verpl.k., gouda
Joost van der Zweep
docent sport e bewegen, schoonhoven
Bert Timmerman
secretaris ijsclub Ammerstol, Ammerstol
C.P.A. van Hemert
Wassenaar
Nadine Bons
Student, Capelle aan den IJssel
Frank Braam
Delft
ollefers
geen, rotterdam
Nel van Waert
schaatser, Berkel en Rodenrijs
Jan Pott
Manager Sportfondsenbad Rotterdam Noord, Heinenoord
Erik van Schijndel
Brugklasser, Bleiswijk
Troost
manager jeugd, rotterdam
jan van Schijndel
penningmeester schaatver. Rotterdam, Bleiswijk
Ben de Jong
schaatser, bleiswijk
Marjan van Schijndel
consultant en schaatstrainer bij Lansingerland,
Bleiswijk
j. van adrichem
fysiotherapeut, spijkenisse
Grundlehner
regl.c. KNSB, Rotterdam
Rob Lubbers
schaatsvereniging Lansingerland
Frank
schaatsen Gewest ZH, Schipluiden
L‚on Veefkind
trainer, roelofarendsveen
Bert Vermeijden
sales manager, Rotterdam
Iris
Numansdorp
Sander Bruin
Schaatser, Berkel en Rodenrijs
Sandra Buijing
Schaatser, Berkel en Rodenrijs
Charlie Biesbroeck
toekomstig schaatskampioen, Rotterdam
Carola Kleijweg
Lid van scahatsvereniging lansingerland,
Bleiswijk
Erwin Meerkerk
Junioren C, Hardinxveld-Giessendam
Jan Lieuwma
Basketbaltrainer/coach, berkel en Rodenrijs
Tineke Munts
systeemtherapeut, Rhoon
Hans Kool
ondernemer, Rhoon
Dick M. van der Sar
schaatslid IJsverereniging Pijnacker, Berkel en
Rodenrijs
Jan Spruit
schaatser bij vereniging yvz, zevenhuizen
Manon Spruit
schaatser bij vereniging yvz, Zevenhuizen
Control interim financials
Hoofdsponsor Control Schaatsploeg,
Utrecht
Mark Veenstra
student, Delft
Roberto Ribbink
Operator, Apeldoorn
Marjolein Ausma
Controller, Ede
Leo Boonekamp
lid ijsclub bleiswijk, berkel en rod.
Lennard van den Berg
Rotterdam
Iris van Breda
Database Manager, Amsterdam
Sebastiaan Zwezerijnen
Freelance 3D Designer, Groningen
Wouter Slob
Cappelle aan den IJssel
Helga
Doktersassistente, Zoetermeer
Renee Vonk
Journalist/auteur, Seillans (Frankrijk)
Gerco van den Corput
Schaatser, Tiel
Graciella
Fysiotherapeut, Utrecht
Lianne Hermans-Lelieveld
Ledenadministratie De Vlaardingsche IJsclub,
Schipluiden
Folco de Jong
Eigenaar Boekhandel, Rotterdam
F. Horn
Directeur Bedrijfsvoering MCR, Nootdorp
Evert Verkade
Schaatsfan, Rotterdam
Johanna Beek
Zwolle
Elwin den Dulk
Lid IJsvereniging Leiden, Leiden
Mark de Boer
Trainer, Rotterdam
Diana Blagdan
Schaatsliefhebber, Capelle a/d IJssel
Daan von Berg
Beleidsmedewerker Internationale Zaken, Zoetermeer
Dirk-Jan Bierenbroodspot
Medewerker JOP, Rotterdam
Corky van Gent
Havenwerker, Rotterdam
Joost
Ex-schaatser, Leeuwarden
Rafael de Haan
ZZP, Den Haan
Aron Romeijn
Schaatser, Student Topsport Academie, Ottoland
Ans Gerritsen
Schaatsster, Ilpendam
Allard Neijmeijer
Schaatser, Groningen
Alex Dijk
Adviseur, Den Haag
Lisette van der Geest
Schaatsster Gewest Zuid-Holland, Oud Ade
Mechiel
Bouwkundige, Rotterdam
Sebastiaan Mc Kay
Student, Bergen NH
Paul de Vriend
P&O adviseur, Rotterdam
Cok Boes
Schaatser, Vlaardingen
Ivo Touw
hoogleraar Erasmus MC, Rotterdam
Corn‚ Last
Directeur, Rotterdam
Nicki de Haaij
ex-schaatser, Rijswijk
Arjen de Ruyter
20Knots, Nieuw-Vennep
Janneke van den Berg
filmeditor, Rotterdam
Jack van Dijk
Orthomoleculair topsportconsultant, Oudenbosch
Wendy Mast
Communicatie adviseur, Rotterdam
A. Liems
wedstrijdcommissie schaatsvereniging Lansingerland,
Bergschenhoek
Jorieke van der Geest
Schaatsster Gewest Zuid-Holland, Oud Ade
Hans Brasker
recreatieschaatser, Bergambacht
Bert Zielhuis
schaatser, Rotterdam
Patricia Lammers
schaatsfan, Voorschoten
Erik Booij
Lid STV Lekstreek, Lekkerkerk
mark Hofwegen
schaatser, lekkerkerk
Daan
Voetballer, Lekkerkerk
Paul Hassink
Gouda
Jeroen Cnossen
Mediaconsultant en schtaatser STV Lekstreek,
Haastrecht
r.zwitser
marathonschaatser, haarlem
b bruschke
a rijder marathon, de rijp
Freek Groeneweg
Docent aardrijkskunde, Rotterdam
femia
lid, rotterdam
Marleen van den Helder
schaatser / schaatstrainer schaatsvereniging
Lansingerland, Berkel en Rodenrijs
Relja Cvjeticanin
Econoom (en Schaatser), Canberra, Australie
m de jong
-, haastrecht
Wim Verdoold
Lekstreker, Bergambacht
chantel mans
moeder, rotterdam
Mark Rooijens
ondernemer, Rotterdam
Onno
QA manager, Zwaag
Jose spa
Wedstrijdschaatster, Berkel en rodenrijs
Aukje Kuipers
student, Breda
Marije Fortuijn
moeder en maatschappelijk werker (huiselijk geweld),
rotterdam
Jacky Scheer
liefhebber, Lekkerkerk
Helenie Scheer
Schaatser Lekstreek team 2, Lekkerkerk
Arian Scheer
Schaatser Lekstreek Team 1, Lekkerkerk
Ad Scheer
liefhebber, Lekkerkerk
Rosa Buijs
Rotterdam
Goris
Gouda
marin
gouda
Tim
scholier, rotterdam
Henk Oosterink
Part time genie, Doetinchem
d. dra
zorg, ridderkerk
frans Luijten
technical Consultant, Rotterdam
Jan
Rotterdam
A. Drooger
Rotterdam
Eline van der Zwaard
bestuurslid STG VZOD, Kudelstaart
Jan van der Pot
schaatstrainer, Zevenhuizen
eric kuiper
ondernemer, Zevenhuizen
D. Heerkens
shop medewerker, gouda
h.j. van den Noordt
Zuid-Beijerland
Georgina Aron
hoofdanalist, Rotterdam
John
Piershil
Harry Groenendijk
Controleur, Piershil
Aad Ponsen
Krimpen aan den IJssel
Barry van Vliet
Krimpen a/d Lek
WP Miedema
Horecamanager, Krimpen aan den IJssel
Remco
Student, Rotterdam
Kamiel Arents
Rotterdam
Judith Hazelaar
International Account Manager, Rotterdam
marlize
analist, bergambacht
J.A.R. van den Driesche
Leraar, Rotterdam
Verstralen
docent, Rotterdam
Karin Braamer
projectleider, Rotterdam
Alex van Dijk
Consultant, Zwolle
Bart Norbart
Delft
P.Schippers
Almere
sjaak
barmedewerker, zoetermeer
sjef verstralen
bedrijfsleider, poortugaal
Annette Breevaart
taaltrainer, Rotterdam
marianne zeew
n.v.t., berkel en rodenrys
koen g
toeschouwer, delft
EA Roelofsma
architect, Rotterdam
Herman van Amerongen
directeur, Ammerstol
H.F. Buter
student, Zoetermeer
Esther Landaal
Barendrecht
theo verstralen
architect, rotterdam
Martin Doolaard
personal coach, Nieuwerkerk a/d IJssel
L.J.Kathman
architect, Spijkenisse
rachel scheuer
research analist A, vlaardingen
martijn
boskoop
Robin
Student, Zoetermeer
Annemieke Verwoerd
Rotterdam
Huib Lloyd
Accountmanager, Rotterdam
Wim Kennes
Docent, Haaren
de Jong
Operator, Dirksland
A Schaaij
Leerkracht bo, Rotterdam
Cas Retel
Student, Leiden
Martijn
Chauffeur, Zoetermeer
manou Vaessen
medisch immunoloog, rotterdam
aanen
trainer masseur, nieuw bijerland
Bert van den Heuvel
Krimpen aan de Lek
Mirjam Boer
Capelle aan den IJssel
Marc van Vliet
Lid van schaatsvereniging lansingerland,
Bleiswijk
Louise Cornelis
zelfstandig trainer, Rotterdam
Monique Walrave
Zelfstand ondernemer, Rotterdam
Jan Nouwen
Rotterdam
angelien
naaldwijk
M.v.Mourik
Rotterdam
Helmi Weststrate
ondernemer, Rotterdam
G.M.T. Oosterlaan
student, Maasland
Ingrid Akkerman
medisch analist, Dordrecht
jacqueline
studente, haarlem
Petar Lubking
ingenieur, Rotterdam
Jan Tolman
Rotterdam
Heikema
analist, rotterdam
Bakker
Medisch immunoloog, Rotterdam
Michel Bodaan
Rotterdam
Ad R.Remigius
schaatsliefhebber, Krommenie
patricia
onderzoeker, Rotterdam
Marian Humphrey
office manager, krimpen aan de lek
Ad Luijendijk
liefhebber, Rotterdam
Fred
ondernemer, Goudswaard
peter kemp
Rotterdam
Frank van der Meer
directie centrum voor sport en ontspanning,
Pijnacker
Maas
Schiedam
steven pieters
rotterdam
floor kamer
gezinsondersteuner, rotterdam
Patrick van Deurzen
Musicus, Rotterdam
Jeroen Bongers
leraar, Rotterdam
Alma Schroder
docent, Rotterdam
kim verwey
administrator, Australia
lou verwey
director, Australia
a.j.van der sloot
Benschop
John Trouw
complexbeheerder, Piershil
sjef van der Burg
sporter, berkel en rodenrijs
l.de Wolf
projectleider, Poortugaal
Maartje
schaatsliefhebber, Maarssen
Peter de Groen
recreant, Gouda
John van Zijl
geen, Rotterdam
M.v.Hattem
watersporter, Rotterdam
Arjen
Timmerman, Rotterdam
Sas
Scholier, Rotterdam
D. van der Burg
Trainee, Rotterdam
han mes
trainer, rotterdam
aleid haitsma
personeelsadviseur, rotterdam
C.J.v.d.Wal
gepens., Rotterdam
M. Melis
Dietist, Kinderdijk
Conny van der Hout
Analist, Vlaardingen
Henrieke Warger
Adviseur, Rotterdam
Tom Boer
Expediteur, Rotterdam
zoe teensma
rotterdam
H.C. van der Ploeg
Deskundige, Nieuwerkerk ad IJssel
ouwehand
docent, hellevoetsluis
Bart van den Berg
topschaatser Zuid-Holland, Wijngaarden
gerard van drielen
lid college van bestuur hogeschool rotterdam,
rotterdam
Bart Klijs
Rotterdam
Hilde ter Meulen
M.Bergwerf
diëtist, schiedam
Ron de Groot
adviseur infectiepreventie, Rotterdam
Olaf Slobbe
Gouda
Eelco Maljaars
IT specialist, Delft
Marcel Klaver
ICT Adviseur RET, Rhoon
schellevis
adm mdw., sommelsdijk
Stefan Collard
Directeur, Zijderveld
Jobien Rentmeester
Marketing manager, Rotterdam
Ruth Currie
Rotterdam
Frank Smit
schaatsvader, Zoetermeer
Cas Bouwman
schaatser STGV, Voorschoten
Tanja Wilmink
Bedrijfsjurist, Rotterdam
Guido van Duuren
Polsbroek
Gijsbert Kannekens
Business Development, Fijnaart
g.p. van dijk
Schaatstrainer, rotterdam
Ron van Veelo
Directeur/manager, Rotterdam
DJ Damen
advocaat, Rotterdam
efine
rotterdam
Otto den Braver
Schaats onderzoeker TU Delft, Delft
Paz
ouder, Rotterdam
arie koops
directeur sport KNSB, langeraar
Erik van Eig
Manager, Rotterdam
U. Groeneveld-Haussner
Analist, Puttershoek
A de Monchy
Fysiotherapeute, Rotterdam
j.mast.
opa.van shanne mast lid knsb kunstrijdster, barendrecht
M. Rutgers
Student, Amsterdam
C Gobel
rotterdam
nathalie
thuiszorghulp, rotterdam
Frank Langhorst
architect, Rotterdam
aart van baaren
ploegbegeleiderschaatsteam, dordrecht
esther hartman
rotterdam
Petra Reijnhoudt
coördinator presentatie/educatie, Bergschenhoek
c.verboon
vlaardingen
J.Duijverman
Douane, Vlaardingen
martin
Werkcoach, Rotterdam
karin
Bergschenhoek
H.J.Leijtens
moeder, Bleiswijk
H. Leijtens
verpl., Bleiswijk
L. Dikken
DTP, Capelle aan den IJssel
Brenda
Pedagogisch medewerker, Zevenhuizen
Anne Wil
Schaatster / trainster, Nuenen
C van Meurs
bouwkundig ingenieur, Rotterdam
monchy
pedagoog, rotterdam
de lang
adm medew., puttershoek
Jake van Steenbergen
Lid YVZ, Zoetermeer
M van Brederode
Delft
j.villerius
zelfstandige, Hellevoetsluis
Marco Verdouw
catering manager, Rotterdam
Hedy Brak
communicatieadviseur, Rotterdam
Gemma Verstralen
Lerares, Rotterdam
Guus Koenders
Dordrecht
Hedy Brak
communicatieadviseur, Rotterdam
mark
werkvoorbereider Bouw, krimpen aan den ijssel
Linda
docent, Adam
C. van der Helm
Zoetermeer
Inge
Bergen op Zoom
van Daalen
jurist, Rotterdam
Michelle Muus
Fotograaf, Rotterdam
Tim de Bruijn
public officer, Rotterdam
cramwinckel
docent, vlaardingen
Kees
student, Rotterdam
Adelheid Bos
kind, Rotterdam
H.Dee
docent, Rotterdam
W Reijm
verkoper, zevenhuizen
Cornelis Verkerk
Kristiansand
Sally Verkerk
Directeur, Kristiansand
Erik Rodenburg
Opleidingsadviseur, Zoetermeer
Titia Olieman
Zelfstandig communicatieadviseur, Rotterdam
aito pieters
DJ, rotterdam
N. Leenart
lerares, rotterdam
tjin
secr., Rotterdam
maarten
Arie Bos
Directeur, Rotterdam
Irma
PA, Rotterdam
D. de Deken
Dirk J. van der Meer
Rotterdam
P.J. van der Meer
Advocaat, Blaricum
Joost de Ruiter
ondernemer, Rotterdam
IAN Pieters
documentaire maker en schaatser, rotterdam
hans den boer
hoofd communicatie Servicecentrum Drechtsteden,
Rotterdam
Michiel van Sluijs
Fysiotherapeut, Rotterdam
leanne.faasse
fysiotherapeut, rotterdam
Jan Nico Vos
Tijdwaarnemer, De Bilt
Govert Janson
Lid MIJV, Maassluis
Jose den Adel
JUNO marketing & communicatie, Waddinxveen
sandberg
advocaat, rotterdam
Joke Tissot van Patot
Stafadviseur IGWR, Gemeente Rotterdam,
Rotterdam
Erik
Engineer, Vlaardingen
Fred Pennock
arts-acupuncturist, Alphen a/d Rijn
conny noteboom
administratiefmedewerker, rotterdam
L.van Engelen
Transport Manager, Rotterdam
F.Scholte
tentoonstellingsmaker, Rotterdam
E.Bakker
ambtenaar, Rotterdam
F. van Engelen
scheepvaart, Rotterdam
I.Bans
Wijkmanager V&V, Rotterdam
Theo Nobel
lid stvlekstreek, Lekkerkerk
Denise Nobel
Lekkerkerk
Peter Ouweneel
zwemonderwijzer, Rhoon
kim van adrichem
orthopedagoog, spijkenisse
Dirk-Jan Konings van Gerwen
overheid, Tiel
g de graaf
inwoner, rotterdam
ouden
krimpen aan den IJssel
T. Benjert
schaatsliefhebber, Goudswaard
p.g.m.verstralen
leraar, rotterdam
Rita
Accounts Payable Accountant, Nieuwerkerk aan den IJssel
jacques
manager, rotterdam
H.F.Ferwerda
ex docent Zadkine, Utrecht
j.van.hasselt
jurist, rotterdam
sanne meeder
onderwijs consultant, amsterdam
Patricia Dopper
Leerkracht basisonderwijs, Capelle aan den
IJssel
bjorn brugmans
bergamabcht
Jan Hordijk
schaatser, Mijnsheerenland
johan lacroix
liefhebber, rockanje
Ruud
schaatser, Zoetermeer
perry van Gils
commercieel manager, Rotterdam
S.Verschoor
Schaatsliefhebber, Rotterdam
Bruining
Gouda
Erik Herlé
schaatser, Rotterdam
daan
werknemer, rotterdam
Petra Heemskerk
Rotterdam
gerda slobbe
coupeuze, zevenhuizen
piet
uitvoerder, driebruggen
stephanie kersten
Rotterdam
Familie de Bruijn
Heel grote schaatsliefhebbers!!!, Moordrecht
Sau
Adm medewerker, Barendrecht
Gert vd lee
schaatser HVHW, maasdijk
Piem
Advisor, Rotterdam
Eefje Breugem
Rotterdam
Nick Smook
Ondernemer, Rotterdam
Gijs
onderwijskundige, rotterdam
Ronald Paul
Systeemontwikkelaar, Rotterdam
B Jense
Indicatiesteller, Moordrecht
Dorinda Voorhoeve
recreatieschaatser, Gouda
Suzanne
Schaatser HC de Vechtstreek, Rotterdam
Suzanne Kolfschoten
Schaatser, Rotterdam
fam.Hulst
gepensioneerd, Landsingerland
Johan Kunnen
Schaatsliefhebber, Gouda
j d vink
aannemer, moordrecht
K. Noordergraaf
n.v.t., Rotterdam
Folke Meyboom
Rotterdam
Matthijsse
Rotterdam
N.J. de Leeuw van Weenen
verpleegkundige, Rockanje
Stef Verhagen
process engineer, Bergambacht
Ad Hazelaar
voorzitter ijsvereniging nooitgedagt numansdorp,
Numansdorp
Y. v/d Voort
Docent, Amsterdam
Ingrid Aelbers
Rotterdam
Pim Schouten
Ondernemer, Rotterdam
Familie Aelbers
supporters ijsbaan !, Rotterdam
J.O. van Dobbenburgh
arts, Haastrecht
van dord
innovatie adviseur, rotterdam
Kees smaling
Directeur, Rotterdam
W Vuijk
manager, rotterdam
R van hooff
manager, rotterdam
Eddie Turfboer
Communicatie YVZ, Zoetermeer
Joey
Rotterdam
Leendert de Heer
triathleet, Lekkerkerk
Lieke Geluk
lid lansingerland, bleiswijk
C.Docter
Lansingerland
Sharon
Schaatsliefhebber, Capelle a/d ijssel
Anthon de Vries
nieuw lekkerland
Rudi den Brinker
scheepstimmerman, Vlaardingen
A. van Ruiven
gepens. burger, Valthermond
Leon van Bohemen
DKIJV jeugdschaats coordinator, Delft
Ingrid van der Voort
Vertaler, Leiderdorp
Jack van Soest
docent, Vlaardingen
Lutske Lindeman
Planoloog gemeente Rotterdam, RIJSWIJK ZH
sara de iongh
scholer, rotterdam
M.J.Kuijpers
Rotteram
Ad Kraan
Voorzitter Moordrechtse IJsclub, Moordrecht
m van Hassel
den haag
anneke van loendersloot
gids, berkel en rodenrijs
alice wiegers
schaatsliefhebber, rotterdam
Marcel van der Meer
Secretaris Kunstrijvereniging Amaranth-IJsparels,
Alphen aan den rijn
Arjan Kooij
ondernemer, Numansdorp
Dick Qualm
Network Designer, Gouderak
j. de vries
betuurslid ijsclub, nieuw-lekkerland
j.van. eijk
Rhoon
C,J, van der Wekken
Schaatser !, Bleiswijk
Leo
Financieel Directeur, Capelle aan den IJssel
Eric du Bosc
Directeur, Hellevoetsluis
Jeroen Huiskamp
Leraar, Rotterdam
A. Liems
wedstrijdcommissie, lansingerland
G. Bloemen
huisarts, Reeuwijk
L. van Zeele
Berkel en Rodenrijs
Lisette Prins
lid schaatsvereniging Lansingerland, Berkel
Susan Prins
schaatsliefhebber, Berkel
M. Prins
Berkel
Henk Swijnenburg
schaatser, Nieuw-Lekkerland
Jos van der Pad
Psycholoog
Bart van Winden
Sr. pre-Sales Manager, Lansingerland
Andre Boersen
Accountmanager Bankinstelling, Dordrecht
Peter baaijens
Programmeur, Barendrecht
Roos Damen
Liefhebber, Gouda
Myron Hooft-Duijm
Projectmanager Gemeente Rotterdam-OBR,
Moerkapelle
R. Steur
Ingenieur, Hoogvliet
Co Oudshoorn
Architect, Hellevoetsluis
Chantal van der Meijde
Marketing manager, Berkel en Rodenrijs
Pim Oosterhoff
Rotterdam
Marja Mooijman
Secretaresse, Zoeterwoude
Annelies Mooijman
secretaresse, Zoeterwoude
Pluymert
verkoopster, Capelle a d IJssel
Patricia Groenewold
schaatsliefhebber, Amersfoort
Sander Muude
Gouda
B.Schenkeveld
bestuurslid ijsclub vlietland, Schipluiden
pruisken
bergschenhoek
Yuri Buijs
Rotterdam
Lionel Joeloemsingh
Student, Rotterdam
J van Doesum
Zoetermeer
Rob Lagendijk
trainer, Alphen aan den Rijn
Gloudie
secretaresse
Jan Willem van Wessel
ondernemer, Bergschenhoek
H.E.A.
Friederizi, Naaldwijk
Menno van Geloven
Student, Eindhoven
Piet Hein Bredero
Consultant, Rotterdam
Atsuko Yamamoto
Leidschendam
Ron van Dijk
Actuaris, Den Haag
Wiersma
pensioenbeheerder, Waddinxveen
Bert Tuijl
ondernemer, rotterdam
van Eeden Petersman
EnergieAdviseur (Epa-U en Epa-W), Rotterdam
J. Koopmans
Bestuur Bossche IJsdansclub, Capelle a/d IJssel
Wilfred van der Kooij
Concierge, Rotterdam
wil van der windt
receptionist, delft
A Hoogendoorn
penningmeester ijsclub de giessen, Giessenburg
Frank de Gast
geen, Rotterdam
Loes Stolk
Maatschappelijk Werker, Berkel en Rodenrijs
ludo van Duuren
haastrecht
riet de Leeuw
Zuidland
Martien Weerts
ass. accountant, Vierlinsgsbeek
ko de winter
schaatser, Oud-Beijerland
P van Dijk
Bankmedewerker, Capelle aan den IJssel
niemoller
bestuurslid nijc, voorburg
de Vries
moeder, Rotterdam
Rivaldo Gunote
voetballer, C a/d/IJssel
R. Gunote
voetballer, Capelle a/d/ IJssel
M.Dinger
atletiek weg, Rotterdam
Hans van Oosten
Voorzitter GTC ST Zuid Holland KNSB, Voorburg
atelma van strien
lid schaatsvereniging, Rockanje
Nel Willer
schaatster, Boskoop
Anko Splinter
penningm. IJsclub Aalseer Oost, Aalsmeer
Y Kuin
Lid Schaatsvereniging, Zaandam
alloway
verpleegkundig specialist, rotterdam
Ronald Wolvekamp
bouwmanager bbn adviseurs, Rotterdam
Richard van der Waal
Liefhebber, wil weer starten, Ouderkerk aan den
IJssel
Leen vd Heuvel
schaatsfan, Alblasserdam
P Boom
planner, Nieuw-Lekkerland
W Rietveld
Trainer De Molenhoek Nieuw-Lekkerland,
Nieuw-Lekkerland
Dik de Vries
verkoper, Nw-Lekkerland
astrid
lerares, hoogvliet
randy den hartog
fanatiek schaatser, gouderak
john den hartog
zelfstandiger, gouderak
jose den hartog
Rep. Planner, gouderak
Bram v. Straalen
account manager, Bleiswijk
paul van den berg
Ondernemer, Bergschenhoek
marcel paques
scientist, epe
peter frima
bankier, rotterdam
Ali
Lichtadviseur, Pernis
William Miero
Directeur MIERO jeugd, Rotterdam
Paul Fredrikze
Schaatser, Lisse
Cindy Pas Snoek
EVV-er, Ridderkerk
Hans Vergeer
schaatser/best.lid Ijsclub Otweg, Boskoop
johan
rijschool houder, rotterdam
M van Eijmeren
Voorz. M.IJ.V, Maasland
Kimberly Nieuwerth
studente, Bergambacht
Rinske Haaitsma
Verkoper schaats speciaal zaak, Bleiswijk
stef boersen
boskoop
R.F.M. van den Heuvel
ondernemer, Capelle ad IJssel
Evelien Weers
secretaris STV Lekstreek, Ouderkerk
Jos v d Hoeven
Z Z P, De Lier
Jan Vreugdenhil
Schaatser, Honselersdijk
Pansier
docent LO, Spijkenisse
Ronald v Venrooij
schaatser, naaldwijk
Herman Snoek
Oud IJshockeyer Ij.H.C. Rotterdam, Capelle aan den
ijssel
Rick Splinter
Delft
Wil Galje
Lid Westlandse Schaatsers, Naaldwijk
l troost
schaatser, den haag
Monique
geen, Eindhoven
Jan Bazen
Ex Schaatser, Zevenhuizen
Pieternel
geen, Eindhoven
Sjaak
Bleiswijk
Erik van Keeken
Bleiswijk
Audratser, Rotterdam
Taco Wiersma
Manager, Sittard
Frederique Lampe
Ontwerpster en Wiskunde docent, Rotterdam
Nickey
eigenaar, Rotterdam
Martin Prins
ondernemer, Rotterdam
Wessel den Engelse
kunstschaatsliefhebber, les op de uithof,
Rotterdam
Hannah de Engelse
voorm.lid Haagse Schaats School, Rotterdam
Roos de Engelse
voorm.lid Haagse Schaats School, Rotterdam
Han
Zoetermeer
Piet van Leeuwen
schaatser stv Lekstreek, Lekkerkerk
diny Blad
uitgever, Rotterdam
Martine Dubling
Marathonschaatser, Eindhoven
Martine Dubling
secretaris
Loes
student, etten-leur
Hetty Rommers
Secretaresse, Rotterdam
Steef
voor te schaatsen !, Rotterdam
Rikkie
ijshockey, Rotterdam
persoon
schaatser, honselersdijk
Th Duijndam
Wateringen
Mark Prins
burger, Berkel en Rodenrijs
Mijke Huibers
valden
commercieel medewerker, rotterdam
Anne
Medewerker Meldkamer, Hellevoetsluis
Anita van Eeden Petersman
Schaatsfan, Rotterdam
Meta de Mol van Otterloo
Rotterdam
kees de groot
sporter, honselersdijk
Evelyn Koster
Capelle aan den IJssel
Gerrit van Staalduinen
lid westlandse schaatsers, sgravenzande
E. van Zanten
jurylid marathon Den Haag, Kwintsheul
Erik baas
Controller, Gouda
Theo ten Have
secr. westl. Schaatsers, honselersdijk
Nicolette Rath
Capelle aan den IJssel
van proosdij
logopedist, rotterdam
Leo van Schaijik
pensioen, Naaldwijk
Bionda Heeringa
Verloskundige, Delft
Peter Rodenburg
secretaris Sasenheimse IJsclub, Sassenheim
f hanemaijer-kroes
bestuurslid maaslands ijsvermaak, maasland
J Scholten
Penningmeester, Schiedam
johan van leeuwen
rijder, maassluis
Wijngaarden
CEO, Vlaardingen
Henk Smit
secr."IJscub Eendracht" Naaldwijkwijk, Koudekerke
(Zld)
Jeroen
Boskoop
J. Wouters
ICT consultant, Eindhoven
Trudy Poot
ambtenaar, rotterdam
shannon Meijer
cappelle aan den ijssel
A. Poutsma
Ondernemer, Deil
Brechtje
Arts, Rotterdam
Jan Willem Vader
Stedenbouwkundige, Rotterdam
G>A. van Zoeren
Rotterdam
Monica Swanson
Management adviseur Swanson & De Vrueh B.V.,
Rotterdam
M Disseldorp
Boskoop
Kwakernaak
man. ass., rdam
Melany van Twuijver
alg.manager, Rotterdam
Colinda Slingerland
Hondentrimster, Ammerstol
joey
community man, R'dam
Monique de Knegt
ZZp, Rotterdam
quinta
vmbo, capelle aan den ijssel
Ben Luberti
Rotterdam
Nelson Valkenburg
Journalist, Oosterhout
Marja Haverkamp
Medew. verkoop binnendienst, Rotterdam
Marja Haverkamp
Medew. verkoop binnendienst, Rtterd
M. van Hensbergen
Hendrik Ido Ambacht
Arnold van der Poel
Trainer/Coach/Techisch Coordinator Gewest Zuid
Holland, Rijpwetering
John Bouman
Ondernemer, Piershil
Robert van der Boon
Secretaris IJsclub Excelsior, Bilderdam
giesbers
verkoper, capelle aan den ijssel
Erna van den Bogert
Fiscoloog, Rotterdam
marin
schaatstrainer, gouda
Gerda Boersen
schaatsster, Boskoop
Lennart
Channel manager, Rotterdam
emanuela
capelle a/d ijssel
Tessa
Gouda
Machiel van Maarseveen
Capelle ad IJssel
Remi Frenay
Programmeur, Rotterdam
hans vermaat
landmeter, rotterdam
Rolf Harbers
voorlichter, Rotterdam
yorick
rijder, purmerend
Ruud Fux
Werkzoekend, Rotterdam
Erwin Adelmund
Oud-Beijerland
Ben Schuttenbeld
Directeur Regiostimulering KvK, Boskoop
M.Verweij
Boskoop
warner admiraal
gedragswetenschapper, rotterdam
n van bemmel
bestuurslid ijsclub otweg, boskoop
J. de Jong
Rotterdam
Kirsten Reijnhoudt
Directiesecretaresse en schaatsliefhebster,
Rotterdam
romy jansen
rotterdam
D Pel
autospuiter, capelle aan den ijssel
Marguérite Engelman
secretaresse, Capelle a/d IJssel
Max Fux
Scholier, Rotterdam
Marian Verhoef
supporter, Rotterdam
Arie Ruskauff
schaatsfan, Zoetermeer
Coby goedhart
hiusvrouw, Nw.Kerk a d IJ
Hans van Gemeren
leidinggevende, Hazerswoude dorp
tanja
schaatster, Boskoop
M.G.J. Nahon
Boskoop
Franklin Verbeek
Rotterdam
Ger Benne
Interim manager, Numansdorp
Piet Schipper
Trainer, Haarlem
n oskamp
fysiotherapeut, hazerswoude dorp
Bert Nicodem
Musicus, Rotterdam
Sharon Slooter
moeder, Goudswaard
Roland Ruskauff
Consultant, Zoetermeer
A.A.G.Poppelier
gepensioneerd, Den Haag
Johann Engelbregt
Lid schaatsvereniging DiDo Zoetermeer, Capelle a/d
IJssel
Robbert-Jan Neven
Vice-voorzitter IJsclub "De Zilveren Schaats".,
Schoonhoven
Theo ten Have
kunstschaatser, Den Haag
eve verbanck
Organisatie adviseur, rotterdam
lauren
student, prinsenland
Carla Vermeulen
Commercieel medewerkster, Boskoop
Jan Overtoom
Rotterdam
Willem H. van Wijk
Sales/ Recruitment, Rotterdam
J.Trouwborst
Berkenwoude
arianne
enthousiast schaatser, boskoop
bas bleijenberg
schaatsliefhebber, capelle aan den ijssel
Marlyn
Ridderkerk
Ton Snabel
voorz. IJsclub Otweg, Boskoop
Jessica Leeflang
Zwijndrecht
Teekens
Bodegraven
HK Winkel
Huisarts, Brielle
Kitty van de Velde
jeugdschaatsbegeleider, Boskoop
Lisanne Rozema
schaatser, Waddinxveen
Theo Nicodem
Zelfstandig projectmanager ICT, Nieuw Vennep
Leen v.d. Heuvel
Schaatsfan, Alblasserdam
heidi serbruyns
ondernemer, rotterdam
Tom Bakker
C-selectie trainer Alkmaar, Haarlem
Melanie van der Aart
Lid Schaatsvereniging WIJC, Lisse
Roy
Nieuwveen
jan ottevanger
penningmeester Gewest Z-H KNSB, zevenhuizen
Sabine Accensi
docent, Rotterdam
Bob Ammerlaan
Schaatser bij schaatsvereniging Lansingerland,
Bleiswijk
G.A.Sluimer
pensioen, Dordrecht
Jaap van Strien
Recreant, Den Haag
Edwin van der toolen
Ondernemer, Rotterdam
Jansen
Rotterdam
greetje
kok, Kr a/d IJssel
S. Beekman
Verpleegkundige, Schiedam
Ingeborg Janssen
Stockholm
floris snoeren
scholier, rotterdam
verschure
kinderfysiotherapeut, rotterdam
Hendrikus
Vlaardingen
snoeren
manueeltherapeut, rotterdam
Joyce
school, Rotterdam
Sandra Pardoel
Rotterdam
Petra Visbeen
ondernemer, Achthuizen
de Blok
pac lid, Rotterdam
Joyce de Vries
lid ijsclub de molenhoek, nieuwlekkerland
Richard Walet
Projectmanager, Rotterdam
Rick Meerkerk
schaatslid YA, Nieuw-Lekkerland
Margot Barendse
instructrice, Maasdijk
Nellie
schaatser, Lekkerkerk
Sonja Super
Klantmanager, Rotterdam
Anne de Haas
Afgestudeerd TU, Rotterdam
Susan Goorden
onderzoeker, rotterdam
Arwin
Bleiswijk
Jeroen Muis
Recreatief sporter, Gouda
Koos Haakma
Management Consultant, Den Haag
Wim Kruidenier
manager, Tholen
Jaap van der Staaij
controller Gemeentewerken, Ridderkerk
M.P.T Robart
Vakleerkracht, Vlaardingen
Edwin Wijnja
Penningmeester Students 4 Sustainability, Delft
vincent van oudheusden
docent bewegingsonderwijs, oostvoorne
Pieter Scholten
Schaatsfan, Rotterda
Nico Kabel
docent, Kedichem
lisa
schaatsfan, rotterdam
Laurens Scholten
Schaatsfan, Rotterdam
Bart van der Marel
Theatermaker, Rotterdam
Patrick van der Jagt
sportinstructeur, rotterdam
Y.Smit
postbode, kraliingen
jeroen van der wel
scholier, zwartewaal
Lisanne
Leerling, Capelle a/d IJssel
hedser heijden
student psychologie en schaatser, hellevoetsluis
ger heijden
directeur basisschool en schaatser, hellevoetsluis
reini heijden
verzorgende, hellevoetsluis
Wies Peters
beeldredacteur, Nijmegen
Marjon van Buul
Rotterdam
Arthur Oudhuis
Informatie Analist, Rotterdam
Marcel Matthijs
IT architect, Rotterdam
C. van Mourik
Moeder, Schiedam
Anneke Peters
Senior consultant, Rotterdam
B de Wit
Architect, Rotterdam
Michelle
Vincent
HBO Student, Rotterdam
mario verhamme
docent LO, Oostvoorne
Yvonne Bouwman
Rotterdam
Gert-Jan van de Geijn
Onderzoeker, Rotterdam
Mark
schaatser, Lekkerkerk
Sander
Schaatser, Boskoop
Dirk van der Wouden
Contract manager, Berkenwoude
Sandra Versteeg
Zwijndrecht
Kees
Inwoner, Rotterdam
Marga
Inwoner, Rotterdam
Lisette
Inwoner, Rotterdam
Suzanne
Scholier, Rotterdam
Judith
hobbyist schaatser, Rotterdam
Hettie Vrolijk
Consultant, Bleiswijk
Ron Rosenbrand
Rotterdam
Tessa
schaatser, Lekkerkerk
A. Brehm
administratief medewerker, Capelle Aan den Ijssel
Nicole Mud
student/schaatsliefhebber, Rotterdam
N.B. Mud
student, Rotterdam
Jeroen Petit
Partner Accenture, Capelle a/d IJssel
Bente
lid STV Lekstreek, Haastrecht
Arjen van der Kieft
Langebaanschaatser, Zwanenburg
GeStudent, Rotterdam
a kroon
havenarbeider, rotterdam
Wouter ten Wolde
Bestuurslid STG Ter Aar, Delft
Hans Boom
SchaatstSB, Ammerstol
ademar mol
gast, rotterdam
Mirjam
PApendrecht
Thomas Deelen
Nieuw Lekkerland
Anton den Engelse
schaatser, Rotterdam
Gerda Jongerden
schaatsfan, Doorn
Alfred de Bruin
Lid STV Lekstreek, Vlist
Theo van Paassen
Docent, Schipluiden
mek<
Janny Dierx
Organisatieadviseur en schaatst graag, Rotterdam
wil
schaatsliefhebster, schiedam
Luc van der Vlist
toekomstig jeuugd
s>
ps<
, era< Pijnancker
elise brugmans
doktersass., bergamabcht
raymond brugmans
sport masseur gewest zuid holland senioren,
bergamabcht
T.Kerklaan
vutter, Maasland
Arie Haaring
Schaatser, Maasland
michiel
sc,, lid van YVZ, Zoetermeer
van Miltenburg
Berkel en Rodenrijs
Merel
student, Sliedrecht
Desiree van Reeuwijk
Zoetermeer
Dennis
Student, Rotterdam
Paul Eijgenraam
Schaatser, Berkel en Rodenrijs
Chantal Berga
fysiotherapeut, Hoogeveen
Ria van Vliet
ledenadm. Schaatsvereniging Lansingerland,
Bleijswijk
Peter Meijer
schaatsfan, Rotterdam
Barbara
Rotterdam
leon vd wielen
werkleider, zierikzee
Demi Ammerlaan
lid Schaatsvereniging Lansingerland, Berkel en
Rodenrijs
Geert Geertsema
Schaatser, Heelsum
S. Schols
operations manager, Rotterdam
Arjen Peters
Directeur ProfiLease, Rotterdam
marjon de Ridder
Business Manager, berkel en rodenrijs
Corne
/, Eppegem
Ellen
-, Amsterdam
Lammert Eeltink
adviseur, Rotterdam
de beer
rotterdam
de Regt
zzp-er, Gorinchem
angelique
oosterohout
Caroline van Steenbergen
Eigenaar OneBestWay, Loopbaancoaching en
Training, Den Hoorn
Els
schaatsfan, Rotterdam
Arjaan den Ouden
Business Architect, Rotterdam
AnneMarie Berks
ouder, Nuenen
Martin Leclercq
ondernemer, Rotterdam
Paul Kelder
Partner Atos Consulting, Rotterdam
Eefke van der Meer
Rotterdam
Jacolien Vogelzang
trainer en bestuurslid Schaatsvereniging Rotterdam,
Rotterdam
Rachel Lopes Cardozo
jurist, Rotterdam
edward baselier
medewerker postkamer, rotterdam
Lisanne Bruinsma
Schaaatser YVZ Zoetermeer, Voorburg
Maarten van der Velde
architect, Rotterdam
Bram Spetter
Student, Haarlem
Hans Leliveld
bouwkundige, Rotterdam
anja de jong
zwijndrecht
M. van Lent
Ingenieur, Eindhoven
M. Bruens
Rotterdam
Belinda
Rotterdam
Saar Berks
meubelmaker, Rotterdam
Desiree Valten
Adviseur verandercommunicatie, Rotterdam
David Goris
Jurist, Rotterdam
Wouter Bruinsma
Schaaatser YVZ Zoetermeer, Voorburg
M.C.Streefkerk
postbode, Berkel en Rodenrijs
Thijs van Riemsdijk
directeur, Rotterdam
Bianca Dijkgraaf
secretaresse, Delft / Bergen op Zoom
Wilfred van Stam
Jeugdschaatstrainer, Stolwijk
Bianca Claassen
Graduate, Randers, DK
Stef Fleischeuer
consultant, Rotterdam
Lotte van den Boom
Atlete, Roosendaal
Paul Musters
Schaatser, Oud Gastel
Saskia Joustra
Bergschenhoek
Erica Faber
Nieuwerkerk a/d IJssel
Ruth Luchtmeijer
Spijkenisse
Ynke Vellinga
student, Rotterdam
Rosa Jansen
Rotterdam
Marieke Smedinga
schaatsfan, Rotterdam
marko vd voort
fietser schaatsver. lansingerland, berkel en
rodenrijs
Robbert Oudendijk
Registeraccountant, Gouda
PimJ
Rotterdam
Gerwin
schaatser, Snelrewaard
Emma
Groningen
Koos Zantema
schaatser, Zwijndrecht
Henk Vermaas
Schaatsliefhebber, Rotterdam
jan hordijk
westmaas
Portengen
technisch manager, Nederhorst den berg
A. Verkade-Bosma
directeur, Rotterdam
A.Alblas
LEKKERKERK
Bert van der Poel
jeugdschaatsleider, Berkel
Machiel Korner
senior projectleider, Rotterdam
Ingmar vdGeest
scholier, Leidschendam
Roan
Schaatsliefhebber
Lucia Luijten
secretaris schaatsclub Gouda, Gouda
andre dames
zoetermeer
Dirk Jan Klein Essink
CFO TVM verzekeringen, Epse
G.vd Burg
Werkvoorbereider, Berkel en Rpdenrijs
Lars Koenders
Lid AIJC, Stompetoren
Paul Musters
Schaatser, Oud Gastel
Juliette
tennisleraar, rotterdam
Mark Versteegen
Director Sponsoring, Bussum
Wim de Kwant
schaatsliefhebber, Lekkerkerk
Jesper
Schaatser, Den Haag
cas brouwer
schaatser, bergschenhoek
bertus dokter
voorzitter skeelerclub oost veluwe heerde, wezep
Machteld Schagen
Rotterdam
Jan Huizer
schaatser stv Lekstreek, Lekkerkerk
Max Boes
Procesmanager, Rotterdam
Jan Aarts
Schaatsfan / schaatser, Rotterdam
Andr‚ Nieuwlaat
gemeenteraadslid, Lansingerland
Bart Vreugdenhil
Lid selectie ijsclub Eindhoven, Veldhoven
Jeroen Alkemade
Werkzaam sport, Rotterdam
freek weidema
leraar, leiden
M. van der Burg
tandartsassistente, Berkel en Rodenrijs
marieke von Lindern
wetenschapper, leiden
Connie Hemerik
sporter en lerares l.o., Schiedam
Tara van der Peet
Student, Delft
Laura Pas
Student, Dordrecht
Marthius van Ramshorgt
Woodland Park USA
Alexander Pas
Schiedam
J. Egberts
Ter Aar
M. Dobbe
Ter Aar
A. Egberts
Ter Aar
M. Dobbe
Ter Aar
B. Egberts
Mijdrecht
j. Hooftman
Alphen a/d Rijn
R. Egberts
Ter Aar
CM Dobbe keyzer
Ter Aar
M. Egberts
Ter Aar
Niels Egberts
Student, Ter Aar
Tjitse vd Bos
Alphen a/d Rijn
Thijs vd Klauw
Alphen a/d Rijn
Bartjan
Alphen a/d Rijn
Marcel otto
Enschede
Sanneke v/d Beink
Nijmegen
Dennis G”decke
Alphen a/d Rijn
Mahal de man
Den Haag
Elise v/d Bos
Alphen a/d Rijn
Wouter Koenden
Wageningen
G. Egberts
Ter Aar
H. Hoogenboom
Ter Aar
H. Egberts
Ter Aar
HT Hakkers
Delft
Karen Schuil
promovendus, Rotterdam
Gerrit van Kooten
Voorzitter Schaatsvereniging Rotterdam en Gewest
Zuid-Holland KNSB, Rotterdam
Maaike
Student en sportliefhebber, Haarlem
Marco
schaatser, Gouda
Hilleke
Lid STV Lekstreek, Rotterdam
Jos Bekkers
liefhebber, Rotterdam
Sophie Moerman
Schaatster, Rotterdam
Jorrit Noordhuizen
schaatsliefhebber, Wageningen
E.Egelie
coordinator, Rotterdam
Stephan Tellier
schaatser STV Lekstreek, Schoonhoven
Erik Velden
Pijnacker
Tineke Last
lid schaatsvereniging Rotterdam, Rotterdam
Sophie Scheer
student, Haastrecht
Mirjam Tuls
Schaatser, Rotterdam
Edwin
amateurschaatser, Vlaardingen
Linda Dekker
Schaatsfan, Bunschoten
Cees Baan Hofman
Drs. Registercontroller, Asperen
Cerise Tersteeg
Schaatsster, Nieuwkoop
Jesper van Veen
Schaatser Gewest Zuid-Holland, Naaldwijk
T. Last
lid schaatsvereniging Rotterdam, Rotterdam
Judith
Hellendoorn
Dammers
Neurochirurg, Capelle aan den IJssel
hinne rakhorst
rotterdam
moolenburgh
arts, rotterdam
Joost Schouten
Neurochirurg, Rotterdam
Theo Roersma
Ambtenaar gemeente Rotterdam, Oostvoorne
Aster Leegwater
student, Delft
Rachel
rotterdam
Luc van Soest
Operations Manager, Heinenoord
R. Langkemper
Ops, Pijnacker
Tjalling de Vries
Rotterdam
rene verbruggen
adviseur, vlaardingen
Peter van der Ham
Mechanical Engineer, Rotterdam
A, Visser
Berkenwoude
pieter schueler
trader, rotterdam
RG Termeulen
Bleiswijk
Marinus
Trainee, Middelburg
Arnaud Vincent
Neurochirurg, Rotterdam
borrie
directeur, rotterdam
Ad vander Wal
Schaatsliefhebber, Hellevoetslui
Sietse
huisarts i.o., Rotterdam
margreet anceaux
beleidsadviseur, rotterdam
J.van der Kloos
ass. verkoop, Rotterdam
Netty de Bruijn
secr. YVZ, Capelle ad IJssel
Dennis Ruinard
Controller, Hendrik Ido Ambacht
aernout
arts, Rotterdam
Martijn Berkhoff
Consultant, Delft
Rutger
Spaarndam
Acelya
Student, Rotterdam
Jorrit Pels
student, Pijnacker
Martin Borsboom
Businees consultant ICT, Rotterdam
Pieter van der Wal
bouwkundig projectleider, Delft
Hans Beyer
uitvoerder, Vlaardingen
Kees van der Kooij
Rockanje
rient heerink
schaatsliefhebber, hijken
Gerard Graas
schooldirecteur, Almeria (Spanje)
Jan Maerten Smit
Plastisch chirurg in opleiding, Rotterdam
A.M. Schey
secretaris Examencommissie RSM, Rotterdam
Silvia Ammerlaan
lid Schaatsvereniging Lansingerland, Berkel en
Rodenrijs
Piet van der Eijk
rijder schaatsver. Lansingerland, Bleiswijk
JPvan Weede
baancomm., Bleiswijk
h.sloof
n.v.t., Stolwijk
J.Buijing
schaatser schaatsver.Lansingerland, Berkel en
Rodenrijs
Trudy Buijing
schaatster schaatsver.Lansingerland, Berkel en
Rodenrijs
Jos Wolkers
Bedrijfsleider, Bleiswijk
Jose Hoppenbrouwer
Kind is lid van Schaatsvereniging Lansingerland,
Bleiswijk
Kees Joosten
R&D manager, Den Haag
Robert van Veen
adviseur, Capelle ad IJssel
Marlijn van der Hoeven
beleidsmedewerker, Den Haag
Aris Molenaar
Moerkapelle
Ingrid
Student, Zwijndrecht
Hans Sonneveld
Maassluis
R. Meijers
Sportinstructeur, Dordrecht
Wilma Gelderblom
Bleiswijk
marja Bregman
Moeder, zevenhuizen
Marieke van Bavel
Planner, Rotterdam
jan otterspeer
schaatsliefhebber, ouderkerk a/d ijssel
arno bregman
schaatser, waddinxveen
mark bregman
schaatser, waddinxveen
rick bregman
schaatser, waddinxveen
karel bergwerff
berkel en rodenrijs
Saskia van Hoeven
Student, Heerenveen
Maaike Steenstra
Rotterdam
Suzanne Leeflang
student, Delft
Gerda Tromp
Vrijwilliger, Bleiswijk
Hans Wind
's-Hertogenbosch
Remco Volwater
Software ontwikkelaar, Rotterdam
Patrick Schell
Schaatsfanaat, Bergschenhoek
Jet
haarlem
tijs dekker
schaatser stg purmerend, oosthuizen
Nel Geluk
schaatsoma, Bleiswijk
Chiel Geluk
Bleiswijk
C.A. Geluk
Rien de Roon
Ex Ned. Kamp.Marathonschaatser, Rockanje
Peter Geluk
Bleiswijk
Tim Hutterdam
B.Mooijman
Lid Schaatsvereniging Rotterdam, Nieuwerkerk aan den
IJssel
Andy Schoot
Sales consultant, Rotterdam
Anne-Marie Van Campehout
schaatsliefhebber, lekkerkerk
Hans Hesselink
productiecoordinator, lekkerkerk
lola lindhout
rotterdam
J.Jansen
Oosterhout
hans ten velde
Boekhouder, Gilze
Erna Middelkoop
sportfan, vlaardingen
Marc van Buren
Directeur Railz Miniworld, Rotterdam
J.E bos
Animator, Rotterdam
Connie Tai
heleen demunnik
wijkverpleegkundige, `rottterdam
Angus Postma
Scholier/schaatser, Bodegraven
C.Bieringa
secretaris, Heemstede
Frits Blessing
Rotterdam
anton van gaalen
Trainer, Oosterhout
Peter Sillevis Smitt
neuroloog, rotterdam
kees van loon
activist d66, rotterdam
Roefs
Huisarts, berkel en rodenrijs
Mitchell Plevier
lid schaatsvereniging lestreek, hekendorp
Lennart van Vliet
Zoetermeer
Wilfred Karel
Sportleraar, Spijkenisse
sjef
dire, rotterdam
Patricia Boerleder
Rotterdam
de gooijer
groningen
Beeks
Projectleider, Capelle aan den IJssel
peter notenboom
ondernemer, rotterdam
J.Sloof
Bestuurslid STVLekstreek, Lekkerkerk
C.M. Ketz
Geen, Heenvliet
Peggy Revet
Gouda
Ineke Schornihaatser, heemstede
Helma van Drie
Amersfoort
Peter Volken Smidt
rotterdam
Plantenga
Directiesecretaresse, Damwoude
Corina
Rotterdam
Clarette Gispen
Directeur eigen bedrijf, Rotterdam
Willem Gispen
Rotterdam
Coosje Gispen
Rotterdam
Jet Gispen
Rotterdam
Randy Jagt
Consultant, Rotterdam
e van der meer hoogstad
verpleegkundige, barendrecht
p j van der meer
ing., barendrecht
liesbeth van der Kruit
Rotterdam-en schaatsfan, Rotterdam
c.scheepmaker
Lid Schaatsvereniging Rotterdam, Delft
Chantal Tober
lid STV Lekstreek, Gouderak
hans bisschop
hogeschool docent, rotterdam
petra
administratief medewerkster, oud-beijerland
Charles Vierling
recreatie schaatser, Rottterdam
Niels de Jager
Schaatser/trainer, Utrecht
Martijn Claessen
Product ontwerper, Rotterdam
jan van de roemer
trainer baanselectie utrecht, lage vuursche
Wim van Herk
trainer/schaatser, Lekkerkerk
L.A. de Waard
jurist, Rotterdam
ferd veelenturf
clustermanager, schoonhoven
Corina Slingerland-van Zwienen
schaatster en trainster STV Lekstreek,
Haastrecht
A.Neven
lid stv Lekstreek, Lekkerkerk
Jeen Nauta
Salarisadministrateur, Steenwijk
R.van den Broek
www.biodanzametruud.nl, Rotterdam
Jacob Kleibeuker
Ouderkerk aan den IJssel
mees
Rotterdam
Dick Bodegom
lid STV Lekstreek, Bergambacht
Maaike de Boer
schaatster, Waddinxveen
Rien
docent LO, lid stv lekstreek, Ouderkerk
Willem de Munnik
Rotterdammer, Amsterdam
Cees van Rijswijk
Techmoloog, Barendrecht
Dennis
Projectmanager, Hoofddorp
willem kars
eindhoven
h janssen
jurylid, Heerenveen
marianne Troostwijk
schaatsliefhebber, Heerhugowaard
frank Boersma
Rotterdam
aanen
masseur, n.beijerland
H. Brons
belader, Woudenberg
Greg
Amsterdam
Stefan van Steekelenburg
recreant, Nieuwerkerk aan den ijssel
Steffen Walgien
Process Engineer, Brielle
John Visser
Berkel en rodenrijs
j. brand
dir., bergschenhoek
Mary van der Gaag
Lid Schaatsvereninging Lansingerland, Berkel en
Rodenrijs
Harry Kolk
Schaatser, Bathmen
G van Kooten
Facilitair coordinator, Barendrecht
Wim Nieuwenhuizen
Tr/Coach, Nieuwkoop
Rene Heezen
Berkel en Rodenrijs
Jan-Willem Hoftijzer
Ondernemer, Zwartewaal
N. Kleijweg
secretariaat, Bleiswijk
Sam Hofman
recreant, Rotterdam
Roosmarijn Gerritse
Sales, Feyenoord Rotterdam N.V., Heerjansdam
Timmerman
-, rotterdam
Marloes Zuidgeest
(jury)lid en schaatser Schaatsvereniging
Lansingerland, Bergschenhoek
Vera Stutvoet
Coordinator Toegangsbeheer, Rotterdam
Rudy Koek
student, Oudeschoot
Joost Smit
Berkel en Rodenrijs
L Nicolai
Rotterdam
MC Groenewegen
interieur architect, Rotterdam
C. van Wensem
Consultant, Berkel en Rodenrijs
Peter Neger
Commercieel Manager, Breda
lida van zeele
Berkel en Rodenrijs
Paul van Koppen
Vice-voorzitter Schaatsvereniging Lansingerland,
Bleiswijk
Willem-Jan Molleman
Actief schaatser en Hoofdtrainer STGV,
Voorschoten
Karin Heezen
Berkel en Rodenrijs
Jeannette Hoftijzer
sportmedisch consultant, Mijnsheerenland
Mirjam Stutvoet
Verkoop Binnendienst Technogym, Rotterdam
Henk Mihl
arch/docent TU, Voorburg
j van laviere
directeur, bleiswijk
Herman Tromp
Telecom, Bleiswijk
Han van Schie
Trainer A, Schipluiden
Joeri
Manueeltherapeut, Berkel en Rodenrijs
Molenaar
fan, nijkerk
Gust Biesbroeck
schaats-forens, Rotterdam
W.Lemsom
Dir, Teteringen
Ronald van den Ing
Ing., Roelofarendsveen
rinus vollebregt
voorzitter ijsclub bleiswijk, bleiswijk
John Lexmond
adviseur/schaatser, Bergschenhoek
Bart van oosterhout
Bleiswijk
Femke
lid schaatsevereniging ELS, Delft
Wichert van Dijk
schaatstrainer HCH, Heerenveen
Jacqueline Hoftijzer
Inside Sales/CRM Manager Technogym Benelux BV,
Vlaardingen
Noortje Smit
leerkracht, Naaldwijk
Philip van Aerssen
Schaatsliefhebber, Abcoude
Berit van Dobbenburgh
voorzitter STV Lekstreek, Haastrecht
Berit van Dobbenburgh
voorzitter Lekstreek, Haastrecht
M.Molenaar
lid schaatsvereniging Lansingerland, bleiswijk
van der Breggen
schaatsliefhebber, Berkel en Rodenrijs
Paul & Paul kozijnen en zonwering BV
Directeur, Zevenhuizen
tony scholte
Schaatsen, Bergschenhoek
Patrick Vergeer
Coach gewest ZH shorttrack, Den Haag
C.M.Stoutjesdijk
VUT, Capelle a.d. IJssel
Martijn Klip
Trainer Gewest ZH, Lisse
Rene Plug
Schaatser, Rotterdam
Sven
schaatser, Haastrecht
Mariska van Wensem
Secretaresse, Zevenhuizen
britt
Rijpwetering
Kees Kerstens
consultant, Rotterdam
simon
specialist, Rotterdam
Bart Zijderlaan
Trainer STVLekstreek, Polsbroek
anice
heerenveen
Lia
student, rotterdam
kristel kerstens
concept ontwikkelaar, rotterdam
martin havenaar
fietslid ijsclub lansingerland, lansingerland
R. de Haan
architect, Rotterdam
Simone Roodenberg
Lid schaatsvereniging Lansingerland, Berkel en
Rodenrijs
Annemarie
Operationeel manager, Lekkerkerk
M.E.Lingen
oma, Totterdam
Christien
Bergschenhoek
Nelleke Uittenbogaard
Moerkapelle
Erwin Huisman
Gouda
jelle
Bergschenhoek
Jethro Borsje
Software Engineer, Nieuwerkerk aan den IJssel
Schut
Liefhebber, Brussel
Martin de Vreede
technicus, Lopik
Fleur
Rotterdam
Koen Peters
Scholier, Rotterdam
Karlijn Peters
Scholier, Rotterdam
Verkaaik
Schoonhoven
Helene Post
Copywriter, Hilversum
arianne
h,i,ambacht
Cees van Peet
Projectleider, Rotterdam
Leo van der Molen
schaatsliefhebber, Brielle
Hanneke Baats
----, Lage Zwaluwe
Ruben Romeijn
Schaatser, Ottoland
Pieter Kuiper
eigenaar a10plus grafische vormgeving en illustratie,
rotterdam
Benjamin
Webdeveloper, Rotterdam
Stefan Collard
schaatsspeciaalzaak, Zijderveld
F.M.G. de Jong
medewerker EUR, Rotterdam
F.M.G. de Jong
medewerker EUR, Rotterdam
M.J.Everts
Educator, Rotterdam
Pablo Strormann
ondernemer, Rotterdam
Mevr.M.C. van der Voet
huisvrouw, Arnhem
Daan Zandbelt
architect, Rotterdam
M.Minderhoud
Roelofarendsveen
rianne komttebed
trainster kinderen, zuid-beijerland
Piet Gruteke
Timmerman, Rotterdam
D.Spijkers
OPC, Rotterdam
henny bos
schaatser, rotterdam
Jolanda van der Maarel
recreatief schaatsster, Rotterdam
Jacqueline van de Werken
Barendrecht
R Sterk
B.O.A., Zuidplas
patrick van de werken
schaatser, barendrecht
Merula van Straalen
Student, Rotterdam
Arjan Smilde
Programmamaker Voor de Buis Producties, Capelle aan den
IJssel
j.berkouwer
pensioen, kr.ad.lek
koen
nieuwkoop
I.Kruithof
Rotterdam
N.Beek
Designer, Vlaardingen
WJ Bos
eenmanszaak, Zoetermeer
saskia van grinsven
docent, rotterdam
hooft
aow, berkelenrodenrys
Tedo Barthen
Mac manager, Zoetermeer
Marcel
Rotterdam
Maarten Houwer
NoSuchCompany, Rotterdam
Anouk
Student, Goes
Roderik van Nispen
Fotograaf, Rotterdam
ekelmans
aow, berkelenrodenrys
G.de Loos
directeur, Capelle aan den IJssel
coenraad
icter, rotterdam
Frank Biemans
Rotterdam
e.dekker
ambtenaar, roterdam
Kim Boesenach
Design NoSuch/Shell, Rotterdam
Bert Vos
manager gemeente rotterdam, Rotterdam
Serena Fennema
student, Rotterdam
Marloes
onderzoeker, Bergschenhoek
Mark Hofwegen
lekkerkerk
Bart
loonwerker, Bergschenhoek
Max Langelaan
golfprofessional, Rotterdam
Imke Vormeer
Schaatsster, Heerenveen
Josine Jansen
Student, Rotterdam
A de Monchy
Fysiotherapie, Rotterdam
Dolf Mook
ijshockeyspeler, recreatief, Rotterdam
Niels Nijstad
Student, Heerhugowaard
dubbelman
peuterleidster, Rotterdam
Mark Buissink
Online Marketeer, Rotterdam
Lidewij van Oosterom
Internetmarketeer, Amsterdam
Hester van Dord
Amateur schaatser, Rotterdam
J.Dijkstra
Office medewerker, Zwartewaterland
mandy
MWD, Rotterdam
N Groeneveld
Moordrecht
Alexandra Poot
Communicatie, Rotterdam
willemse
marketing manager, rotterdam
Henny Smets-Keursten
Liefhebber schaatssport, Vlaardingen
R.Ton
Scheidsrechter, Oudendijk
gerben bijmholt
accountmanager, rotterdam
willem van klaveren
gemeente ambtenaar, berkel en rodenrijs
nienke van klaveren
berkel en rodenrijs
mvmeeuwen
geen, schiedam
paula van klaveren
administratief medewerkster, berkel en
rodenrijs
Marc Zevenbergen
manager, Houten
Resy Willemsen
bestuursfuncties, Rotterdam
wessel daamen
Rotterdam
Arianne Beekman
eigenaar PR bureau, Rotterdam
Jelena
grafisch ontwerper/schaatser, eindhoven
Ben Aalbers
Rotterdam
Jesper Pronk
Scholier, Delfgauw
Robbert
Eindhoven
Budel
Monteur, Rotterdam
C.J.van der Wekken
schaatser (65+), Bleiswijk
W. Vrijenhoek
recreatief schaatser, Bleiswijk
L.P. Koot
secretaresse, Berkel en Rodenrijs
Henk Bekman
recreatief schaatser, Delft
Aad van Dop
Bedrijfleider, s-Gravenzande
Evert Minderaa
be;eidsmedewerker schoolsport KVLO, Velp
m.simons
ouder van schaatser, pijnacker
de jong
-, Krimpen aan den IJssel
Theovan der Helm
schaatser, Pijnacker
Ingrid van der Helm
jurylid Uithof, schaatser, Pijnacker
Eline Gijsbertsen
intern begeleider, rotterdam
Marcel Veenbrink
Manager IT, Rotterdam
P.Bosman
Anesthesie-medewerker, Rotterdam
yvonne hagendoorn
directiesecretaresse, bergschenhoek
jessica dames
schaatser, zoetermeer
Nico Zijnstra
Consultant, Rotterdam
Kitty de Bruin
geen, Ridderkerk
Tes van der vlist
schaatser lekstreek lat-groep, Haastrecht
Nielen
Partner, Aerdenhout
hans pols
schaatser lekstreek
sylvia Jacobi
Salesmanager, Reeuwijk
Géjan Timmerman
lid stv Lekstreek, Made
Geert-Jan Westra
werkvoorbereider, Schipluiden
Gerda van der Veen
redacteur, Schipluiden
Gerda van der Veen
secretaresse, Schipluiden
Axel Touw
Student, Utrecht
j.a.schieberegn
geen, Burgh Haamstede
Karel Vogelzang
Engineer, leerdam
chermaine de jong
inkoopster, leerdam
Walske Hoekstra
draagt schaatssport een warm hart toe,
Rotterdam